W powrotną drogę udało się zwierzę
A przy nim chłopczyk dreptał
Za ogon, czy ucho maluch wilka bierze
A wilk pomruki szeptał. - Super fragment. Wzruszył mnie.
Bardzo ładna baśń, taka przyjemna, lekka, urocza, ładnie ubrane słowa. Mądra historia. Szkoda, że to nie jakieś długie opowiadanie poczytałabym taką dłuższą baśń. 5 :)
Anonim28.03.2017
mam inną, długą ale wymaga dokończenia, a trochę mi się nie chce. dziękuję :)
Rozległ się w domu płacz
Słabiutkie, samotne łkanie
Wiatr zaniósł je daleko
Bo wiedział, że to ratunku wołanie.
Dziecięca grafomania do setnej potęgi.
Anonim28.03.2017
elka i Neurotyk, jeśli myślicie, że mi dokopiecie, to jesteście w błędzie.
możecie sobie pisać, cokolwiek, to jest grafomania i niech taka pozostanie.
amen zgnilce
Mój pięciolatek strasznie lubi rymowanki, szybko je "łapie", potem chodzi i powtarza do znudzenia choćby dewa wersy, ale zauwaźyłem, że rymowanka musi być w stałym rytmie, tu niestety jest wszystko, tylko nie rytm, akcent raz tak, raz śmakierym raz jest, dwa razy nie. Trochę jak zapiski na szybko, jest fabuła... i tyle. Bez gwiazd :(
Anonim29.03.2017
Adamie, dziewczyny już mi napisały, że mogłoby być lepiej, tylko muszę popracować, rzadko to robię, teksty wymyślam w pięć minut, i nie poświęcam im za wiele uwagi, może to stąd jest wynik na trójkę z minusem, bardzo dziękuję :)
Komentarze (28)
W powrotną drogę udało się zwierzę
A przy nim chłopczyk dreptał
Za ogon, czy ucho maluch wilka bierze
A wilk pomruki szeptał. - Super fragment. Wzruszył mnie.
Bardzo ładna baśń, taka przyjemna, lekka, urocza, ładnie ubrane słowa. Mądra historia. Szkoda, że to nie jakieś długie opowiadanie poczytałabym taką dłuższą baśń. 5 :)
mam inną, długą ale wymaga dokończenia, a trochę mi się nie chce. dziękuję :)
chrum poczekam, daj znać ;)
Wierszyk na poziomie Margerithy XD
czy wiesz Neurotyk, że to jest dla DZIECI, więc trzeba operować infantylnym słownictwem, żeby dziecko zrozumiało.
śmiejesz się z Margerithy?
z downów i z porażeniem mózgowym też sie naśmiewasz?
dokładnie, smutne :/
Dziewczyny, postawiłyście tezę, którą możecie teraz udowodnić :)
Jeżeli wiecie, co to teza.
tak, rzeczywiście masz jaja, zgniłe...
Szkoda, że Tuwim nie wiedział, że do dzieci trzeba infantylnie...
tu wim, a tam nie wim, co elka?
chrum, Ty chyba ani tu, ani tam. Bywa.
Rozległ się w domu płacz
Słabiutkie, samotne łkanie
Wiatr zaniósł je daleko
Bo wiedział, że to ratunku wołanie.
Dziecięca grafomania do setnej potęgi.
elka i Neurotyk, jeśli myślicie, że mi dokopiecie, to jesteście w błędzie.
możecie sobie pisać, cokolwiek, to jest grafomania i niech taka pozostanie.
amen zgnilce
Spoko, ja też jestem grafomanem.
Czuwaj!
A mi tam się podobało, ale na wierszach się nie znam.
Właśnie widać.
a kto się zna xD, dziękuję bardzo :)
chrum ja sie prosiaku-nie znam sie formalnie ale stylistycznie i intuicyjnie rozpoznaje dobrą poezję
sam jesteś prosiak.
Podoba mi się. Ja tez popełniłam kilka takich Częstochowskich ballad.:) Jedna uwaga... Dopracuj rymy bo skaczą jak króliki.;) Mimo tego 5 dla zachęty.
Andrea, dobrze, postaram się, może coś z tego wyjdzie, dziekuję :)
Tak, trochę przydałoby się dopracować, ale zamysł fajny. Ja też lubię poczytać bajeczki dla dzieci, dam 4 :)
dziekuję:)
Mój pięciolatek strasznie lubi rymowanki, szybko je "łapie", potem chodzi i powtarza do znudzenia choćby dewa wersy, ale zauwaźyłem, że rymowanka musi być w stałym rytmie, tu niestety jest wszystko, tylko nie rytm, akcent raz tak, raz śmakierym raz jest, dwa razy nie. Trochę jak zapiski na szybko, jest fabuła... i tyle. Bez gwiazd :(
Adamie, dziewczyny już mi napisały, że mogłoby być lepiej, tylko muszę popracować, rzadko to robię, teksty wymyślam w pięć minut, i nie poświęcam im za wiele uwagi, może to stąd jest wynik na trójkę z minusem, bardzo dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania