Termin może nośny, ale lepiej nie ruszać bez poznania chociaż definicji.
Co ta myśl, faktycznie malo rozumna, robi we wierszach?
Wedle zawartej w refleksji boga należałoby nazwać artystą, gdy to partacz nad partacze i gdyby istniał choć w części, odsiadywałby dożywocie za zbrodniczą samowolkę budowlaną.
Poprawnym jest sąd, iż każdy artysta to twórca natomiast nie każdy twórca to artystą.
Dobrze przed tworzeniem poczytać co nieco o tworzywie.
I tak ci dopomusz buk
Dedal
Zapewne przeczytałeś definicję artysty bez zrozumienia. Koniexzbe więc poszerzenie horyzontów, przed udzielaniem rad. Bierz przyklad z ireneo - daje wskazówki jak uniknąć belkotu I żadna tu interpretacja wskazanie
błędu rzeczowego do usunięcia, twórco.
Aeliora Zgodzę się z tym ,patrzeć sercem to czuć więcej przez różne emocje błądzę a gdy tworzę robię z tego chaosu, porządek w którym dostrzegam siebie .
Ja tutaj widzę konkretne stwierdzenie, z którym zresztą się zgadzam😉ale nie wiem czy to nie za mało na wiersz.Jakoś brakuje mi rozwinięcia, trochę pociągnięcia tematu. Nie mam nic przeciwko miniaturom, żebyś mnie dobrze zrozumiał, ale tutaj ta miniatura opiera się jedynie o wyświechtane slogany… dla mnie wymaga to dopracowania😉pozdr.
Komentarze (14)
Termin może nośny, ale lepiej nie ruszać bez poznania chociaż definicji.
Co ta myśl, faktycznie malo rozumna, robi we wierszach?
Wedle zawartej w refleksji boga należałoby nazwać artystą, gdy to partacz nad partacze i gdyby istniał choć w części, odsiadywałby dożywocie za zbrodniczą samowolkę budowlaną.
Poprawnym jest sąd, iż każdy artysta to twórca natomiast nie każdy twórca to artystą.
Dobrze przed tworzeniem poczytać co nieco o tworzywie.
I tak ci dopomusz buk
Ireno To twoja interpretacja mojego tekstu , każdy ma prawo do tworzenia , opinia bardzo subiektywna
Radę popatrzeć trochę szerzej. 😁
Dedal
Zapewne przeczytałeś definicję artysty bez zrozumienia. Koniexzbe więc poszerzenie horyzontów, przed udzielaniem rad. Bierz przyklad z ireneo - daje wskazówki jak uniknąć belkotu I żadna tu interpretacja wskazanie
błędu rzeczowego do usunięcia, twórco.
ireneo Myślę że nie dojdziemy do porozumienia , tyle w temacie pozdrawiam
Dedal
A niby po co miałbym się porozumiewać jeśli zrobili to, zdecydowanie w tym temacie mądrzejsi od ciebie.
ireneo masz jakis problem
Lepiej znikaj i znajdź inne miejsce sporów
Czy miłość jest dla Cb błedem?
Przez serce przechodzi jedna z najwyższych wibracji czyli miłość
Aeliora Zgodzę się z tym ,patrzeć sercem to czuć więcej przez różne emocje błądzę a gdy tworzę robię z tego chaosu, porządek w którym dostrzegam siebie .
Dedal i mnie 😉 ha ha
Aeliora 🤗😄
Dedal też Cię przytulam
Taka rola nas artystów - "błędzić" i to jest piękne.
Ładnie to ująłeś w słowa :)
Ja tutaj widzę konkretne stwierdzenie, z którym zresztą się zgadzam😉ale nie wiem czy to nie za mało na wiersz.Jakoś brakuje mi rozwinięcia, trochę pociągnięcia tematu. Nie mam nic przeciwko miniaturom, żebyś mnie dobrze zrozumiał, ale tutaj ta miniatura opiera się jedynie o wyświechtane slogany… dla mnie wymaga to dopracowania😉pozdr.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania