Pasjo, kurczę, no dobrze jest :) Jedynie możnaby bardziej rozbudować scenę przesłuchania, ale w sumie... spowolniło to akcję i dało wrażenie gry na czas, a tak mamy kapitalne tempo, bawisz się z cczytelnikie, wodzisz go za nos. Tak trzymaj :) Bardzo pięć :)
Przesłuchanie to jego opowieść bardzo długa, która rozegra się w barze. Dlatego nie ujawniłam w tej części. Sama nie wiem dlaczego się tak rozpisałam, ale mam tyle pomysłów, że jeszcze chwilę potrzymam was w niepewności. Pozdrawiam
,,- cisza. ''
,, - poczułem uderzenie ''
,,- zaczął przeglądać''
,,- spojrzał na mnie.''
,,- zapalił papierosa''
,,- i przesunął paczkę '' - wszystkie wymienione z dużej litery
Dalej trzymasz w napięciu. Już wiemy, że doszli do porozumienia i puścili go wolno, ale co on zrobił dalej ukrywasz :) Dobrze określił to Adam, wodzisz nas za nos :) Bardzo dobra część, 5 :) Pozdrawiam :)
Mam nadzieję, że nie okaże się iż chodzi w sumie nie tyle o zwłoki ile o brylanty (taki stary dowcip o barze, facecie i brylantach). Pozdrawiam. Oczywiście zostawiam "dłoń z palcyma". ;)
pasja Uff! Kamień z serca mi zdjęłaś, bom się już martwił, że przednia dykteryjka zostanie wpleciona i "będę ja nie miał" jak mawiał jeden mój znajomy.
Komentarze (32)
Pan był tylko aktorem i nikogo nie zabił.Popraw przestępcę w kajdankach bo zrobiłaś literówkę.Fajny tekst daję 5
Nie był aktorem, to mu się śniło. Ale pewne niuanse mają znaczenie. Pozdrawiam
Pasjo, kurczę, no dobrze jest :) Jedynie możnaby bardziej rozbudować scenę przesłuchania, ale w sumie... spowolniło to akcję i dało wrażenie gry na czas, a tak mamy kapitalne tempo, bawisz się z cczytelnikie, wodzisz go za nos. Tak trzymaj :) Bardzo pięć :)
Przesłuchanie to jego opowieść bardzo długa, która rozegra się w barze. Dlatego nie ujawniłam w tej części. Sama nie wiem dlaczego się tak rozpisałam, ale mam tyle pomysłów, że jeszcze chwilę potrzymam was w niepewności. Pozdrawiam
I ja się wciągnęłam w tą tajemniczą historię :)
Potrafisz zaciekawić ,zwodzisz nas wizją rychłego zakończenia, które jednak wciąż się nie pojawia. 5
I o to chodzi w dobrym utworze(ogólnie rzecz biorąc).
:).
Czarodziejko sama się sobie dziwię. Miał być tylko jeden, a już czwarty. Pozdrawiam
tribia dzięki za odwiedziny i pozdrawiam
pasjo,nie ma za co przecież :).
Również pozdrawiam :).
Kurde, spacja mi często nie działa :). Przepraszam za błąd :).
tribia złośliwość rzeczy martwych, najważniejsze, że się rozumiemy. :-)
pasjo, jeszcze moje "d" jest wyrazem ciągłego nacisku :). Czołg jechać musi, a na wojnie frustracji przybywa :).
tribia nie rozumiem?
pasjo, World of tanks :).
tribia ok. Gra
Tak :).
,,- cisza. ''
,, - poczułem uderzenie ''
,,- zaczął przeglądać''
,,- spojrzał na mnie.''
,,- zapalił papierosa''
,,- i przesunął paczkę '' - wszystkie wymienione z dużej litery
Dalej trzymasz w napięciu. Już wiemy, że doszli do porozumienia i puścili go wolno, ale co on zrobił dalej ukrywasz :) Dobrze określił to Adam, wodzisz nas za nos :) Bardzo dobra część, 5 :) Pozdrawiam :)
Bo tak naprawdę nic nie zrobił. W domu nic nie znaleźli ci z CBŚ, więc wypuścili bo. Ale zobaczymy wkrótce, nie wiem ile jeszcze części. Pozdrawiam
Dzięki za korekty, te dialogi?
Mam nadzieję, że nie okaże się iż chodzi w sumie nie tyle o zwłoki ile o brylanty (taki stary dowcip o barze, facecie i brylantach). Pozdrawiam. Oczywiście zostawiam "dłoń z palcyma". ;)
O brylanty nie chodzi, o zwłoki? jeżeli można tak nazwać pewne morderstwo. Pozdrawiam
pasja Uff! Kamień z serca mi zdjęłaś, bom się już martwił, że przednia dykteryjka zostanie wpleciona i "będę ja nie miał" jak mawiał jeden mój znajomy.
Karawan a wiesz, że ja nie znam tego dowcipu?
No skoro nie to tym bardziej jestem rad! Pewnikiem napiszę "pod Pasję" jakiegoś "szorta" z dykteryjką.; )
A bardzo proszę.
I ta część bardzo mi się podobała. Szkoda, że tak krótka :p 5 i lecę dalej.
Za szybko to się rozwija, a piszę na bieżąco, i stąd miłość. Pozdrawiam
To nie jest dobre opowiadanie, to jest perfekcyjne opowiadanie.
Miło, że tak sądzisz, dla mnie jest to bardzo ważne i jest zachętą do dalszego pisania :-)
Cieszę się, że czytam to później, bo nie wytrzymałabym z ciekawości, czekając na kolejne części.
Zostawiam 5 :)
Dzięki za cierpliwość, i to jest właśnie motorem do dalszego pisania, że czytacie. :-)
Po pierwsze to wciąga, po drugie nie jest napisane po babsku, co jest dużym plusem. Jest moc ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania