bagatela

być baletnicą

bawełnianą biedronką

baśniowym bałwankiem

bagatela

 

być blaskiem

barwną baśnią

balsamicznym brzmieniem

bagatela

 

być bryzą

bieluśką brzozą

bukietem bławatków

bagatela

 

być bogdanką

beztroską buzią

bezgrzesznym buziakiem

bariera

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • BiałaRóża7 2 miesiące temu

    Brawa dla literki "B"
    Ładnie spisała się!
    Pozdrawiam :)

  • Aisak 2 miesiące temu

    Bardzo dziękuję za pochlebny komentarz.
    Również pozdrawiam :)

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Ładniusio Ci wyszło, fajosko bawisz się słowem ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Dzięki Szpilka! :)

    Wybrałam sobie ten nieszczęsny login, więc staram się pisać tematycznie. Szkoda, że nie ma możliwości zmiany loginu :(

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś z Królowej też publikowała, przeca Królowa może tworzyć różne formy, nie tylko tautogramy ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Od różnych form mam ais. Tu będą tautogramy. Wiesz, jak to mobilizuje?!
    Moje tautogramy sprzed dekady, to... koszmarki😆teraz jest trochę lepiej, aczkolwiek poziomu prozy tautogramowej nigdy nie osiągnę :)

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Ano, ćwiczenie czyni mistrzem, podziwiam Twój zapał do tej formy ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    To hobby.
    Jedni piją. Drudzy ćpają. Inni przegrywają majątki przez hazard. A jakaś grupa sobie pisze, maluje, śpiewa, tańczy, bo lubią i są szczęśliwi.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    A innym przeszkadza to pisanie, widocznie nie lubią szczęśliwych ludzi ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Dlatego blokada hamuje ich niechęć.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Ale mało nas, blokada co najwyżej dla strasznych wulgarystów i to nie od razu, po upomnieniach, bo trzeba dać szansę na poprawę ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Na chwilę obecną mam wyczerpane baterie tolerancji na pewne zachowania.

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Też mi obmierzły te ciągłe kwasy, ale nic się nie da zrobić, bo są userzy, którzy kochają kwasić atmosferę ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Z zasady nie lubię kwasów, dlatego zastosowałam przekreślone kółeczko.

    Może gdybym niczego nie publikowała pod swoimi kontami, tylko sobie przychodziła pogadać, to nie musiałabym używać blokad...

  • Szpilka 2 miesiące temu

    Aisak

    Aha, ja nie publikuję, Stylowy zamieszcza, tak, bywa denerwującym, gdy kwasior pod tekstem
    zakwasza. Ciao ¬‿¬

  • Aisak 2 miesiące temu

    Szpilka
    Bajó!

  • Sokrates 2 miesiące temu

    Piękna, mistrzowska zabawa słowem na 5

  • Aisak 2 miesiące temu

    Bardzo mi miło i dziękuję za pochwałę. Pozdrawiam :)

  • Sokrates 2 tygodnie temu

    urzeka kobiecym pięknem, szczególnie ostatnie 4 wersy.

  • Aisak 2 tygodnie temu

    Dziękuję ślicznie🌞

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania