Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!

Abc

Abc

Średnia ocena: 1.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (18)

  • "ide mnie" - ode?

    Bajka jak to bajka, ma jakiś tam morał a nawet w tym przypadku pewnie odniesienie, radosna, ale nie wnikam w szczegóły, ot - przechodziłem.

  • MartynaM 04.10.2022

    Poprawiłam, zgodnie z życzeniem...?

    To miło, że przechodziles i wpadłeś na moment.
    Dziękuję!

  • Poncki 04.10.2022

    A jak by tak przestawić sra i sobie, żeby było:
    no i sobie sra do woli

    Sugeruję tylko bo mi rytmicznie jakoś tak bardziej. ..

    Swoją drogą śmierdząca sprawa. Nie odpuszczacie widzę...

  • MartynaM 04.10.2022

    E, tam. To tylko zabawa... Próbowałam czy potrafię. ?

  • MartynaM 04.10.2022

    Aha, poprawiłam, skoro tak Ci lepiej...

  • Poncki 04.10.2022

    a Ty jak uważasz?

  • MartynaM 04.10.2022

    Poncki, a mnie wszystko jedno... toż to nie na konkurs.?

  • skandal 04.10.2022

    To już upadek portalu. Martyna poetka używa rymu dupa kupa! He he

  • MartynaM 04.10.2022

    Widzisz do czego to doszło... ?

  • MartynaM 04.10.2022

    Ale ponoć najlepsi też takim pisali i są nawet przyklady takowe, tylko trzeba poszukać, więc jak się komuś chce, niech szuka...

  • Materazzone 04.10.2022

    Gdzie napisano, że wielkim nie wolno dupy i kupy ze sobą rymować? Może i słaby rym, nie wyszukany, nie wystawowy ale to sympatyczny kundelek, którego się kocha bez względu na wszystko. No i jakże to piękne, że w naszym języku te słowa się tak ładnie rymują, a bo i z definicji dość mocno ze sobą związane.

    Miałem kiedyś w lodówce trupa
    Za życia była to piękna dupa
    Dziś po niej została tylko mięsa kupa.

    Z uściskami. Wasz kochany Hannibal.

  • MartynaM 04.10.2022

    Na serio, to taki rym jest do d**y i należy unikać, jak ognia.
    Nie bierzcie z tego wiersxyka przykładu i nie traktujcie jak przyzwolenia!
    Amen!

  • Józef Kemilk 04.10.2022

    Jak coś, ja tam skojarzeń nie mam?
    Pozdr

  • MartynaM 04.10.2022

    I tak chyba lepiej...?

  • luna-tyczka 04.10.2022

    Bajeczka swoje prawa ma i rymu nie na co się czepiać, bo dostosowany do formy.

    Mnie w tym tekście przeraża co innego, ale to nie portal światopoglądowy, terapeutyczny ani wychowawczy więc milknę jak grób.

  • MartynaM 04.10.2022

    Możesz swobodnie się wypowiadać i pojechać po autorce, kiedy taka wola. Nie mam nic przeciwko...

  • Pobóg Welebor 04.10.2022

    Końcówka mogłaby być lepsza, ale fajne. Istnieją tacy, co gówno reklamują jako pączek, pachnący i smakowity, prawda to.

  • MartynaM 05.10.2022

    Dokładnie. Grunt, to znaleźć głupich i się dobrze sprzedać.
    Dziękuję za komentarz.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania