Najpierw nie masz przecinków, później je masz... Przerywasz w losowym momencie. To tak jakby masz tekst i dajesz przecinki, kropki i akapity w losowych momentach. Za dużo robisz błędów, Marg. Dialogi się robi od akapitów. Jeśli mówisz "Dzień dobry matko", to przed "matko" przecinek... Ja wiem, sama też robię błędy. Wiem, że wszyscy jesteśmy ludźmi i błędy popełniamy, ale przyznać Ci trzeba, że w prozę Ci nie idzie. po prostu.
Margerita
Nie mówię, że czujesz się w niej źle, tylko, że po prostu Ci się nie za bardzo udaje. Przepuszczanie przez Polszczyzna.pl nie pomaga. Możesz się upierać przy swoim, nie mam z tym problemu. Po prostu popełniasz dużo błędów i tyle. Jak każdy z nas. Może to tylko moje zdanie i moje zobrazowanie sytuacji, ale według mnie Tobie to po prostu nie leży. Mimo to rozpaczliwie próbujesz pisać i udowadniasz, że potrafisz.
Komentarze (16)
Urywasz w środku wątku, niezbyt dobrze to wygląda. I popraw literówki, bo znów się pośpieszyłaś.
Jak wrócę do domu to poprawie a wracam za tydzień
Najpierw nie masz przecinków, później je masz... Przerywasz w losowym momencie. To tak jakby masz tekst i dajesz przecinki, kropki i akapity w losowych momentach. Za dużo robisz błędów, Marg. Dialogi się robi od akapitów. Jeśli mówisz "Dzień dobry matko", to przed "matko" przecinek... Ja wiem, sama też robię błędy. Wiem, że wszyscy jesteśmy ludźmi i błędy popełniamy, ale przyznać Ci trzeba, że w prozę Ci nie idzie. po prostu.
Aha
Właśnie że idzie w prozie czuję się jak ryba w wodzie
Margerita
Nie mówię, że czujesz się w niej źle, tylko, że po prostu Ci się nie za bardzo udaje. Przepuszczanie przez Polszczyzna.pl nie pomaga. Możesz się upierać przy swoim, nie mam z tym problemu. Po prostu popełniasz dużo błędów i tyle. Jak każdy z nas. Może to tylko moje zdanie i moje zobrazowanie sytuacji, ale według mnie Tobie to po prostu nie leży. Mimo to rozpaczliwie próbujesz pisać i udowadniasz, że potrafisz.
Margerita
Za każdym razem, gdy piszesz "aha" umiera jednorożec. Waż więc słowa, moja droga...
Sandra właśnie że leży i nie rozpaczliwie próbuję pisząc a z radością
Margerita a weź ją chlapnij po głowie
jerry, i niech ją skopie po nerach.
Dzięki wielkie...
Ten fragment jest boski 🤣🤣🤣🤣🤣
Królowa po zostaniu samej usiadła się do komnaty córki, gdzie ta smacznie spala.
Już poprawiłam
Margerita teraz to już mistrzostwo 🤣🤣🤣🤣🤣
Królowa po zostaniu samej uadła się do komnaty córki, gdzie ta smacznie spala.
jerry no teraz chyba dobrze
Mam sugestię, rodzina królewska powinna posiadać służbę.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania