.

 

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • KarolaKorman 14.06.2017

    I popatrz na swój tekst :) Spójrz, jak świetnie udało Ci się pociągnąć historię, którą chciałaś skończyć na jednej części :) Możesz być z siebie dumna :) Już wiele wyjaśniłaś. Ten oszust tylko biednego Tomasza policją straszy. Może by tak na siebie zadzwonił? Bardzo dobra część, zostawiam piąteczkę :)
    ,,popatrzyłem jemu prosto w oczy.'' - bez ,,jemu'', bo to jest oczywiste
    Pozdrawiam :)

  • Pasja 14.06.2017

    Takie komentarze podbudowują i miło to słyszeć, zwłaszcza od ciebie. Mam dużo pomysłów kiedy zaczynam coś tworzyć. Też nie spodziewałam się że wyjdzie z tego jakieś opowiadanie. Barman żeruje na ludziach, zwlaszcza na słabych i zagubionych. Jeszcze dowiemy się wiele rzeczy o nim. Pozdrawiam

  • Ewcia 14.06.2017

    Niezłe ziółko z tego barmana, kto by pomyślał.Ode mnie 5

  • Pasja 14.06.2017

    No jest to człowiek bezwzględny i pazerny. W chwili słabości swoich klientów wykorzystuje sytuację z korzyścią dla siebie. Pozdrawiam

  • Tanaris 14.06.2017

    Końcówka troszkę wybiła mnie z rytmu. Musiałam ją dwa razy przeczytać, przyznaję. Ale w sumie nadal trzymasz nas w napięciu. A historia biegnie dalej i dalej. 5 <3

  • Pasja 14.06.2017

    Powoli będzie się wyjaśniać, ale jeszcze grzeszki barmana wyjdą na światło dzienne. Pozdrawiam

  • Adam T 14.06.2017

    No i to się nazywa "twist"! :)) I tak trzymaj! I czekam na kolejne części :)) Piątka!

  • Pasja 14.06.2017

    Dzięki wielkie za wytrwałość w czytaniu i bardzo mnie cieszy, że się podoba. :-)

  • Margerita 16.06.2017

    pięć dodałam 30 część Ola projektantką mody

  • Pasja 17.06.2017

    Dzisiaj poczytam. Dzięki za gwiazdki. Pozdrawiam

  • Tina12 27.06.2017

    Tego się nie spodziewałam. Barman oszustem!

  • Pasja 27.06.2017

    Oj dużo będzie miał za uszami. Oszukiwanie to jego specjalność :-)

  • Desideria 26.07.2017

    Ale mnie zaskoczyłaś! Teraz wiadomo, czemu barman tak ciągle na tę policję chce dzwonić. Mam nadzieję, że jeszcze on skończy w tej trumnie :D 5

  • Pasja 26.07.2017

    Barman spowiednik, żeruje na biednych ludziach. Jesteś bardzo wytrwała. Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania