bagatela
być baletnicą
bawełnianą biedronką
baśniowym bałwankiem
bagatela
być blaskiem
barwną baśnią
balsamicznym brzmieniem
bagatela
być bryzą
bieluśką brzozą
bukietem bławatków
bagatela
być bogdanką
beztroską buzią
bezgrzesznym buziakiem
bariera
być baletnicą
bawełnianą biedronką
baśniowym bałwankiem
bagatela
być blaskiem
barwną baśnią
balsamicznym brzmieniem
bagatela
być bryzą
bieluśką brzozą
bukietem bławatków
bagatela
być bogdanką
beztroską buzią
bezgrzesznym buziakiem
bariera
Komentarze (20)
Brawa dla literki "B"
Ładnie spisała się!
Pozdrawiam :)
Bardzo dziękuję za pochlebny komentarz.
Również pozdrawiam :)
Ładniusio Ci wyszło, fajosko bawisz się słowem ¬‿¬
Dzięki Szpilka! :)
Wybrałam sobie ten nieszczęsny login, więc staram się pisać tematycznie. Szkoda, że nie ma możliwości zmiany loginu :(
Aisak
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś z Królowej też publikowała, przeca Królowa może tworzyć różne formy, nie tylko tautogramy ¬‿¬
Szpilka
Od różnych form mam ais. Tu będą tautogramy. Wiesz, jak to mobilizuje?!
Moje tautogramy sprzed dekady, to... koszmarki😆teraz jest trochę lepiej, aczkolwiek poziomu prozy tautogramowej nigdy nie osiągnę :)
Aisak
Ano, ćwiczenie czyni mistrzem, podziwiam Twój zapał do tej formy ¬‿¬
Szpilka
To hobby.
Jedni piją. Drudzy ćpają. Inni przegrywają majątki przez hazard. A jakaś grupa sobie pisze, maluje, śpiewa, tańczy, bo lubią i są szczęśliwi.
Aisak
A innym przeszkadza to pisanie, widocznie nie lubią szczęśliwych ludzi ¬‿¬
Szpilka
Dlatego blokada hamuje ich niechęć.
Aisak
Ale mało nas, blokada co najwyżej dla strasznych wulgarystów i to nie od razu, po upomnieniach, bo trzeba dać szansę na poprawę ¬‿¬
Szpilka
Na chwilę obecną mam wyczerpane baterie tolerancji na pewne zachowania.
Aisak
Też mi obmierzły te ciągłe kwasy, ale nic się nie da zrobić, bo są userzy, którzy kochają kwasić atmosferę ¬‿¬
Szpilka
Z zasady nie lubię kwasów, dlatego zastosowałam przekreślone kółeczko.
Może gdybym niczego nie publikowała pod swoimi kontami, tylko sobie przychodziła pogadać, to nie musiałabym używać blokad...
Aisak
Aha, ja nie publikuję, Stylowy zamieszcza, tak, bywa denerwującym, gdy kwasior pod tekstem
zakwasza. Ciao ¬‿¬
Szpilka
Bajó!
Piękna, mistrzowska zabawa słowem na 5
Bardzo mi miło i dziękuję za pochwałę. Pozdrawiam :)
urzeka kobiecym pięknem, szczególnie ostatnie 4 wersy.
Dziękuję ślicznie🌞
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania