Zamieniłbym chyba pola na pole, a reszta jest miód, szczególnie ostatnia strofa i pierwszy zlepek skrzyżowań i zakrętów. Najczęściej kąty proste, a tutaj nic nie jest proste i każda z dróg, wiedzie jakby dalej, w nieznane, pole.
Cholernie ciężko mi skomentować. Dużo się dzieje. Spóźniony oddech, zwykle piszesz rzeczy raczej nie z mojego świata, ale tutaj odnajduję się zupełnie, chociaż może nie po Twojej intencji. Szaleje lato – to jest super. Nie ma jutra... Trzeba zdążyć na ostatni oddech. Tak pretensjonalnie się wypowiem. Z dużym wrażeniem pozdrawiam :)
Nie wiem, jakiś dreszcz mnie przeszedł po Twojej wypowiedzi... a przecież słoneczko woła i kusi, obiecuje cieplutkie dni... mami zawrotem głowy, żeby było o czym wspominać w zimowe wieczory przy kominku.
Komentarze (16)
Znakomity wiersz! Łączy klimat tajemniczości i grę słów. Pozdrawiam 5
Dziękuję, Marki, za przeczytanie i komentarz
Pozdrawiam również
Zamieniłbym chyba pola na pole, a reszta jest miód, szczególnie ostatnia strofa i pierwszy zlepek skrzyżowań i zakrętów. Najczęściej kąty proste, a tutaj nic nie jest proste i każda z dróg, wiedzie jakby dalej, w nieznane, pole.
Witaj Materaz, dzięki za pochylenie się nad wierszem.
Powiadasz ''pole'', niech tam... Pozdrawiam
Straszliwie mnie się podoba, później coś napiszę,
Pozdrawiam :)
Witaj Pobóg, miło że wpadłeś
Pozdrawiam
Cholernie ciężko mi skomentować. Dużo się dzieje. Spóźniony oddech, zwykle piszesz rzeczy raczej nie z mojego świata, ale tutaj odnajduję się zupełnie, chociaż może nie po Twojej intencji. Szaleje lato – to jest super. Nie ma jutra... Trzeba zdążyć na ostatni oddech. Tak pretensjonalnie się wypowiem. Z dużym wrażeniem pozdrawiam :)
Nie wiem, jakiś dreszcz mnie przeszedł po Twojej wypowiedzi... a przecież słoneczko woła i kusi, obiecuje cieplutkie dni... mami zawrotem głowy, żeby było o czym wspominać w zimowe wieczory przy kominku.
Pozdrawiam
MartynaM, tak, nasze pory roku wciąż jeszcze są do pozazdroszczenia, w innym klimacie jak inni ludzie koniecznie się rodzą !
Bardzo na tak i nie wiem czemu kojarzy mi się z Grekiem Zorbą.
Też nie wiem... ale dobrze że na tak
Dziękuję za przeczytanie i ślad pod wierszem
Mam refleksje na temat przemijania😢👍👍👍
Taka kolej rzeczy, że wszystko mija, przemija... dziękuję, MKP
za zatrzymanie i komentarz
Pozdrawiam
Masz to coś, co przykuwa do tekstu na dłużej.
A dziękuję, to miłe co piszesz.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania