........
.........Autor: MoniaCzytano 295 razyData dodania: 05.02.2024
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić18
Monia↔No i oby, szybko nie przeminął. Tym bardziej, że nocy kres, to świt. A gwiazdy i tak nie znikną. Pozdrawiam🙂
Dzięki pozdrawiam;)
Jest potencjał ale czegoś brakuje. Pozdr!
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Monia↔No i oby, szybko nie przeminął. Tym bardziej, że nocy kres, to świt. A gwiazdy i tak nie znikną.
Pozdrawiam🙂
Dzięki pozdrawiam;)
Jest potencjał ale czegoś brakuje. Pozdr!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania