też śmierć ich stoi pod znakiem zapytania - napisałbym: (przyczyna ich śmierci też stoi...) w nawiasie, bo to ewidentne wtrącenie. Strasznie namieszałaś rodzinnymi koligacjami ;( Dla mnie żona szwagra teścia to już chiński-mandaryński a dalej... No ale ważne, że się toczy i ma sens. :)) Pozdrawiam
Uwielbiam przeczytać w Twoim komentarzu ,,to czasem mur chiński, ale tutaj będzie mieć znaczenie, chociaż jeszcze nie wiem jakie.'', a w kolejnym odcinku odkrywać te niewiadome :) Świetna część i bardzo ciekawie ciągniesz tę opowieść. Wiem, że się powtarzam, ale tak jest i chcę, byś wiedziała, że to zauważam. Tak pomyślałam, po wtrąceniu, że mają tę samą grupę krwi, że pewnie są rodzeństwem, ale na więcej wyjaśnień muszę poczekać. Będę cierpliwa :) Pozdrawiam :)
Dzięki za miłe słowa i cierpliwość, ale sama sobie się dziwię, że ciągnę jeszcze temat. Dużo będzie się działo, bo mam wiele wątków. Teraz siedzę w Krościenku z wynikami i nie mam za wiele czasu, a bardziej laptop rekwirowany. Pozdrawiam serdecznie
Byłam tu ;))) Jezu, w telenowelach tak nie potrafią. Noż, tak to zasupłałaś sprytnie, powiązałaś, rozgałęziłaś. Niech ci wnuki częściej blokują laptop, skoro dzięki temu masz takie pomysły ;))) Piątkówna jestem ♥
Zasupłałam jak Ariadna i teraz nie mogę wyjść z tego labiryntu. Ale wracam już w niedzielę i będę wolną, bo wnuki jadą nad morze. Jedynie kotka będzie mi przeszkadzać... widzisz w tej chwili pisząc o kotce wpadłam na pomysł. Pozdrawiam
Komentarze (17)
też śmierć ich stoi pod znakiem zapytania - napisałbym: (przyczyna ich śmierci też stoi...) w nawiasie, bo to ewidentne wtrącenie. Strasznie namieszałaś rodzinnymi koligacjami ;( Dla mnie żona szwagra teścia to już chiński-mandaryński a dalej... No ale ważne, że się toczy i ma sens. :)) Pozdrawiam
Dzięki za uwagi, poprawiłam. Rodzinne koligacje to czasem mur chiński, ale tutaj będzie mieć znaczenie, chociaż jeszcze nie wiem jakie. Pozdrawiam
pasju, to piękne było - będzie mieć znaczenie, ale jeszcze nie wiem jakie ;))) Padłam. Jakbyn sama siebie czasem słyszała ;)
motomrówka dzięki, ale ja tak mam, że czasem robię rzeczy spontanicznie, a potem żałuję, albo nie żałuję.:-)
Ile się tu zadziało. Ewa i Tomasz przyrodim rodzeństwem. No i wiemy coś o tej Oli i barmanie.
5
No takie nowe spojrzenie na rozwój i myślę dalej. Ola to sprytna women która nie wypuści z rąk niczego. Tomasz niebawem się przekona. Pozdrawiam
pasja
Zapraszam na moje opowiadanie.
Uwielbiam przeczytać w Twoim komentarzu ,,to czasem mur chiński, ale tutaj będzie mieć znaczenie, chociaż jeszcze nie wiem jakie.'', a w kolejnym odcinku odkrywać te niewiadome :) Świetna część i bardzo ciekawie ciągniesz tę opowieść. Wiem, że się powtarzam, ale tak jest i chcę, byś wiedziała, że to zauważam. Tak pomyślałam, po wtrąceniu, że mają tę samą grupę krwi, że pewnie są rodzeństwem, ale na więcej wyjaśnień muszę poczekać. Będę cierpliwa :) Pozdrawiam :)
Dzięki za miłe słowa i cierpliwość, ale sama sobie się dziwię, że ciągnę jeszcze temat. Dużo będzie się działo, bo mam wiele wątków. Teraz siedzę w Krościenku z wynikami i nie mam za wiele czasu, a bardziej laptop rekwirowany. Pozdrawiam serdecznie
pasja, miłego wypoczynku :) Naciesz się wnukami i pogodą, pozdrawiam :)
KarolaKorman dziękuję bardzo :-) :-) :-)
Sorki, źe nie przeczytałam wcześniej tekstu, ale miałam problem z komputerem.Jak zwykle akcja zaskakująca 5
Nic nie szkodzi, dzięki za wytrwałość. :-) :-) :-)
Byłam tu ;))) Jezu, w telenowelach tak nie potrafią. Noż, tak to zasupłałaś sprytnie, powiązałaś, rozgałęziłaś. Niech ci wnuki częściej blokują laptop, skoro dzięki temu masz takie pomysły ;))) Piątkówna jestem ♥
Zasupłałam jak Ariadna i teraz nie mogę wyjść z tego labiryntu. Ale wracam już w niedzielę i będę wolną, bo wnuki jadą nad morze. Jedynie kotka będzie mi przeszkadzać... widzisz w tej chwili pisząc o kotce wpadłam na pomysł. Pozdrawiam
Pomału coś się wyjaśnia, a tym czasem pojawiają się kolejne pytania. 5 :)
Coraz więcej już będzie odpowiedzi. Bo Tomasz spotka na swojej drodze dobrych ludzi. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania