Fajny i dowcipny tekst. Doskonała koncówka.
Nie poprawiłaś wszystkich błędów:
1. "...co mieszka przy Lipowej. - Ale wiedz, że się... "
Powinno być: "...co mieszka przy Lipowej. Ale wiedz, że się...". To jest kontynuacja poprzedniego zdania i pauza jest niepotrzebna.
2. W jednym miejscu piszesz: "...w ubiegły piątek - cmoknęła go zalotnie w nos...", a nieco niżej: "...powiesz latawico. - Zaryczał donośnie...". To są dwie takie same sytuacje, a napisane są inaczej. Według mnie lepiej jest: "...powiesz latawico - zaryczał donośnie...".
3. "...ci to powiedzieć. - Tak mnie przestraszyłeś, że aż mi serce stanęło. - Poruszyła seksownie odwłokiem".
Powinno być (patrz uwaga 1 i 2):"...ci to powiedzieć. Tak mnie przestraszyłeś, że aż mi serce stanęło - poruszyła seksownie odwłokiem".
4. " - W piątek mężu, w ten co minął. - Tak się wstydzę kochanie, wybaczysz mi?
- Oj głuptasku, przecież cały dzień byliśmy na plaży w Baliji. - Miałaś na sobie ten strój kąpielowy w prążki."
Powinno być (patrz uwaga 1):
" - W piątek mężu, w ten co minął. Tak się wstydzę kochanie, wybaczysz mi?
- Oj głuptasku, przecież cały dzień byliśmy na plaży w Baliji. Miałaś na sobie ten strój kąpielowy w prążki."
5. "Miałem mu dać w mordę. - Ale się powstrzymywałem. - Po czym odwrócił się na drugi bok i zaczął pochrapywać."
Powinno być (patrz uwaga 1 i 2):"Miałem mu dać w mordę, ale się powstrzymywałem - po czym odwrócił się na drugi bok i zaczął pochrapywać."
Lub jeszcze lepiej: "Miałem mu dać w mordę, ale się powstrzymywałem.
Po czym odwrócił się na drugi bok i zaczął pochrapywać."
6." - To dobrze, Misiu, że mu nie dałeś. Lecę na Lipową zbierać nektar. - Zmieniła stringi i pofrunęła."
Powinno być (patrz uwaga 5): "- To dobrze, Misiu, że mu nie dałeś. Lecę na Lipową zbierać nektar - zmieniła stringi i pofrunęła.
Lub lepiej:"- To dobrze, Misiu, że mu nie dałeś. Lecę na Lipową zbierać nektar.
Zmieniła stringi i pofrunęła."
Miałam tak to poprawiłam na tak. Muszę sama dojść, bo mam już mętlik. Bardzo wielkie dzięki za wytknięcie błędów. Poprawki nanoszę. Ale w takim krótkim tekście mam korektę dłuższą od całości. Makabra. Pozdrawiam serdecznie
Dzięki za lekkość frawolna istoto. Miłego dnia życzę
mika02.04.2017
Mam wrażenie że udajesz że nie wiesz o co chodzi. Też mam czerwony ale wpisany na szybko i nie podoba mi się. Chyba zaczne podejżewać że znasz admin. Pozdrawiam.
Komentarze (39)
Tak wspaniale to opisałaś, zdecydowanie z klasą. Ostatnie "zmieniła stringi i pofrunęła" mnie rozwaliło, 5 się należy <3
Cieszę się z twojego rozbawienia i dzięki. Pozdrawiam
Świetna końcówka. Mi się podobał tekst. Miałam wyrażenie że z interpunkcja jest coś nie tak.
Zostawiam 5
Dzięki jeszcze raz przejrzałam i naniosłam poprawki. Zawsze jakieś zgrzyty. Pozdrawiam i miłego
Bo na Lipowej same trutnie. I jak im się nie oprzeć? 5
No nie tylko na Lipowej. Wszędzie latają. Pozdrawiam
Mistrzostwo w zagrywce damsko męskiej. :) 5
Dzięki za uznanie. Pozdrawiam serdecznie
Faktycznie, końcówka rewelacyjna, 5 :)
Dzięki i pozdrawiam serdecznie
Fajny i dowcipny tekst. Doskonała koncówka.
Nie poprawiłaś wszystkich błędów:
1. "...co mieszka przy Lipowej. - Ale wiedz, że się... "
Powinno być: "...co mieszka przy Lipowej. Ale wiedz, że się...". To jest kontynuacja poprzedniego zdania i pauza jest niepotrzebna.
2. W jednym miejscu piszesz: "...w ubiegły piątek - cmoknęła go zalotnie w nos...", a nieco niżej: "...powiesz latawico. - Zaryczał donośnie...". To są dwie takie same sytuacje, a napisane są inaczej. Według mnie lepiej jest: "...powiesz latawico - zaryczał donośnie...".
3. "...ci to powiedzieć. - Tak mnie przestraszyłeś, że aż mi serce stanęło. - Poruszyła seksownie odwłokiem".
Powinno być (patrz uwaga 1 i 2):"...ci to powiedzieć. Tak mnie przestraszyłeś, że aż mi serce stanęło - poruszyła seksownie odwłokiem".
4. " - W piątek mężu, w ten co minął. - Tak się wstydzę kochanie, wybaczysz mi?
- Oj głuptasku, przecież cały dzień byliśmy na plaży w Baliji. - Miałaś na sobie ten strój kąpielowy w prążki."
Powinno być (patrz uwaga 1):
" - W piątek mężu, w ten co minął. Tak się wstydzę kochanie, wybaczysz mi?
- Oj głuptasku, przecież cały dzień byliśmy na plaży w Baliji. Miałaś na sobie ten strój kąpielowy w prążki."
5. "Miałem mu dać w mordę. - Ale się powstrzymywałem. - Po czym odwrócił się na drugi bok i zaczął pochrapywać."
Powinno być (patrz uwaga 1 i 2):"Miałem mu dać w mordę, ale się powstrzymywałem - po czym odwrócił się na drugi bok i zaczął pochrapywać."
Lub jeszcze lepiej: "Miałem mu dać w mordę, ale się powstrzymywałem.
Po czym odwrócił się na drugi bok i zaczął pochrapywać."
6." - To dobrze, Misiu, że mu nie dałeś. Lecę na Lipową zbierać nektar. - Zmieniła stringi i pofrunęła."
Powinno być (patrz uwaga 5): "- To dobrze, Misiu, że mu nie dałeś. Lecę na Lipową zbierać nektar - zmieniła stringi i pofrunęła.
Lub lepiej:"- To dobrze, Misiu, że mu nie dałeś. Lecę na Lipową zbierać nektar.
Zmieniła stringi i pofrunęła."
Miałam tak to poprawiłam na tak. Muszę sama dojść, bo mam już mętlik. Bardzo wielkie dzięki za wytknięcie błędów. Poprawki nanoszę. Ale w takim krótkim tekście mam korektę dłuższą od całości. Makabra. Pozdrawiam serdecznie
Nie przejmuj się tak bardzo. Poprawiaj po sto razy, a za sto pierwszym będzie dobrze. :-)
Marian dzięki za podtrzymanie na duchu. Pozdrawiam
Zabawne i zalotne :) uniósł mi się lewy mięsień wargowy :)
To fajnie że uśmiechem cię powitałam. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
aż korcie mnie, by zapytać... odpuszczę pytanie ;)
korci *
Noren72 kto pyta nie błądzi.
Owszem, gdyż w momencie zadawania pytania był zbłądzonym
Pasja jak ty to zrobiłaś, że zmieniono ci nik? Piszę do admina i nadal brak reakcji na moją prośbę.
Ale ty możesz sam(a) zmienić bo masz czarny nick. W czym problem? Pozdrawiam
pasja w tym, że nie wiadomo, jak ty zmieniłaś z czerwonego na czerwony dwukrotnie
Może dlatego, że nie było w ofercie innych kolorów
Noren72 jesteś bardzo mądrym facetem, zrozumiałeś o co chodzi. Podobają mi się kolory inne, ale czerwień jest też w porzo. Pozdrawiam serdecznie
Odwzajemniam
Lekko, fajnie i frywolnie. :) 5 i podobasia zostawiam.
Dzięki za lekkość frawolna istoto. Miłego dnia życzę
Mam wrażenie że udajesz że nie wiesz o co chodzi. Też mam czerwony ale wpisany na szybko i nie podoba mi się. Chyba zaczne podejżewać że znasz admin. Pozdrawiam.
pasja zna mnie, ja pasję. Oboje lubimy czerwony.
Noren72 ładnie ci w czerwonym. Miłego
To jak bedziesz w czerwonej kreacji to ci odpowiem. Pozdrawiam
W czerwień ubrany, ładnie się prezentuje. Pozdrawiam
Smutne to. Trzymajcie się.
Zdrada jest zawsze smutna. Pozdrawiam
I okrutna ... Pozdrawiam.
Jo-anka i obrzydliwa, siostra zawiści. Pozdrawiam
pięć ach te zdrady
Te zdrady to nieraz są ciekawe. Zależy po co się to robi.Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania