Będę Cię kochać

Będę Cię kochać zawsze,

na przekór i mimo wszystko.

Czy się obudzę, czy zasnę,

będziesz daleko, czy blisko.

 

Będę Cię kochać stale,

głęboko w sercu Cię schowam.

W radości, w złości szale,

do końca i od nowa.

 

Będę Cię kochać mocno,

nawet, gdy Ty przestaniesz

i spadnie na mnie samotność.

Kochać Cię będę Kochanie.

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • tedi75 dwa lata temu

    Piękny

  • Dr. Emil dwa lata temu

    Tu jestem.

  • Dr. Emil dwa lata temu

    Piękny

  • KaMaRo dwa lata temu

    Wiersz super na 5 ! Choć wielu tu wszechwiedzących pewnie go potępi 😂

  • Grisza dwa lata temu

    Jak ktoś chce uderzyć, to zawsze kij znajdzie. Wiersz jest śliczny. Mnie tym bardziej się podoba, że sam popełniłem kilka podobnych. Świetnie napisany; piękne rymy, wyszukane. W kilku wersach brakuje sylab, ale wiersz jest tak skonstruowany, że to drobne zaburzenie rytmu w ogóle nie przeszkadza. Nawet trzeba liczyć, żeby to dostrzec. Nie poprawiałbym. 5.

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Grisza dzięki ;)

  • Grain dwa lata temu

    twa

  • Cain dwa lata temu

    Intensywne, pewne siebie. Jest moc.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Faktycznie, świetny ten wierszyk, w sam raz na Walentynki... aż szkoda, że teraz wystawiony. 14 lutego zrobiłby furorę...

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Dziękuję za te komentarze;) Pozdrawiam wszystkich.

  • ... do szuflady dwa lata temu

    E.T. 1979🫠

    Myślę, że odbiór takiego wiersza... zależy od naszej wrażliwości/przede wszystkim.
    Nie jest to z pewnością facecja, ani inny dowód z przymrużeniem oka = 'choczesz kurisz/choczesz nie kurisz'... a ja tam sobie zapaliłam prawdziwego papieroska/zaciągając się odpowienio... 'e-ciga' zostawię na kuchenne porządki'.

    Pozdrawiam.

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Wszystko co prawdziwe smakuje jakoś bardziej;) Również pozdrawiam.

  • ... do szuflady dwa lata temu

    E.T. 1979

    Ha!!! I w tym się rzecz ma cała🙂

  • piliery dwa lata temu

    Dość zgrabnie poskładany, prosty wierszyk. Idealnie nadaje się na drobne uroczystości, wpis do pamiątkowej kartki dla ukochanej. Nie wykluczyłbym zainteresowania drukarń, które drukują ślubne zaproszenia.

  • E.T. 1979 dwa lata temu

    Dziękuję za ten komentarz;)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania