...

...

Średnia ocena: 3.3  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • Znakomity wiersz! Łączy klimat tajemniczości i grę słów. Pozdrawiam 5

  • MartynaM 04.07.2023

    Dziękuję, Marki, za przeczytanie i komentarz
    Pozdrawiam również

  • Materazzone 04.07.2023

    Zamieniłbym chyba pola na pole, a reszta jest miód, szczególnie ostatnia strofa i pierwszy zlepek skrzyżowań i zakrętów. Najczęściej kąty proste, a tutaj nic nie jest proste i każda z dróg, wiedzie jakby dalej, w nieznane, pole.

  • MartynaM 04.07.2023

    Witaj Materaz, dzięki za pochylenie się nad wierszem.
    Powiadasz ''pole'', niech tam... Pozdrawiam

  • Pobóg Welebor 04.07.2023

    Straszliwie mnie się podoba, później coś napiszę,
    Pozdrawiam :)

  • MartynaM 04.07.2023

    Witaj Pobóg, miło że wpadłeś
    Pozdrawiam

  • Pobóg Welebor 04.07.2023

    Cholernie ciężko mi skomentować. Dużo się dzieje. Spóźniony oddech, zwykle piszesz rzeczy raczej nie z mojego świata, ale tutaj odnajduję się zupełnie, chociaż może nie po Twojej intencji. Szaleje lato – to jest super. Nie ma jutra... Trzeba zdążyć na ostatni oddech. Tak pretensjonalnie się wypowiem. Z dużym wrażeniem pozdrawiam :)

  • MartynaM 04.07.2023

    Nie wiem, jakiś dreszcz mnie przeszedł po Twojej wypowiedzi... a przecież słoneczko woła i kusi, obiecuje cieplutkie dni... mami zawrotem głowy, żeby było o czym wspominać w zimowe wieczory przy kominku.

    Pozdrawiam

  • Pobóg Welebor 05.07.2023

    MartynaM, tak, nasze pory roku wciąż jeszcze są do pozazdroszczenia, w innym klimacie jak inni ludzie koniecznie się rodzą !

  • Lotos 04.07.2023

    Bardzo na tak i nie wiem czemu kojarzy mi się z Grekiem Zorbą.

  • MartynaM 04.07.2023

    Też nie wiem... ale dobrze że na tak
    Dziękuję za przeczytanie i ślad pod wierszem

  • MKP 04.07.2023

    Mam refleksje na temat przemijania😢👍👍👍

  • MartynaM 05.07.2023

    Taka kolej rzeczy, że wszystko mija, przemija... dziękuję, MKP

  • MartynaM 05.07.2023

    za zatrzymanie i komentarz
    Pozdrawiam

  • Sufjen 05.07.2023

    Masz to coś, co przykuwa do tekstu na dłużej.

  • MartynaM 05.07.2023

    A dziękuję, to miłe co piszesz.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania