Apokalipsa

Rzeź niewiniątek znów się ucieleśni,

krwi sprawiedliwych potoki poleją,

bo stado owiec wiedzione do rzeźni,

gardzi ojczyzną, ufa hochsztaplerom.

 

Już Juras ze słoikiem leci,

pusty ma brzuszek złoty melon,

na łów znów trzeba pognać dzieci,

może naiwni się podzielą.

 

Przy żłobie zaciągnięta warta,

żeby nakarmić mrówkę całą,

a ona wiecznie nienażarta,

i wrzeszczy głośno, mało, mało.

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    Mówisz o sobie pis_do 🤮

  • okruszynka dwa lata temu

    O tobie komuchu.

  • ireneo dwa lata temu

    on naPISał rymowankę dla upamiętnienia wymordowania przez Jezusa egipskich pierworodnych, niewinnych. Dopełnieniem zbrodni Jezusa było zmuszenie emigrujących do zrabowania swoim ufnym egipskim przyjaciołom srebra i zlota.

  • ireneo dwa lata temu

    okruszynka
    Bogu ten zadek wystawiasz debilu? Ponoć jako buk to jest wszędzie, w co jeden przymuł tak wierzy, że kilka razy w tygodniu zostawia mu - ufam tobie Jezu. Inna rzecz, ze tak zdemoraluzowanego zbrodniami obsceniczne obrazki nie ruszają. Podnueca cie może swiadomość że jakiś dzieciak zajrzy? Spedofilony jesteś załgany prawaku

  • Lotos dwa lata temu

    ireneo Oj tak, wystawiając ten zad, ma nadzieję, że jakieś dziecko zajrzy i to go bardzo podnieci, to chore jest

  • okruszynka dwa lata temu

    ireneo takie serduszko dla ciebie, będziesz nosił dumnie w klapie.

  • ireneo dwa lata temu

    okruszynka
    Debilu nie ty decydujesz co chce albo nie, ale na pewno słuchać rad spedofilowanego idioty.
    Ty traktujesz to jako bezpieczny ekshibicjonizm, tfu

  • okruszynka dwa lata temu

    ireneo będziesz nosił idioto, bo czytasz miejscowego szmatławca Gejzetę Aborczą, miejscową gebbelsówkę Michnika. Niedawno z papierosem w mordzie siedział w lokalu warszawskim i został nagrany. Powinien zapłacić mandat. No ale jest pod ochroną tyfusa.

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    okruszynka , Byłeś ostatnio w szpitalu. (choćby w odwiedzinach) widziałeś ile serduszek
    przyklejonych na urządzeniach medycznych. Ciekaw jestem, czy w czasie pobytu tam
    odmówił byś zastosowanie wobec siebie tych urządzeń.
    Tutaj się gardłujesz. Szlamie.

  • okruszynka dwa lata temu

    Starszy Woźny żadnego tam nie było. Cały sprzęt kupiony za pieniądze NFZ. Ja im nakleję własne.

  • Starszy Woźny dwa lata temu

    okruszynka , Pewnie wyszedłeś na świat tym dupskiem i nim jesteś.
    NO!

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    okruszynka twoja dupa czerwona 😂 pewnie Piotrowicz klepał

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    okruszynka powiedz to Piotrowiczowi i Kryże 😂 i wujkowi wuca 😂

  • okruszynka dwa lata temu

    Jacom JacaM pocałuj sobie rudego szkopa w sam środek wiesz czego. Smacznego.

  • Jacom JacaM dwa lata temu

    okruszynka przecież to wy tak lubicie 😂 jak to ruskie onuce 😂

  • okruszynka dwa lata temu

    Jacom JacaM przecież ruska onuca to wasz guru i wy, fotek rudej szmaty śliniącej się i żółwikującej z Putinem jest cała masa. PO co te kłamstwa? POprawiają ci humor?

  • ireneo dwa lata temu

    PISzesz ale co to ani ani kumasz. Apokalipsa to wymordowanie ogniem wszystkiego co żyje i zosrało wskrzeszone, łącznie z zygotami, zarodkami, płodami. To paciorku ogień pożerający wszystko łącznie ze zwierzyną. Poducz się tej swojej religii bo póki co to jesteś dowodem na słuszność tezy Dziadka że religia jest dla ludzi bez rozumu.

  • okruszynka dwa lata temu

    A nieś mu nawet w zębkach, mnie to rybka. Cała rodziny z zięciem i stadem za to będzie sobie wygodnie żyla do końca świata, i jeden dzień dłużej. Starczy na kolejne 100 milionów na plakaty wyborcze tyfuska, nowe landrowery,czy tam inne wypasione fury. Nieć w zębach i się ciesz, że cię wydutkali cwaniaki.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania