.........

........

Średnia ocena: 4.5  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (3)

  • Dekaos Dondi 05.02.2024

    Monia↔No i oby, szybko nie przeminął. Tym bardziej, że nocy kres, to świt. A gwiazdy i tak nie znikną.
    Pozdrawiam🙂

  • Monia dwa lata temu

    Dzięki pozdrawiam;)

  • Cain dwa lata temu

    Jest potencjał ale czegoś brakuje. Pozdr!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania