"Średnia ocen 5 głosów 1" No i widzisz Pasyjko; czyta ale nie zostawi ani komentarza, ani oceny. Napisałby, że nudne, albo że za długie...ech ta dzisiejsza młodzież - kompletnie bez środka. Albo całkiem lewo, albo całkiem prawo. Ogonek zjadło przy Urzędniczej. ;))
Najlepiej po pysznym jedzonku pospać sobie, żeby sadełko się zawiązało.
Doskonale przy czytaniu się bawiłem i jak zwykle czekam na dalsze części.
Pozdrawiam 5:)
Komentarze (8)
"Średnia ocen 5 głosów 1" No i widzisz Pasyjko; czyta ale nie zostawi ani komentarza, ani oceny. Napisałby, że nudne, albo że za długie...ech ta dzisiejsza młodzież - kompletnie bez środka. Albo całkiem lewo, albo całkiem prawo. Ogonek zjadło przy Urzędniczej. ;))
PS drugiej 5 nie postawię- system nie da.
Karawan dzięki, że chociaż stara gwardia się bawi.
Pozdrawiam serdecznie:)
pasja Zgrzypi ale jeszcze się toczy ;)
Najlepiej po pysznym jedzonku pospać sobie, żeby sadełko się zawiązało.
Doskonale przy czytaniu się bawiłem i jak zwykle czekam na dalsze części.
Pozdrawiam 5:)
Dzięki przyjacielu. Niech sny twoje będą owocne.
Pozdrawiam serdecznie:)
pasjo, tu już byłam o czym grzecznie informuję teraz :) Idę dalej :)
Oj Karola jak dobrze, że już jesteś. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania