"ustnie ptactwo" - tutaj raczej miało być ustanie* :)
Miło tak powrócić do Twoich wierszy, bardzo mi się podoba. Widzę, że nieco zmieniłeś klimat, super wyszło. Zostawiam 5 :)
Pięknie ukazujesz scenę apokaliptyczną. I w południe warto myśleć o zmierzchu... Piątka to skromne podziękowanie za szlachetne "refleksy", które przekradają się do mojego świata. Dziękuję :)
Komentarze (6)
Piękne :) 5
"ustnie ptactwo" - tutaj raczej miało być ustanie* :)
Miło tak powrócić do Twoich wierszy, bardzo mi się podoba. Widzę, że nieco zmieniłeś klimat, super wyszło. Zostawiam 5 :)
Rasiu, miało być - i jest - uśnie, ptactwo :-) Dziękuję za Twoją obecność :-)
Jesteś pewien, że było "uśnie"? :D Bo wydaje mi się, że ten wers kopiowałam :D Mniejsza z tym, nie ma za co dziękować :)
"Zamilknął dzwony" - zamilkną
Pięknie ukazujesz scenę apokaliptyczną. I w południe warto myśleć o zmierzchu... Piątka to skromne podziękowanie za szlachetne "refleksy", które przekradają się do mojego świata. Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania