Antypolskie świnie nie lubią obchodów Dnia Niepodległości

To widać, słychać i czuć, i nie jest to konstatacja nadprzesadnie odkrywcza. Ale raczej smutna. Przykładem jest Wojciech Man, który na antenie żydowskiej telewizji, w audycji "Dzień dobry TVN" powiedział, że Marsz Niepodleglości doprowadza go do furii. PO przejęciu wladzy przez dewiantów i hochsztaplerów peowskich czerwony knur znowu wypełzł z nory.

Marsz Niepodległości, wielkie, radosne spotkanie polskich patriotów w ludziach dawnego bolszewickiego systemu oraz w tych, którzy im obecnie służą, budzi strach i przerażenie. I doprowadza tych łobuzów do furii. Dla Polaków jest to impreaza radosna, jak imieniny mamusi, siostry, brata, dziewczyny, czy chłopaka.

A rażą ich wszystkie związane z tym wydarzeniem detale, zarówno radosny charakter przemarszu, patriotyczne koncerty, przemówienia, race, a nawet biało-czerwone flagi, których dziesiątki tysięcy tego dnia łopocze nad Polską. Naszą kochaną Polską, którą sprzedają kawałek po kawałku, po cichu, różnymi sposobami, szkopskim knurom.

Przykre, że wielu Polaków uległo ich ogłupiającej propagnadzie, sączonej przez rozmaite Polsaty, Tevaueny, Zetki, Eremefki i tysiące pomniejszych gówien. Metoda gebelsowska, czyli powtarzanie przez dziesiątki współdziałających mediów po tysiąc razy kłamstw i oszczerstw, niestety daje efekt.

Na szczęście, wbrew propagandzie antypolskich świń, Polacy licznie stawili się na tegoroczy MN2024. Wedle organizatorów, w wydarzeniu udział wzięło około 250 tys. osób. Koncertem pieśni i piosenek patriotycznych na błoniach Stadionu Narodowego zakończył się tegoroczny Marsz Niepodległości.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (92)

  • pitolik dwa lata temu

    Jeden.

  • pitolik dwa lata temu

    Nie oglądam telewizji.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Ja też nie. O szczekaniu tego knura Manna wiem z portalu społecznościowego.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Przyczyna pobytu Tuska w szpitalu:)))

    https://x.com/Arrivederci_66/status/1855961868545712262

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Faszystowskie świnie, kwiczą i już czekają na swojego wodza. A że to batiuszka Putin, cóż poradzić. Dodadzą niebieski do biało czerwonej

  • Dobranocka dwa lata temu

    Zabawne co piszesz, strzel sobie za przykładem swojego guru żółwiki z Putinem i pocałuj Angelę w *upę.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka ty pobiegaj z miłośnikami Putina z całej Europy, nigdy za mało pożytecznych idiotów. Dołącz też do Macierewicz i Misiewicza będzie wam dobrze ja w Dąbrowie Górniczej

  • Dobranocka dwa lata temu

    Ić się leczyć. Game is over, wybór Trumpa na prezydenta USA jest takim samym miażdżącym ciosem, jak wybor kardynała Wojtyły był dla reżimów komunistycznych.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka może być dla Europy a ty pewnie pierwszy będziesz za granicą....tą niemiecką

  • Dobranocka dwa lata temu

    Jacom JacaM dzisiaj prezydent Donald Trump sam zadzwonił do prezydenta Andrzeja Dudy. A tyfusa potraktował, jako osobę none name:))

  • Dobranocka dwa lata temu

    Jacom JacaM
    - Chciałem wszystkim moim rodakom przekazać najlepsze życzenia od pana prezydenta elekta USA Donalda Trumpa. Dosłownie przed chwilą rozmawiałem z panem prezydentem. Dzwonił, by złożyć życzenia w związku z naszym Świętem Niepodległości - przekazał w poniedziałek wieczorem Andrzej Duda. - Dodał, że spotka się z Trumpem jeszcze przed zaprzysiężeniem go na prezydenta USA, które odbędzie się 20 stycznia.

    A rudy będzie co najwyżej dywany odkurzać, albo pijakom ubrania podawać, jak w Brukseli.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka jak na razie to niejaki prezydent wszystkich pegasusów nie dostał krzesła. Najpierw wydzieraliście się jak to inne kraje wtrącają się w polskie sprawy a teraz wystawiacie zadek Trumpowi, żałośni jesteście.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Jacom, pewnie chciałbyś wiedzieć co słychać u Donalda Tuska? A więc, ulubieniec wszystkich uśmiechniętych Olaków znalazł się w szpitalu. Podobno miał przeszczep twarzy. Nowa twarz wkomponowana w nowy wizerunek jest konieczna do kontynuacji misji i sprostania zaufaniu jakim obdarzyła go Unia. Jest też potrzebna na użytek nowej, zaskakującej sytuacji w USA.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka za to wszystkie pisiory jak to pisiory u prezesa w poważaniu i to bez wazeliny

  • Dobranocka dwa lata temu

    Dziś wybuchła kolejna już afera wokół politycznego małżeństwa Kingi Gajewskiej i Arkadiusza Myrchy, właściwie wokół ojca i braci ojca Kingi Gajewskiej. Chodzi o wyjątkowo paskudną zbrodnię sprzed wielu lat. Wujowie Kingi Gajewskiej napadli na ciężarówkę przewożącą czekoladę i zabili 24-letniego kierowcę, w dodatku uczynili to w makabryczny sposób, zakupując ofiarę żywcem. W tym mordzie nie brał udziału ojciec Gajewskiej, ale pomagał braciom w zatarciu śladów. Ostatecznie Piotr Gajewski nie poniósł żadnych konsekwencji, ponieważ został objęty abolicją. Wszystko wydarzyło się prawie 40 lat temu, gdy Kingi Gajewskiej jeszcze nie było na świecie, a Arkadiusz Myrcha na świat przychodził.

    Ale czy geny zła przeszły na córeczkę? Oto jest pytanie.

  • realista dwa lata temu

    Do Dobranocka . Moją konstatację Dnia Niepodległości ująłem w elegii > Ojczyzna Niepodległa – marzenie pokoleń, Jednak to dla większości, początek biadoleń.<. Niestety smutne to co piszesz ale prawdziwe.

  • realista dwa lata temu

    Daję ci 5*.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Realisto, dzięki za piątkę. Tak smutne, niestety świnie, knury, wieprze są wśród nas i żyją ze zdradzania Polski i wysługiwania się obcym, szwabom, ruskim i żydom.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Frekwencja zaskoczyła organizatorów! 250 tys. patriotów wzięło udział w Marszu Niepodległości

    Koncertem pieśni i piosenek patriotycznych na błoniach Stadionu Narodowego zakończył się tegoroczny Marsz Niepodległości. Wedle organizatorów, w wydarzeniu udział wzięło około 250 tys. osób.

  • vanderPoltergeist dwa lata temu

    A ja się przyznam szczerze, że nie lubię tzw. Dnia Niepodległości. Święto symboliczne, lecz ta symbolika do mnie nie przemawia. Co tu świętować, przyjazd Piłsudskiego? Ironiczne, że najbardziej dziś tej daty bronią narodowcy właśnie. Jest ona bowiem elementem kultu jednostki marszałka, który za środowiskami narodowymi wyraźnie nie przepadał. Sama deklaracja niepodległości była 7 października i ta lepiej by mi pasowała. Stany Zjednoczone Ameryki swoje święto obchodzą właśnie w rocznicę deklaracji niepodległości i był to dzień zawiązania się państwa. A my powinniśmy pamiętać, że państwo Polskie przecie znacznie starszym jest i nie urodziło się wcale w 1918 roku. Pod tym względem władza ludowa działała w sposób bardziej przemyślany, oni swoje święto nazwali "odrodzeniem Polski". Spójrzmy wreszcie i na nazwę: Narodowe Święto Niepodległości - no właśnie, narodowe, czy jednak państwowe?
    Modnym stało się uzurpowanie sobie prawa do decydowania, kto jest prawdziwym Polakiem. Może przydałoby się też święto zgody narodowej - a tu ustalić daty nie sposób, bo pewnie każdy widziałby ją innego dnia. Strach pomyśleć, czy stolica wytrzymałaby tyle marszów, chociaż - kto wie - może na taki bym poszedł.
    (Komentarz ma charakter wpoły satyryczny, nie linczujcie.)

  • Dobranocka dwa lata temu

    Myślę, że wiele jest w tym racji, święta początku naszej państwowości nie obchodzimy, a warto by było. Kościół katolicki obchodzi rocznicę chrztu Polski, ale też bardziej uroczyście świętowane tylko okrągłe, setne, albo pięćdziesiąte rocznice. Ostatnio z tego co pamiętam, to uroczystości w Gnieźnie były w 1050 rocznicę, a więc okrągłą. Jakieś większe uroczystości państwowe za tym nie poszły.

    Narodowy Dzien Niepodległości dlatego, bo to święto narodu polskiego, a państwo zamieszkują też Niemcy, Ukraińcy i inni, i oni pewnie nie świętują. W pewnym sensie jest to taki substytut zamiast świętowania rocznicy powstania państwa.
    Zabory były taką traumą, a szał radości z okazji upadku zaborcow tak wielki, że ten dzień się przyjął. I dobrze. Co do daty, jak powiedziałeś, kwestia umowna. Wokół tej rocznicy narosło wiele mitów, Niemcy zabraniali, później komuna zabraniała, więc gdy wreszcie było wolno, to nic dziwnego, że tak wielu ludzi świętuje.

  • SwanSong dwa lata temu

    Polacy lubią Dzień Niepodległości. Nie lubią zwłaszczania jego otoczki przez pisowskie bydło, pseudokibiców-debili, antyszczepionkowców, antyunistów, płaskoziemców i innych niedrozowojów, dla których dzisiejsza nauka to czarna magia.
    Prawdziwy Polak nie musi walić racami, nieść antyrządowych transparentów i obciachowych wizerunków obciachowego papieża.

  • pitolik dwa lata temu

    Jestem antyunistą, od początku, ale jestem przeciw racom i papieżowcom.

  • pitolik dwa lata temu

    Nie lubię Owsiaka, pamiętam dziada z Jarocina, jakie miał parcie na popularność. Post Regiment ukuł "owsiakomanię".

  • pitolik dwa lata temu

    W negatywnym znaczeniu.

  • pitolik dwa lata temu

    Mogli tai dzień niepodległości ustalić na koniec powstania Wielkopolskiego, bo wcześniej mało było pewne jeszcze.

  • pitolik dwa lata temu

    Niemcy, że przegrali wojnę, dowiedzieli się z prasy.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy w świętowaniu. Udowadania pan swoją wypowiedzią tytułową tezę, że antypolskim świniom przeszkadza Narodowe Święto Niepodległości.

  • Dobranocka dwa lata temu

    pitolik race dodają uroku wszelkim wydarzeniom.

  • Dobranocka dwa lata temu

    pitolik a dlaczego nie na koniec III Powstania Ślaskiego na przykład? Było jeszcze później.

  • pitolik dwa lata temu

    Dobranocka, Również można.

  • pitolik dwa lata temu

    Po co data zakończenia Wielkiej Wojny?

  • SwanSong dwa lata temu

    Dobranocka Antypolskie świnie są przeciwko Unii.

  • Dobranocka dwa lata temu

    SwanSong chyba ci się pomerdało.Antypolskie świnie liżą tyłki unijnym knurom i rozkradają Polskę.

  • SwanSong dwa lata temu

    Dobranocka Właśnie tobie się pomerdało. Prawdziwi patrioci nie słuchają skundlonej prawicy i cieszą z benefitów Unii. Krzykaczy ignorują.

  • Dobranocka dwa lata temu

    SwanSong bredzisz antypolska świnio.

  • Grain dwa lata temu

    SwanSong SwangSong z uporem maniaka /właśnie maniaka/

  • ZielonoMi dwa lata temu

    👍

  • Dobranocka dwa lata temu

    Grain matka go pewnie tłukła w dzieciństwie kablem od żelazka.

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    Dobranocka zdejm te trampki, bo cuchnie na cały kraj.
    A grain, niech ci umyje nogi.
    HHaahhii
    NO!

  • SwanSong dwa lata temu

    Dobranocka Z ciebie i tobie podobnych oszołomów antypolscy zdrajcy. Na szczęście taka durnota i ciemnota wymiera.

  • SwanSong dwa lata temu

    Grain Zmień sobie pieluszkę.

  • pitolik dwa lata temu

    ZielonoMi , Dziady, nie?

  • realista dwa lata temu

    Powtórzę zapis do >aksoloti<Utwór i komentarze > Antypolskie świnie nie lubią obchodów Dnia Niepodległości<-w wydaniu Dobranocki. pasują tu jak ulał. > aksolotl< oprócz skrajnej pogardy do Polskości i szacunku dla Matki Polki popisał się chamstwem i analfabetyzmem. Dla Polskich Symboli Narodowych należy się najwyższy szacunek czerwona pokrako. Maryja i Barwy Narodowe, to Serce Narodu. Rota to pieśń z którą na ustach szli do boju Najlepsi Synowie i Córki Narodu Polskiego , wbrew takim jak ty cuchnącym naftaliną.
    Napisz komentarz

  • aksolotl dwa lata temu

    aleś zacietrzewiony, proszę, moja odpowiedź: rumianek albo walerianka, polecam. złość piękności szkodzi.
    realista czy ty jesteś dumny z miejsca urodzenia? może jeszcze z daty?
    a polskę można kochać na wiele sposobów.

  • realista dwa lata temu

    Jestem nadzwyczaj spokojnym człowiekiem, po tym co w życiu przeszedłem , ze spokojem przekazuję >znak pokoju -Pokój z Tobą<. Przebaczyć nie znaczy zapomnieć . Dotychczas żadna opcja mnie nie przeprosiła za zagładę rodziny w Рівнем, a mimo to wspieram sąsiadów przy różnych zbiórkach. Tam gdzie się urodziłem , tam była moja odwieczna Ojcowizna zwana Rzeczpospolita Obojga Narodów . Że Narody żyły zgodnie do czasu świadczy to , że siostra mojego Ojca wyszła za przedwojennego Polaka , który nagle w 1943 r odkrył ukraińskie pochodzenie i stał się przyczyną zagłady swojej żony i dzieci. Do tego właśnie prowadzi szowinizm narodowy , przez pogardę tego co Polskie i katolickie.

  • aksolotl dwa lata temu

    realista szowinizm (a nawet faszyzm) bierze się dokładnie z przeciwnych "wartości", przypisywania zbyt dużej wagi i znaczenia tego co narodowe, polskie i katolickie.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl a bolszewizm, lewactwo gdzie się rodzi?

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka a przez "lewactwo" masz na myśli co?

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl współczesną odmianę bolszewii w wersji Gramciego.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl a taki PolPot to jak myślisz, gdzie się "urodził"? Na Sorbonie. W laickiej Francji, nienawidzącej religii, gdzie od ponad stu lat lewactwo w zasadzie rządzi. Tak go wykształcili, że zabił motykami 2 miliony populacji Kambodży, a resztę kraju całkowicie przeorał i zrujnował.

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka jeśli szacunek do narodowości, wyznania, orientacji, dbanie o planetę i dobrostan ludzi pracujących fizycznie itd. to lewactwo, to jestem lewakiem i duma mnie z tego powodu rozpiera.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl akurat lewactwo to zbrodnie na dzieciach, depopulacja narodu, apologia zboczeńców. Twoje wartości?

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka taa, powiedz klechom o dzieciach 🤮

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka na dzieciach to kler się dopuszcza zbrodni. moje wartości to tolerancja, myśleć globalnie działać lokalnie. wspierać potrzebujących.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl głupiś i dlategoś lewak. Masz łep nabity papką, formułkami propagandowymi zapodanymi ci przez globalnych moderatorów. Bez egzorcyzmów głupi umrzesz. Z wiekiem się będzie tylko pogłębiać. Amen.

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka dziękuję za analizę. wolę umrzeć jako głupi ale dobry człowiek, niż zacietrzewiony prawak, siewca teorii spiskowych, nienawidzący ludzi. ramen.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl nienawidzi ludzi ten, który wzywa do masowej zbrodni na dzieciach, nazywanej w nowomowie lewackiej aborcją, i ten który popiera zbrodniarzy, którzy pragna wprowadzić takie antyludzkie prawo. Nienawidzi ludzi ten, który próbuje łamać sumienia ludzkie, w szczególności lekarzy, ktorzy odmawiają udzialu w tym barbarzyńskim procederze.
    Czyli coś ci się pozajączkowało kolego.

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka aborcja to terminacja zarodków, podstawy biologii się kłaniają. dobrostan kobiet jest ważniejszy od twoich bożków, a raczej od tego, czego niby wymgają od swoich wiernych.
    lekarz ma leczyć a nie szkodzić. ile kobiet ma jeszcze umrzeć przez "sumienia" nawróconych państwowo (bo prywatnie usuwają bez mrugnięcia powieką).

  • realista dwa lata temu

    aksolotl . Jeżeli jesteś analfabetą ginekologicznym , na temat początku życia człowieka to doucz się u inseminatora loch, to ci powie że ras zapłodniona locha wyda na świat miot prosiąt, bez ingerencji twoich zabójców w kitlach.

  • aksolotl dwa lata temu

    realista nawzajem.

  • realista dwa lata temu

    Jacom JacaM . A czym różni się statystyczny zboczony klecha , od zboczonego seks-edukatora dzieci od Przedszkola według wytycznych WHO o czerpaniu satysfakcji z samogwałtu od niemowlęctwa., czy też propagowanie kopulacji kozy Sylwi bez pytania jej o zgodę. To twoje standardy !!! A kysz. Nie będę się rozwodził na temat zamordowania kapłana przez zboka , bo doznaję obrzydzenia do wszystkich zboków programowanych.

  • realista dwa lata temu

    oczywiście raz

  • aksolotl dwa lata temu

    realista coś ci się chyba pomyliło, bardzo. teorie spiskowe wszędzie.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl przekonuję się, żeby być lewakiem, trzeba opuszczać bardzo wiele lekcji biologii.

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka chyba masz na myśli religię. bardzo wiele lekcji religii.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl nie biologię.

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka wątpię. jednak religię. tylko religia tak zniekształca fakty.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    realista jakoś edukatorzy nie gwałcą dzieci. Naucz się czytać ze zrozumieniem, wytyczne WHO też. O twoich standardach nie ma potrzeby się rozwodzić, podefilokatol zawsze na przecież rację

  • Dobranocka dwa lata temu

    Jacom JacaM gwałcą sumienia, deprawują, niszczą czystość i wewnętrzny spokój wielu dzieci. Gwarantuję ci, że ta zbrodnia wkraczania z buciorami będzie wkrótce w kodeksie karnym zrównana z pedofilią.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Jacom JacaM gwałcą sumienia, deprawują, niszczą czystość i wewnętrzny spokój wielu dzieci. Gwarantuję ci, że ta zbrodnia wkraczania z buciorami w intymne sfery ludzkie będzie wkrótce w kodeksie karnym zrównana z pedofilią.

  • ireneo dwa lata temu

    Dobranocka
    I słusznie, ale wtedy każdy klecha będzie spał w celi (więziennej) na dechach, bo to zaglądanie pod pierzyny staje się obrzydliwsze od Czarnka i Jędraszewskiego. Nawet Jezus nie zaglądał w bety Dawidowi i Jonatanowi.

  • Dobranocka dwa lata temu

    ireneo otóż Jezus mówił: pozwólcie dzieciom przyjść do mnie. Jasna wskazówka by dziecio głosić Dobrą Nowinę o zbawieniu świata.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Err dzieciom
    🥰

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka 😂😂😂 jasne i będą sądy kościelne, wróci inkwizycja a klechy przestaną walić się w dupy w seminariach

  • Dobranocka dwa lata temu

    Inkwizycja by się przydała.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Dobranocka tęskno ci do wyrywania paznokci 🤣 wiesz po której stronie kombinerek się znajdziesz

  • ireneo dwa lata temu

    Dobranocka
    no j ciemny rodzicielski lud wysyłał dzieci do zboczonych koloratek. Nadal wysyła.
    A może przytoczyłbyś jak Jezus, od urodzenia buk przecie, zamienił dzieci w świnie. I to propolskie. Na dojne Pisanki wszystkie wyrosły

  • realista dwa lata temu

    >aksolotl wczoraj o 22:09 " realista coś ci się chyba pomyliło, bardzo. teorie spiskowe wszędzie".<
    Oto rezultat lewackiej nagonki na kapłanów. "to kler się dopuszcza zbrodni. moje wartości to tolerancja, myśleć globalnie działać lokalnie. wspierać potrzebujących" .No właśnie, to jest efekt uśmiechniętej zmiany, zbrukanej w krwi niewinnych ofiar , gdzie nawet „wadza” nie odważy się podać nazwiska zbrodniarza , tak jak przed laty morderców Ks.Popiełuszki. —" Szymon K., który brutalnie pobił księdza Lecha Lachowicza, to były student medycyny, który miał bardzo dobrą opinię wśród swoich sąsiadów. W ..." Tak wygląda tolerancja dla morderców a nienawiść i pogarda do Chrześcijan . Komunikat prasowy;Z chrześcijańską nadzieją na życie wieczne w niebie informujemy, że 9 listopada 2024 r., w godzinach przedpołudniowych, zmarł ks. prałat Lech Lachowicz, wieloletni proboszcz parafii św. Brata Alberta w Szczytnie - poinformowała dziś Archidiecezja Warmińska. Ksiądz Lech Lachowicz miał 72 lata. Proboszczem szczycieńskiej parafii był od 1990 roku. Znany był ze swoich patriotycznych poglądów. Dał się poznać jako charyzmatyczny duchowny.

  • Dobranocka dwa lata temu

    Ten Szymon myślał globalnie, mordował lokalnie. Zapewne miłośnik rudego śmiecia.

  • aksolotl dwa lata temu

    prześladowanie chrześcijan a nawet chrześciyjan, odcinek dwatysiące czterysta pierwszy.

  • Dobranocka dwa lata temu

    aksolotl
    Szydziłem z zabójstwa księdza. Nie byłem przecież księdzem.
    Szydziłem z zabójstwa bezrobotnego. Nie byłem przecież bezrobotnym.
    Szydziłem z zabójstwa uczciwego człowieka. Nie byłem przecież uczciwym człowiekiem.
    Gdy przyszli mnie zamordować dla uratowania klimatu, nie miał już kto ze mnie szydzić.

  • aksolotl dwa lata temu

    Dobranocka tak, tak będziesz pierwszym męczennikiem walki z klimatem. (chyba już nawet jesteś).

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Lewackiej nagonki na kapłanów 😂😂😂😂😂 czysty podofilokatolizm

  • ireneo dwa lata temu

    nie znam treści, tej treści ale nie spodziewam się
    znaleźć jaką mądrą myśl. Zwłaszcza po zwiastunie - antypolskie świnie .. Logika nakazuje odczytać, iż propolskie świnie...
    Wnioskiję, że autor, to ta propolska świnia.

  • realista dwa lata temu

    ireneo. Jeżeli się mianujesz Polakiem, to w twoim określeniu; "to ta propolska świnia." sam wydałeś o sobie świadectwo mianując siebie "świnia". Jako że ja mieszkam między cywilizowanymi ludźmi , a ŚWINIE niezależnie od rasy , przebywają w chlewie , nigdy te rozdzielne społeczności nie będą miały wspólnego lokum i wspólnych celów. A kysz.

  • ireneo dwa lata temu

    realista
    żywiołku paciorkowy, może poprowadzę przez meandry półkulowych zwojów. Jeśli ten bałwan orzekłby że wysocy bruneci to durnie, to jak sądzisz (zakładam że nie jesteś wysokim brunetem, choć sam nie wedle wzrostu i koloru oceniam intelekt), jest on wysokim brunetem?
    Znajomości podstaw logiki trudno od ciebie wymagać gdy wykazujesz defekty w podstawach j. polskiego . To jest powodem notorycznego bałwanienia, jak tu.
    A teraz konkluzja: jeśli są antypolskie świnie, to akcentowanie przymiotnika ma Za zadanie oddzielić ich od polskich świń. Tutaj te polskie aą mniej swińskie, a czy tak jest?
    Świnia to świnia, bez znaczenia wyznanie, paciorku.

  • realista dwa lata temu

    ireneo "wykazujesz defekty w podstawach j. polskiego"' co najwyraźniej widać po twoich sformułowaniach, dla poniżenia interlokutorów , pełnych nienawiści i poniżenia. Przecież tych ludzi z zasady nie widziałeś i nie znasz ich wykształcenia ani pochodzenia. "Bałwanisz " tylko dlatego, że ci za to płacą. Silisz się na znawcę a właściwie jesteś moralnym cherlakiem , gotowym wejść do chlewu i szamba, aby tylko zyskać szmal. Każdy ma swój styl wypowiedzi, niezależnie od ilości zaliczonych Fakultetów. Jednak tylko głupiego, poznasz po śmiechu jego. Tak właśnie wygląda twoja filozofia drwin z tego co Polskie i Chrześcijańskie. Oto twój POpisowy j.polski , powstały w niedorozwiniętych zwojach dwóch lewych półkul bezmózgowia: ireneo >Łżesz jak bura suka paciorku. I nic dziwnego że z tak podlą naturą zajmujesz się wszawym hejtem Z tak lichą wiedzą ośmieszasz się hejterski bufonie.
    Wszawy hejterze, wasze to na pewno nie moje tłuku<. Radzę ci założyć lektorat wszawego hejterskiego wycia dla burej suki, to może wyrównasz poziom na >opowi<. A kysz!!!. Świnia w tym opowiadaniu, to stan umysłu małpoluda a nie rodzaj zwierzęcia.

  • Dobranocka dwa lata temu

    realista znakomita interpretacja utworu, świnia to stan umysłu, i to jest właśnie sedno, którego ten antypolski knur nie potrafi pojąć.

  • ireneo dwa lata temu

    realista
    paciorku żywiołkowy, napracowałeś się by naPISać, że interlokutor jest głupi gdyż przedstawił dowodu twojej głupoty. Nietizumienie trjstu o odnoszenie się do nierozumianego taką głupotą jest. Utykanie w ojczystym języku to niedorozwój intelektualny i nad takim faktem nie da się dystutowqnać mając jedynie argument iż dyskutant jest głupi.

    W ogóle to jest regułą, że tu prawdziwi katolicy wymachują jedynie argumentami ad personam, okraszając je wulgaryzmamia. Po plugawości języka da się rozpoznać prawdziwego katolika ot przykładowo jak ten poniżej. Poniżej wszystkiego.
    Niech was buk ma w opiece. Lekarze już nie dadzą rady😫

  • ireneo dwa lata temu

    Dobranocka
    Propolski knurze, twoja zdolność rozumienia pisanrgo jest ziobrowa.
    Ani myślę interpretować kolejnych belkotów ("nie znam treści, tej treści ale nie spodziewam się
    znaleźć jaką mądrą myśl. Zwłaszcza po zwiastunie - antypolskie świnie ..")
    Widzisz paciorku jaki ty propolski knur hesteś, tępy jak propolski prawdziwy wieprz.

  • realista dwa lata temu

    ireneo. No to popisałeś się kulturą i inteligencją na całej linii . Oto twój POpisowy j.polski , przedstawiony w kompilacji twoich jakże uczonych wypowiedzi rodem z Tworek: >" Po plugawości języka da się rozpoznać, Utykanie w ojczystym języku to niedorozwój intelektualny , nie znam treści, > Nietizumienie trjstu nie da się dystutowqnać, was buk ma w opiece, zdolność rozumienia pisanrgo, ty propolski knur hesteś, tępy jak propolski prawdziwy wieprz. Jezus, od urodzenia buk przecie, Łżesz jak bura suka paciorku. I nic dziwnego że z tak podlą naturą zajmujesz się wszawym hejtem. Wszawy hejterze, wasze to na pewno nie moje tłuku."< . Tyle tu pospolitego chamstwa i ordynarnych błędów ,że nawet twój sobowtór SwanSong nie jest wstanie ci w prostactwie dorównać . O jakich ty w ogóle atakach osobistych wspominasz , skoro nawet nie potrafisz ich przytoczyć, natomiast nawet bez osobistych wycieczek , każdego obrzucasz niewybrednymi epitetami. . Jeżeli masz cokolwiek oleum w mózgownicy , to powinieneś znać III zasadę dynamiki >Każdej akcji towarzyszy reakcja, lecz o przeciwnym zwrocie<, więc chyba nie spodziewasz się, że twoje bluzgi nie spotkają się z adekwatną odpowiedzią, Analfabetyzm twój jest poniżej szkoły dla początkujących , gdzie każdy 3-klasista napisze bezbłędnie dyktando: „Dałby Bóg, żeby buk przepłynął przez Bug”. Widocznie zawiódł cię twój buk wystrugany z leśnej gałęzi , że masz taką obsesję na temat Boga-Stwórcy Wszechświata. Twoja ciemnota życiowa i ortograficzna ma jednak podłoże szowinistyczne , aby obrzydzić tubylcom wszystko co Polskie i Chrześcijańskie. Na próżno, „Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem/ Polska jest Polską, a Polak Polakiem” A kysz..

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania