Skoro tylko jeden przecinek to nie jest źle. Najczęściej je stawiam, kiedy wstrzymuje oddech.
Zapamiętam. Jako że staram się stawiać przecinki, ale to wciąż wiedza tajemna.
Zero używek. Chyba, że małe piwko. No dobra, do piwa papieros. Ale nie więcej, niż paczka. Należy dbać o siebie. Dziękuję Joannno. Gdybyś była zainteresowana dalszym "odwykiem" to zapraszam serdecznie.
Komentarze (10)
Wciągnęło mnie. Fajna, nienużąca narracja, dobra robota :)
Wielkie dzięki :)
Bardzo dobrze i wiarygodnie napisane. Sprzedam Ci tylko jedną wskazówkę: "jako że". Bez przecinka :)
Skoro tylko jeden przecinek to nie jest źle. Najczęściej je stawiam, kiedy wstrzymuje oddech.
Zapamiętam. Jako że staram się stawiać przecinki, ale to wciąż wiedza tajemna.
Poboli i przestanie. Zero używek - do kolejnego. Fajnie napisane i wyraziste opisy. 5. :)
Zero używek. Chyba, że małe piwko. No dobra, do piwa papieros. Ale nie więcej, niż paczka. Należy dbać o siebie. Dziękuję Joannno. Gdybyś była zainteresowana dalszym "odwykiem" to zapraszam serdecznie.
Porządnie napisane, nie ma się do czego przyczepić.
Dziękuję Sufjen.
Jest ok, płynnie. Ciekawie,
jeśli codzienność taka potrafi być.
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego dnia
Ona taka jest, a to są jej opisy.
Zaskoczyłeś mnie Andrew. Bożych błogosławieństw.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania