.

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (32)

  • Ewcia 28.05.2017

    Pan był tylko aktorem i nikogo nie zabił.Popraw przestępcę w kajdankach bo zrobiłaś literówkę.Fajny tekst daję 5

  • Pasja 28.05.2017

    Nie był aktorem, to mu się śniło. Ale pewne niuanse mają znaczenie. Pozdrawiam

  • Adam T 28.05.2017

    Pasjo, kurczę, no dobrze jest :) Jedynie możnaby bardziej rozbudować scenę przesłuchania, ale w sumie... spowolniło to akcję i dało wrażenie gry na czas, a tak mamy kapitalne tempo, bawisz się z cczytelnikie, wodzisz go za nos. Tak trzymaj :) Bardzo pięć :)

  • Pasja 28.05.2017

    Przesłuchanie to jego opowieść bardzo długa, która rozegra się w barze. Dlatego nie ujawniłam w tej części. Sama nie wiem dlaczego się tak rozpisałam, ale mam tyle pomysłów, że jeszcze chwilę potrzymam was w niepewności. Pozdrawiam

  • Enchanteuse 28.05.2017

    I ja się wciągnęłam w tą tajemniczą historię :)
    Potrafisz zaciekawić ,zwodzisz nas wizją rychłego zakończenia, które jednak wciąż się nie pojawia. 5

  • tribia 28.05.2017

    I o to chodzi w dobrym utworze(ogólnie rzecz biorąc).
    :).

  • Pasja 28.05.2017

    Czarodziejko sama się sobie dziwię. Miał być tylko jeden, a już czwarty. Pozdrawiam

  • Pasja 28.05.2017

    tribia dzięki za odwiedziny i pozdrawiam

  • tribia 28.05.2017

    pasjo,nie ma za co przecież :).
    Również pozdrawiam :).

  • tribia 28.05.2017

    Kurde, spacja mi często nie działa :). Przepraszam za błąd :).

  • Pasja 28.05.2017

    tribia złośliwość rzeczy martwych, najważniejsze, że się rozumiemy. :-)

  • tribia 28.05.2017

    pasjo, jeszcze moje "d" jest wyrazem ciągłego nacisku :). Czołg jechać musi, a na wojnie frustracji przybywa :).

  • Pasja 28.05.2017

    tribia nie rozumiem?

  • tribia 28.05.2017

    pasjo, World of tanks :).

  • Pasja 28.05.2017

    tribia ok. Gra

  • tribia 28.05.2017

    Tak :).

  • KarolaKorman 28.05.2017

    ,,- cisza. ''
    ,, - poczułem uderzenie ''
    ,,- zaczął przeglądać''
    ,,- spojrzał na mnie.''
    ,,- zapalił papierosa''
    ,,- i przesunął paczkę '' - wszystkie wymienione z dużej litery
    Dalej trzymasz w napięciu. Już wiemy, że doszli do porozumienia i puścili go wolno, ale co on zrobił dalej ukrywasz :) Dobrze określił to Adam, wodzisz nas za nos :) Bardzo dobra część, 5 :) Pozdrawiam :)

  • Pasja 28.05.2017

    Bo tak naprawdę nic nie zrobił. W domu nic nie znaleźli ci z CBŚ, więc wypuścili bo. Ale zobaczymy wkrótce, nie wiem ile jeszcze części. Pozdrawiam

  • Pasja 28.05.2017

    Dzięki za korekty, te dialogi?

  • Karawan 28.05.2017

    Mam nadzieję, że nie okaże się iż chodzi w sumie nie tyle o zwłoki ile o brylanty (taki stary dowcip o barze, facecie i brylantach). Pozdrawiam. Oczywiście zostawiam "dłoń z palcyma". ;)

  • Pasja 28.05.2017

    O brylanty nie chodzi, o zwłoki? jeżeli można tak nazwać pewne morderstwo. Pozdrawiam

  • Karawan 28.05.2017

    pasja Uff! Kamień z serca mi zdjęłaś, bom się już martwił, że przednia dykteryjka zostanie wpleciona i "będę ja nie miał" jak mawiał jeden mój znajomy.

  • Pasja 28.05.2017

    Karawan a wiesz, że ja nie znam tego dowcipu?

  • Karawan 28.05.2017

    No skoro nie to tym bardziej jestem rad! Pewnikiem napiszę "pod Pasję" jakiegoś "szorta" z dykteryjką.; )

  • Pasja 28.05.2017

    A bardzo proszę.

  • Tanaris 01.06.2017

    I ta część bardzo mi się podobała. Szkoda, że tak krótka :p 5 i lecę dalej.

  • Pasja 02.06.2017

    Za szybko to się rozwija, a piszę na bieżąco, i stąd miłość. Pozdrawiam

  • Tina12 27.06.2017

    To nie jest dobre opowiadanie, to jest perfekcyjne opowiadanie.

  • Pasja 27.06.2017

    Miło, że tak sądzisz, dla mnie jest to bardzo ważne i jest zachętą do dalszego pisania :-)

  • Desideria 26.07.2017

    Cieszę się, że czytam to później, bo nie wytrzymałabym z ciekawości, czekając na kolejne części.
    Zostawiam 5 :)

  • Pasja 26.07.2017

    Dzięki za cierpliwość, i to jest właśnie motorem do dalszego pisania, że czytacie. :-)

  • illibro 13.11.2017

    Po pierwsze to wciąga, po drugie nie jest napisane po babsku, co jest dużym plusem. Jest moc ;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania