.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • MarBe 23.09.2017

    Dziękuję i czekam na na kolejny odcinek, a za ten 5 :)

  • Pasja 23.09.2017

    Dzięki za odwiedziny i oczekiwanie na następny ciąg dalszy. Pozdrawiam serdecznie

  • KarolaKorman 27.09.2017

    Ależ dużo się wydarzyło w tej części. Po pierwsze dostrzegłam niedopatrzenie ze strony pani aspirant. Facet mówił, że wszedł na posesję ,,się odlać'', napadł go pies, a on miał suche spodnie? W takiej sytuacji ja pewnie nie tylko bym się posikała. Niezły z niego cwaniaczek.
    Kolejna sprawa to reporterka. Biedna dziewczyna. Swoją oddaną pracę przypłaciła życiem.
    I Tomasz. Siedzi w tym zamieszaniu po uszy, nie wiedząc czego się może spodziewać. Nie dziwię się, że nerwy mu puściły.
    Na koniec - jestem ciekawa, co jeszcze skrywa Antoni, wiele już opowiedział, ale widać nie wszystko.
    Nie wiem, dlaczego przeoczyłam tę część. Moja wina. Zostawiam 5 i serdecznie pozdrawiam :)

  • Pasja 27.09.2017

    Dobre spostrzeżenie z tym odlewaniem. Pani aspirant miała klapki na oczach i pewnie nie było takiego paragrafu. Zaczęłam pisać następną część i nie wiem co Antoniemu przypiąć do życiorysu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za czytanie.

  • Tina12 22.10.2017

    Powracam do czytania po dość sporej przerwie. No i przyznam że historia trzyma poziom.
    5

  • Pasja 22.10.2017

    Dzięki Tinka za cierpliwość. Pozdrawiam serdecznie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania