29.Admin to leń!

!

Średnia ocena: 3.5  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • NataliaO 28.03.2017

    W powrotną drogę udało się zwierzę
    A przy nim chłopczyk dreptał
    Za ogon, czy ucho maluch wilka bierze
    A wilk pomruki szeptał. - Super fragment. Wzruszył mnie.

    Bardzo ładna baśń, taka przyjemna, lekka, urocza, ładnie ubrane słowa. Mądra historia. Szkoda, że to nie jakieś długie opowiadanie poczytałabym taką dłuższą baśń. 5 :)

  • Anonim 28.03.2017

    mam inną, długą ale wymaga dokończenia, a trochę mi się nie chce. dziękuję :)

  • NataliaO 28.03.2017

    chrum poczekam, daj znać ;)

  • Neurotyk 28.03.2017

    Wierszyk na poziomie Margerithy XD

  • Anonim 28.03.2017

    czy wiesz Neurotyk, że to jest dla DZIECI, więc trzeba operować infantylnym słownictwem, żeby dziecko zrozumiało.

  • Anonim 28.03.2017

    śmiejesz się z Margerithy?

  • Anonim 28.03.2017

    z downów i z porażeniem mózgowym też sie naśmiewasz?

  • NataliaO 28.03.2017

    dokładnie, smutne :/

  • Neurotyk 28.03.2017

    Dziewczyny, postawiłyście tezę, którą możecie teraz udowodnić :)

  • Neurotyk 28.03.2017

    Jeżeli wiecie, co to teza.

  • Anonim 28.03.2017

    tak, rzeczywiście masz jaja, zgniłe...

  • betti 28.03.2017

    Szkoda, że Tuwim nie wiedział, że do dzieci trzeba infantylnie...

  • Anonim 28.03.2017

    tu wim, a tam nie wim, co elka?

  • betti 28.03.2017

    chrum, Ty chyba ani tu, ani tam. Bywa.

  • Neurotyk 28.03.2017

    Rozległ się w domu płacz
    Słabiutkie, samotne łkanie
    Wiatr zaniósł je daleko
    Bo wiedział, że to ratunku wołanie.

    Dziecięca grafomania do setnej potęgi.

  • Anonim 28.03.2017

    elka i Neurotyk, jeśli myślicie, że mi dokopiecie, to jesteście w błędzie.
    możecie sobie pisać, cokolwiek, to jest grafomania i niech taka pozostanie.
    amen zgnilce

  • Neurotyk 28.03.2017

    Spoko, ja też jestem grafomanem.

    Czuwaj!

  • fanthomas 28.03.2017

    A mi tam się podobało, ale na wierszach się nie znam.

  • Neurotyk 28.03.2017

    Właśnie widać.

  • Anonim 29.03.2017

    a kto się zna xD, dziękuję bardzo :)

  • Neurotyk 29.03.2017

    chrum ja sie prosiaku-nie znam sie formalnie ale stylistycznie i intuicyjnie rozpoznaje dobrą poezję

  • Anonim 29.03.2017

    sam jesteś prosiak.

  • AndreaR 28.03.2017

    Podoba mi się. Ja tez popełniłam kilka takich Częstochowskich ballad.:) Jedna uwaga... Dopracuj rymy bo skaczą jak króliki.;) Mimo tego 5 dla zachęty.

  • Anonim 29.03.2017

    Andrea, dobrze, postaram się, może coś z tego wyjdzie, dziekuję :)

  • KarolaKorman 29.03.2017

    Tak, trochę przydałoby się dopracować, ale zamysł fajny. Ja też lubię poczytać bajeczki dla dzieci, dam 4 :)

  • Anonim 29.03.2017

    dziekuję:)

  • Adam T 29.03.2017

    Mój pięciolatek strasznie lubi rymowanki, szybko je "łapie", potem chodzi i powtarza do znudzenia choćby dewa wersy, ale zauwaźyłem, że rymowanka musi być w stałym rytmie, tu niestety jest wszystko, tylko nie rytm, akcent raz tak, raz śmakierym raz jest, dwa razy nie. Trochę jak zapiski na szybko, jest fabuła... i tyle. Bez gwiazd :(

  • Anonim 29.03.2017

    Adamie, dziewczyny już mi napisały, że mogłoby być lepiej, tylko muszę popracować, rzadko to robię, teksty wymyślam w pięć minut, i nie poświęcam im za wiele uwagi, może to stąd jest wynik na trójkę z minusem, bardzo dziękuję :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania