-
-Autor: 00.00Czytano 293 razyData dodania: 29.06.2019
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 2
Zaloguj się, aby ocenić10
Zerka→Jak to u Ciebie.Specyficzne, nie do pod... no. Mnie rzecz jasna pasi ! →C.d→ przeczytam:) Pozdrawiam→5 P.S.→"Żaba z wnętrznościami pływała od kilku lat pod wieczkiem słoika."
Dekaos Coś tam improwizuję. :) Żabę sprawdzę. Dzięki. :)
Heh, zacne i lżejsze od Twych poprzednich. "Szukamy poszlak w sprawie, na ten moment mamy tylko nogę, oprócz tego żadnych światków." - światków? :)
Can Dobrze, że da się to odczytać. :) Świadków zaraz poprawię, jedna litera i tyle zmienia. Dzięki. :)
O, ciekawa jestem ciagu dalszego! Tajemnica zdecydowanie wystawila nogę z za rogu :))
Justyska Skarpetka w roli głównej. :) Oby mnie nie poniosło za bardzo w stronę jakiejś komedii. Dzięki i miło, że mnie odwiedziłaś.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (6)
Zerka→Jak to u Ciebie.Specyficzne, nie do pod... no. Mnie rzecz jasna pasi ! →C.d→ przeczytam:) Pozdrawiam→5
P.S.→"Żaba z wnętrznościami pływała od kilku lat pod wieczkiem słoika."
Dekaos Coś tam improwizuję. :)
Żabę sprawdzę. Dzięki. :)
Heh, zacne i lżejsze od Twych poprzednich.
"Szukamy poszlak w sprawie, na ten moment mamy tylko nogę, oprócz tego żadnych światków." - światków?
:)
Can Dobrze, że da się to odczytać. :)
Świadków zaraz poprawię, jedna litera i tyle zmienia.
Dzięki. :)
O, ciekawa jestem ciagu dalszego! Tajemnica zdecydowanie wystawila nogę z za rogu :))
Justyska Skarpetka w roli głównej. :)
Oby mnie nie poniosło za bardzo w stronę jakiejś komedii.
Dzięki i miło, że mnie odwiedziłaś.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania