.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Karawan 04.12.2017

    "Średnia ocen 5 głosów 1" No i widzisz Pasyjko; czyta ale nie zostawi ani komentarza, ani oceny. Napisałby, że nudne, albo że za długie...ech ta dzisiejsza młodzież - kompletnie bez środka. Albo całkiem lewo, albo całkiem prawo. Ogonek zjadło przy Urzędniczej. ;))

  • Karawan 04.12.2017

    PS drugiej 5 nie postawię- system nie da.

  • Pasja 04.12.2017

    Karawan dzięki, że chociaż stara gwardia się bawi.
    Pozdrawiam serdecznie:)

  • Karawan 04.12.2017

    pasja Zgrzypi ale jeszcze się toczy ;)

  • MarBe 06.12.2017

    Najlepiej po pysznym jedzonku pospać sobie, żeby sadełko się zawiązało.
    Doskonale przy czytaniu się bawiłem i jak zwykle czekam na dalsze części.
    Pozdrawiam 5:)

  • Pasja 06.12.2017

    Dzięki przyjacielu. Niech sny twoje będą owocne.
    Pozdrawiam serdecznie:)

  • KarolaKorman 16.12.2017

    pasjo, tu już byłam o czym grzecznie informuję teraz :) Idę dalej :)

  • Pasja 16.12.2017

    Oj Karola jak dobrze, że już jesteś. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania