Będę Cię kochać
Będę Cię kochać zawsze,
na przekór i mimo wszystko.
Czy się obudzę, czy zasnę,
będziesz daleko, czy blisko.
Będę Cię kochać stale,
głęboko w sercu Cię schowam.
W radości, w złości szale,
do końca i od nowa.
Będę Cię kochać mocno,
nawet, gdy Ty przestaniesz
i spadnie na mnie samotność.
Kochać Cię będę Kochanie.
Komentarze (15)
Piękny
Tu jestem.
Piękny
Wiersz super na 5 ! Choć wielu tu wszechwiedzących pewnie go potępi 😂
Jak ktoś chce uderzyć, to zawsze kij znajdzie. Wiersz jest śliczny. Mnie tym bardziej się podoba, że sam popełniłem kilka podobnych. Świetnie napisany; piękne rymy, wyszukane. W kilku wersach brakuje sylab, ale wiersz jest tak skonstruowany, że to drobne zaburzenie rytmu w ogóle nie przeszkadza. Nawet trzeba liczyć, żeby to dostrzec. Nie poprawiałbym. 5.
Grisza dzięki ;)
twa
Intensywne, pewne siebie. Jest moc.
Faktycznie, świetny ten wierszyk, w sam raz na Walentynki... aż szkoda, że teraz wystawiony. 14 lutego zrobiłby furorę...
Dziękuję za te komentarze;) Pozdrawiam wszystkich.
E.T. 1979🫠
Myślę, że odbiór takiego wiersza... zależy od naszej wrażliwości/przede wszystkim.
Nie jest to z pewnością facecja, ani inny dowód z przymrużeniem oka = 'choczesz kurisz/choczesz nie kurisz'... a ja tam sobie zapaliłam prawdziwego papieroska/zaciągając się odpowienio... 'e-ciga' zostawię na kuchenne porządki'.
Pozdrawiam.
Wszystko co prawdziwe smakuje jakoś bardziej;) Również pozdrawiam.
E.T. 1979
Ha!!! I w tym się rzecz ma cała🙂
Dość zgrabnie poskładany, prosty wierszyk. Idealnie nadaje się na drobne uroczystości, wpis do pamiątkowej kartki dla ukochanej. Nie wykluczyłbym zainteresowania drukarń, które drukują ślubne zaproszenia.
Dziękuję za ten komentarz;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania