-----

-----

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (16)

  • ZielonoMi 22.08.2023

    Urywasz w środku wątku, niezbyt dobrze to wygląda. I popraw literówki, bo znów się pośpieszyłaś.

  • Margerita 22.08.2023

    Jak wrócę do domu to poprawie a wracam za tydzień

  • Sandra 22.08.2023

    Najpierw nie masz przecinków, później je masz... Przerywasz w losowym momencie. To tak jakby masz tekst i dajesz przecinki, kropki i akapity w losowych momentach. Za dużo robisz błędów, Marg. Dialogi się robi od akapitów. Jeśli mówisz "Dzień dobry matko", to przed "matko" przecinek... Ja wiem, sama też robię błędy. Wiem, że wszyscy jesteśmy ludźmi i błędy popełniamy, ale przyznać Ci trzeba, że w prozę Ci nie idzie. po prostu.

  • Margerita 22.08.2023

    Aha

  • Margerita 22.08.2023

    Właśnie że idzie w prozie czuję się jak ryba w wodzie

  • Sandra 22.08.2023

    Margerita
    Nie mówię, że czujesz się w niej źle, tylko, że po prostu Ci się nie za bardzo udaje. Przepuszczanie przez Polszczyzna.pl nie pomaga. Możesz się upierać przy swoim, nie mam z tym problemu. Po prostu popełniasz dużo błędów i tyle. Jak każdy z nas. Może to tylko moje zdanie i moje zobrazowanie sytuacji, ale według mnie Tobie to po prostu nie leży. Mimo to rozpaczliwie próbujesz pisać i udowadniasz, że potrafisz.

  • Sandra 22.08.2023

    Margerita
    Za każdym razem, gdy piszesz "aha" umiera jednorożec. Waż więc słowa, moja droga...

  • Margerita 22.08.2023

    Sandra właśnie że leży i nie rozpaczliwie próbuję pisząc a z radością

  • jerry 22.08.2023

    Margerita a weź ją chlapnij po głowie

  • jerry, i niech ją skopie po nerach.

  • Sandra 22.08.2023

    Dzięki wielkie...

  • jerry 22.08.2023

    Ten fragment jest boski 🤣🤣🤣🤣🤣

    Królowa po zostaniu samej usiadła się do komnaty córki, gdzie ta smacznie spala.

  • Margerita 22.08.2023

    Już poprawiłam

  • jerry 22.08.2023

    Margerita teraz to już mistrzostwo 🤣🤣🤣🤣🤣

    Królowa po zostaniu samej uadła się do komnaty córki, gdzie ta smacznie spala.

  • Margerita 22.08.2023

    jerry no teraz chyba dobrze

  • Mam sugestię, rodzina królewska powinna posiadać służbę.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania