Szafa gra zapomniane piosenki, fajnie, że wspominasz takie perełki :)
Też się zastanowiłam, czy Ewie ktoś nie pomógł? I fajnie określiła Tina sąsiadkę, może jest tajniakiem? Twardy orzech do zgryzienia ma Tomasz. Niby wszystko jest proste, a wciąż są jakieś zagadki. I ode mnie 5. Pozdrawiam :)
Tomasz powoli dawkuje barmanowi jego grzechy, ale sam może być w niebezpieczeństwie. Sąsiadka wcale nie będzie taka spokojna jak się wydaje. Pozdrawiam :-)
Ależ pięknie i klasycznie zakończyłaś! W takim momencie! Zaskoczenie wyszło świetnie. Do tego jakże tajemnicza Marianna. Bez mowy zawiłej - fajweczka ;))) ♥
W następnej części wyjaśni się wiele rzeczy. Bo już widnieje na stronie. Ewa będzie w dobrym stanie. A Tomasz coraz bardziej będzie wkurzony. Pozdrawiam
Komentarze (12)
Dwa bieguny, z jednej strony doskonale dalej ujęta harmonia dnia, a z przeciwnej strony ich życie stykające się ze złem. 5)
Zło zawsze rujnuje harmonię i wprowadza strach i ból. Dlatego trzeba być silnym by nie zwariować. Pozdrawiam
Czy to było samobójstwo? Czy może jej ktoś pomógł? Nie trzymaj w napięciu. I jeszczw ta sąsiadka, kto wie możr jest jakimś tajniakiem.
Sama nie wiem jeszcze, ale dobry pomysł. Czy samobójstwo? Może dowiemy się w następnej części. Pozdrawiam
Szafa gra zapomniane piosenki, fajnie, że wspominasz takie perełki :)
Też się zastanowiłam, czy Ewie ktoś nie pomógł? I fajnie określiła Tina sąsiadkę, może jest tajniakiem? Twardy orzech do zgryzienia ma Tomasz. Niby wszystko jest proste, a wciąż są jakieś zagadki. I ode mnie 5. Pozdrawiam :)
Tomasz powoli dawkuje barmanowi jego grzechy, ale sam może być w niebezpieczeństwie. Sąsiadka wcale nie będzie taka spokojna jak się wydaje. Pozdrawiam :-)
Czy Ewa chciała popełnić samobójstwo?Dużo zagadek za całość 5
Tak po wizycie tych oszustów, ale wszystko nie poszło po ich myśli. Pozdrawiam
Ależ pięknie i klasycznie zakończyłaś! W takim momencie! Zaskoczenie wyszło świetnie. Do tego jakże tajemnicza Marianna. Bez mowy zawiłej - fajweczka ;))) ♥
W następnej części wyjaśni się wiele rzeczy. Bo już widnieje na stronie. Ewa będzie w dobrym stanie. A Tomasz coraz bardziej będzie wkurzony. Pozdrawiam
Trzymasz nas w niepewności, 5 :)
Bo to taki mój styl. Kończę i nie wiem co będzie dalej. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania