Apokalipsa
Byłam sama w domu gdy to się zaczęło
Nie było widać rozrywania nieba
Nie było słychać trąb świętego Jana
Ani szczęku zbroi
Tylko błyskawice
Czułam drżenie
To ja?
Nie
Wyszłam na dwór
I zobaczyłam to czego obawia się każdy
Sznury dusz szły rozdzielone na kategorie
I chyba wtedy zaczęłam wierzyć
Choć nadal nie jestem pewna
Miłosz miał rację
To dzieje się dziś
Komentarze (20)
Bardzo rzadko Cię czytam, ale tutaj. Absolutnie w moim stylu. Absolutnie w mim guście. Absolutnie i precyzyjnie we mnie.
Rzadko publikuje to i rzadko czytasz >_<
Miło mi, że udało mi się tak trafić ^^
Pięknie napisane 5
Dziękuję :)
Niby nie moje klimaty, a czytało mi się cudownie... świetna puenta, w punkt.
Jestem szczerze mówiąc zaskoczona, że spodobał ci się mój wiersz, chociaż uważam, że to jeden z moich nielicznych udanych wierszy⌒.⌒
Caroline powinnaś więcej pisać, zdecydowanie. Gra Ci w duszy, że ho, ho...
betti kochana nie gra mi jakiś dobry wiersz moim zdaniem jest u mnie rzadki a i ty większość moich wierszy skomentowałaś jako złe
Nie przyjmij tego jako wytykanie ci czegoś
Stwierdzam tylko fakt ;)
Caroline pamiętam też takie, które chwaliłam... wiesz, wszystko, co najlepsze rodzi się zawsze z bólu albo w bólu... były czasy, że kilkanaście razy poprawiałam swoje wiersze zanim mój mentor zaakceptował. Czasami miałam ochotę rzucić to w diabły i tylko czytać, ale nie pozwolił mi na to. Nie wiem czy dobrze zrobił... ale to już inna bajka.
Pisz, lepiej gorzej, ale pisz, tylko w ten sposób można się nauczyć robić to dobrze.
Pozdrawiam.
betti ostatni wiersz napisałam dwa miesiące temu, może takie przerwy mi służą 8-)
Bardzo fajne. Jakbym widziała siebie wczoraj i to całe oberwanie chmury.
Piękne :)
Pozdrawiam!
Wiersz pisany koło jedenastej w nocy kiedy była burza, a ja byłam sama.
Przypomniały mi się "przepowiednie", że po zaćmieniu księżyca ma nastąpić koniec świata ;P
Dobrze, że nie znałam takich przepowiedni, bo bym się stresowała :D
Elorence czyli widzę, że nie tylko ja ich delikatnie mówiąc nie lubię ;-)
eh, wkradło się trochę patosu, ale ogólnie ok. Całkiem fajne, choć niezbyt wyszukane
Nikt nie mówi, że jest idealnie
U mnie nigdy nie będzie xd
Ale dzięki za wizytę :P
Caroline , ale ktoś mówi, że prawie ;)
Kwestia ujęcia tematu
Samego Tematu także
Jeden ściąga filmy z torrentów
A drugi jest na diecie kurzu z parapetu.
No różnie, różniaście wręcz
W chwilach smutku miewam podobne obawy. Ten wiersz zrobił na mnie wrażenie. Pozdrowienia!
Dawno u Ciebie nie byłam i to był błąd. Ten wiersz jest bardzo w moich klimatach
Dawno mnie tu nie było ☺ wszyscy na urodziny życzyli mi weny a ona jak na złość odeszła????
No i dziękuje ????
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania