I popatrz na swój tekst :) Spójrz, jak świetnie udało Ci się pociągnąć historię, którą chciałaś skończyć na jednej części :) Możesz być z siebie dumna :) Już wiele wyjaśniłaś. Ten oszust tylko biednego Tomasza policją straszy. Może by tak na siebie zadzwonił? Bardzo dobra część, zostawiam piąteczkę :)
,,popatrzyłem jemu prosto w oczy.'' - bez ,,jemu'', bo to jest oczywiste
Pozdrawiam :)
Takie komentarze podbudowują i miło to słyszeć, zwłaszcza od ciebie. Mam dużo pomysłów kiedy zaczynam coś tworzyć. Też nie spodziewałam się że wyjdzie z tego jakieś opowiadanie. Barman żeruje na ludziach, zwlaszcza na słabych i zagubionych. Jeszcze dowiemy się wiele rzeczy o nim. Pozdrawiam
Końcówka troszkę wybiła mnie z rytmu. Musiałam ją dwa razy przeczytać, przyznaję. Ale w sumie nadal trzymasz nas w napięciu. A historia biegnie dalej i dalej. 5 <3
Komentarze (14)
I popatrz na swój tekst :) Spójrz, jak świetnie udało Ci się pociągnąć historię, którą chciałaś skończyć na jednej części :) Możesz być z siebie dumna :) Już wiele wyjaśniłaś. Ten oszust tylko biednego Tomasza policją straszy. Może by tak na siebie zadzwonił? Bardzo dobra część, zostawiam piąteczkę :)
,,popatrzyłem jemu prosto w oczy.'' - bez ,,jemu'', bo to jest oczywiste
Pozdrawiam :)
Takie komentarze podbudowują i miło to słyszeć, zwłaszcza od ciebie. Mam dużo pomysłów kiedy zaczynam coś tworzyć. Też nie spodziewałam się że wyjdzie z tego jakieś opowiadanie. Barman żeruje na ludziach, zwlaszcza na słabych i zagubionych. Jeszcze dowiemy się wiele rzeczy o nim. Pozdrawiam
Niezłe ziółko z tego barmana, kto by pomyślał.Ode mnie 5
No jest to człowiek bezwzględny i pazerny. W chwili słabości swoich klientów wykorzystuje sytuację z korzyścią dla siebie. Pozdrawiam
Końcówka troszkę wybiła mnie z rytmu. Musiałam ją dwa razy przeczytać, przyznaję. Ale w sumie nadal trzymasz nas w napięciu. A historia biegnie dalej i dalej. 5 <3
Powoli będzie się wyjaśniać, ale jeszcze grzeszki barmana wyjdą na światło dzienne. Pozdrawiam
No i to się nazywa "twist"! :)) I tak trzymaj! I czekam na kolejne części :)) Piątka!
Dzięki wielkie za wytrwałość w czytaniu i bardzo mnie cieszy, że się podoba. :-)
pięć dodałam 30 część Ola projektantką mody
Dzisiaj poczytam. Dzięki za gwiazdki. Pozdrawiam
Tego się nie spodziewałam. Barman oszustem!
Oj dużo będzie miał za uszami. Oszukiwanie to jego specjalność :-)
Ale mnie zaskoczyłaś! Teraz wiadomo, czemu barman tak ciągle na tę policję chce dzwonić. Mam nadzieję, że jeszcze on skończy w tej trumnie :D 5
Barman spowiednik, żeruje na biednych ludziach. Jesteś bardzo wytrwała. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania