,,na romantycznej wycieczce – zapytał'' - a pytajnik gdzie?
,,od siebie ludzi. Smutno zakończył.'' - pauza po ludzi, bo reszta to narracja
,,po czym wstał. Wybacz, '' - po wstał pauza, bo znów zaczyna się dialog
,,tylko tajemnicą. Przefiltrował '' - pauza po tajemnicą, bo od Przefiltrował znów jest narracja
,,Przefiltrował mnie wzrokiem od głowy do stóp i wyszedł.'' - tego nie rozumiem. Jak przefiltrował Tomasza przez ekran telewizora?
I ja wiernie śledzę :) Marianna ma znajomości po prostu wszędzie :) Nawet mnie zaskoczyła tym nagraniem. Zostawiam 5 i czekam na ciąg dalszy. Pozdrawiam :)
Cieszy mnie, że nie znudziłaś się i jak to mawiał mój dziadek... dopóki jest ktoś obok to warto nawet konie kraść. Wiesz, że te pauzy były pierwotnie, zmieniane i w końcu źle wyszły. Jestem chyba głupia. Pozdrawiam serdecznie
Komentarze (8)
Ta ksywka Kubuś Puchatek xd
Akcja i jeszcze raz akcja
5
Tak Kubuś trochę nie na miejscu, ale wpisuje się w akcję. Ciągnę jak mogę i pewnie jeszcze coś wymyślę. Dzięki że czytasz.Pozdrawiam
,,na romantycznej wycieczce – zapytał'' - a pytajnik gdzie?
,,od siebie ludzi. Smutno zakończył.'' - pauza po ludzi, bo reszta to narracja
,,po czym wstał. Wybacz, '' - po wstał pauza, bo znów zaczyna się dialog
,,tylko tajemnicą. Przefiltrował '' - pauza po tajemnicą, bo od Przefiltrował znów jest narracja
,,Przefiltrował mnie wzrokiem od głowy do stóp i wyszedł.'' - tego nie rozumiem. Jak przefiltrował Tomasza przez ekran telewizora?
I ja wiernie śledzę :) Marianna ma znajomości po prostu wszędzie :) Nawet mnie zaskoczyła tym nagraniem. Zostawiam 5 i czekam na ciąg dalszy. Pozdrawiam :)
Cieszy mnie, że nie znudziłaś się i jak to mawiał mój dziadek... dopóki jest ktoś obok to warto nawet konie kraść. Wiesz, że te pauzy były pierwotnie, zmieniane i w końcu źle wyszły. Jestem chyba głupia. Pozdrawiam serdecznie
Gangster z manierami i zasadami oraz bardzo wierzący z misją, dokładnie jak w prawdziwym życiu. 5)
Tak znamy to z życia i to coraz bardziej się szerzy. Pozdrawiam
Coraz ciekawiej się robi?Wielka 5.
Moje pomysły powoli się wyczerpują i chyba trzeba będzie kończyć te opowieści. Dzięki i miłego dnia
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania