Będziesz ze mną - piosenka
Nie patrz tak na mnie
Bo wbrew pozorom
Ja jeszcze rozum mam
I wiem, że na duszy Ci leży problem,
Którym jestem ja!
Nie możesz i nie chcesz
Dłużej na mnie patrzeć
To, dlaczego parę lat temu
Obiecałeś, że...
Będziesz ze mną w każdej chwili
Dopóki nie rozdzieli, nas Bóg
Mówiłeś, że będziemy szczęśliwi
Jak bajkowa królowa i król!
Ale teraz wiem, to nic nie znaczy
Możesz iść, tylko jak sumieniu się wytłumaczysz?
Nie mów tak cicho
Bo wbrew pozorom
Jeszcze dobry słuch mam
I wiem, że na sercu Ci leży problem
Którym jestem ja!
I nie możesz lub nie chcesz
Szeptać mi do ucha kłamstw
To dlaczego parę lat temu
Obiecałeś, że...
Będziesz ze mną w każdej chwili
Dopóki nie rozdzieli, nas Bóg
Mówiłeś, że będziemy szczęśliwi
Jak bajkowa królowa i król!
Ale teraz wiem, to nic nie znaczy
Możesz iść, tylko jak sumieniu się wytłumaczysz?
Nie patrz, na mnie
Takim wzrokiem jak bym podpaliła świat!
Nie mów do mnie
Takim tonem w końcu to ty
Obiecałeś mi...
Będziesz ze mną w każdej chwili
Dopóki nie rozdzieli, nas Bóg
Mówiłeś, że będziemy szczęśliwi
Jak bajkowa królowa i król!
Ale teraz wiem, to nic nie znaczy
Możesz iść, tylko jak sumieniu się wytłumaczysz?
Jak w oczy spojrzysz mi?!
Kiedy za parę lat skończy się na jawie film!
Komentarze (9)
Ty królowa, a on król. Być razem, ale w prawdzie. Pozdrawiam 5
Dzięki
Bo wbrew pozorą - może pozorom?
Banalnie, naiwnie... żadnego faceta nie utrzyma się przy sobie takim pitoleniem, nie dziwne, że odszedł. Na powrót raczej trudno liczyć...
Tak zwłaszcza jak pisze sie o wymyślonej sytuacji.
Tina12 więcej wyobraźni wobec tego życzę, bo jak na razie, to cieniutko...
może i banalnie, ale czy życie to nie wiecznie powtarzający się banał? daję 5
Dzięki. A może czas pisać o czymś poważniejszym? Tylko o czym?
Tina12 no to już Ty musisz do tego dojrzeć. Jak będziesz czuła, jak czujesz, że tak to się nie zastanawiaj. Jeśli napiszesz coś melodyjnego z głębokim wnętrzem, to nawet jeśli nie pójdzie jako piosenka, obroni się jako wiersz. Próbuj tylko jak nie wyjdzie od razu najlepiej się nie załamuj, bo ja wiem , że Ciebie stać, Ty chyba też to wiesz :)
pięć
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania