Dalej nic nie wyjaśniłaś, dalej wszystko trzymasz w tajemnicy, znęcasz się nad nami :) A tak na poważnie, klimat to Ty potrafisz zbudować :) Trzymasz w napięciu, podkręcasz, podkręcasz i... koniec :)
Teraz o usterkach:
,,zadudniło mi w uszach'' - z dużej litery
,,- Masz prawo do... funkcjonariusz'' - przed Funkcjonariusz z dużej, myślnik
,,- Ciekawe kto się '' - to od nowej linii
,, autostrady A4 - a potem węzłem '' - bez myślnika a z przecinkiem
Pozdrawiam :)
Karola dzięki za usterki jak to delikatnie nazwałaś. Najgorzej, że podkręcam klimat, ale nie bardzo wiem jak zakończyć, aby było ciekawie. Może wyjdzie jakiś twór. Pozdrawiam
A może ten człowiek nikogo nie zabił, poprostu ma bujną wyobraźnię?W ten sposób chciał zwrócić na siebie uwagę?
Kto wie, co ukrywa, pod tą maską?
Fajnie się czyta twoje teksty.Ode mnie 5
Oj, gorliwy ten barman. Usłyszał coś od podpitego i od razu donosik. A przecież pijak może gadać, co chce. Na początku myślałam, że chodzi o matkę, potem byłam skołowana, ale teraz chyba przychylę się do opinii Ewci.
Mam wątpliwość jedną: napisałaś "kajdanków", nie sprawdzałam, ale wydaje mi się, że powinno być "kajdanek".
Poza tym, jeszcze jeden dobry tekst twojego autorstwa. W sumie nawet: jeszcze lepszy :)))
Mróweczku zawsze znajdą się życzliwi ludzie, już mam gotową czwartą część, ale to jeszcze nie będzie koniec. Kiedy zaczynam pisać przychodzi mi pomysł na dalsze części. Pozdrawiam
Jeśli chodzi o kajdanki, to było parę razy zmieniane. Może być tak i tak. Są różne szkoły. To zakończenie na ów spotyka się coraz częściej. Sama nie wiem już jak. :-)
Pasju, piszesz naprawdę świetnie. Szczerze mówiąc, też wybrałbym opcję "kajdanek", bo to dla mnie trochę jak "drożdżówek" i "drożdżówków".
Ciekawe jest to, że jest to już trzecia część, końca nie widać, a czytając nie mam wrażenia, że piszesz "na czas", cały czas jest akcja, napięcie, w pewnym sensie zaskoczenie.
Jestem bardzo na tak. A skoro mówisz, że się prawie samo pisze, bo jedna część automatycznie rodzi kolejne, to należy tylko przyklasnąć ;))
Kolejna świetna część. Akcja jest ciągle i opowiadanie wciąga jak cholera. A ten barman to uczciwy człowiek jest - co niektórzy to by nie myśleli o tym wcale, a ten od razu na policję. Jego zachowanie jest dosyć zagadkowe, równie zagadkowa jest ostatnia wypowiedź bohatera. Pożyjemy, zobaczymy. 5
Barman ma tutaj szczególne znaczenie. Ale po kolei dowiemy się. A Tomasz trochę zagubiony, ale z fantazją chce odciąć się od przeszłości, gdzie barman gra rolę i tym sposobem bo pogrąży wymyślając piwnicę. Pozdrawiam
Komentarze (23)
Dalej nic nie wyjaśniłaś, dalej wszystko trzymasz w tajemnicy, znęcasz się nad nami :) A tak na poważnie, klimat to Ty potrafisz zbudować :) Trzymasz w napięciu, podkręcasz, podkręcasz i... koniec :)
Teraz o usterkach:
,,zadudniło mi w uszach'' - z dużej litery
,,- Masz prawo do... funkcjonariusz'' - przed Funkcjonariusz z dużej, myślnik
,,- Ciekawe kto się '' - to od nowej linii
,, autostrady A4 - a potem węzłem '' - bez myślnika a z przecinkiem
Pozdrawiam :)
Karola dzięki za usterki jak to delikatnie nazwałaś. Najgorzej, że podkręcam klimat, ale nie bardzo wiem jak zakończyć, aby było ciekawie. Może wyjdzie jakiś twór. Pozdrawiam
Chcę ci powiedzieć, że częściowo się wyjaśniło i jest dobrze. :-)
pasjo, bardzo się cieszę :) Bądź dobrej myśli, nie poddawaj się :) Miłej nocki życzę, dobranoc :)
A może ten człowiek nikogo nie zabił, poprostu ma bujną wyobraźnię?W ten sposób chciał zwrócić na siebie uwagę?
Kto wie, co ukrywa, pod tą maską?
Fajnie się czyta twoje teksty.Ode mnie 5
Dobrze Ewciu kombinujesz. U nas w kraju prawo jest pokręcone, najpierw się porządnego człowieka zgnoi, a potem nawet się nie przeprosi. Pozdrawiam
Oj, gorliwy ten barman. Usłyszał coś od podpitego i od razu donosik. A przecież pijak może gadać, co chce. Na początku myślałam, że chodzi o matkę, potem byłam skołowana, ale teraz chyba przychylę się do opinii Ewci.
Mam wątpliwość jedną: napisałaś "kajdanków", nie sprawdzałam, ale wydaje mi się, że powinno być "kajdanek".
Poza tym, jeszcze jeden dobry tekst twojego autorstwa. W sumie nawet: jeszcze lepszy :)))
Mróweczku zawsze znajdą się życzliwi ludzie, już mam gotową czwartą część, ale to jeszcze nie będzie koniec. Kiedy zaczynam pisać przychodzi mi pomysł na dalsze części. Pozdrawiam
Jeśli chodzi o kajdanki, to było parę razy zmieniane. Może być tak i tak. Są różne szkoły. To zakończenie na ów spotyka się coraz częściej. Sama nie wiem już jak. :-)
Pasju, piszesz naprawdę świetnie. Szczerze mówiąc, też wybrałbym opcję "kajdanek", bo to dla mnie trochę jak "drożdżówek" i "drożdżówków".
Ciekawe jest to, że jest to już trzecia część, końca nie widać, a czytając nie mam wrażenia, że piszesz "na czas", cały czas jest akcja, napięcie, w pewnym sensie zaskoczenie.
Jestem bardzo na tak. A skoro mówisz, że się prawie samo pisze, bo jedna część automatycznie rodzi kolejne, to należy tylko przyklasnąć ;))
Dzięki za uznanie, poniekąd mój nauczycielu. Chciałam dużo dialogów wpleść, aby nauczyć się od was poprawności. Tak jakoś wychodzi. Pozdrawiam
pięć też uważasz, że ta 28 część jest nijaka
Dzięki Mar. A kto tak uważa? Jest to twoje opowiadanie i pisz.:-)
pasja
oczywiście pisać będę dalej ale nie rozumiem słowa nijaki
Margerita Poszukaj w słowniku.
Kolejna świetna część. Akcja jest ciągle i opowiadanie wciąga jak cholera. A ten barman to uczciwy człowiek jest - co niektórzy to by nie myśleli o tym wcale, a ten od razu na policję. Jego zachowanie jest dosyć zagadkowe, równie zagadkowa jest ostatnia wypowiedź bohatera. Pożyjemy, zobaczymy. 5
Dzięki że ci się nie znudziło, bo mnie wciagneło to pisanie i mam coraz nowsze pomysły do tej sytuacji. :-)
pasja
zapraszam na imieninową fiestę która się już rozpoczęła
Margerita nie mogłam być, ale dziękuję za zaproszenie. Pozdrawiam
I ta ciągła niewiadoma, naprawdę świetne, 5 <3
Dzięki kochana. Całe życie bohatera to wielka niewiadoma
Cośik ten barman chyba był za mocno zapobiegawczy. Może ten koleś nikogo nie zabił.
Barman ma tutaj szczególne znaczenie. Ale po kolei dowiemy się. A Tomasz trochę zagubiony, ale z fantazją chce odciąć się od przeszłości, gdzie barman gra rolę i tym sposobem bo pogrąży wymyślając piwnicę. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania