...

...

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • Rubinowy 07.05.2024

    Wciągnęło mnie. Fajna, nienużąca narracja, dobra robota :)

  • Jan Nowaczyński 07.05.2024

    Wielkie dzięki :)

  • Amnezja Wsteczna 07.05.2024

    Bardzo dobrze i wiarygodnie napisane. Sprzedam Ci tylko jedną wskazówkę: "jako że". Bez przecinka :)

  • Jan Nowaczyński 07.05.2024

    Skoro tylko jeden przecinek to nie jest źle. Najczęściej je stawiam, kiedy wstrzymuje oddech.
    Zapamiętam. Jako że staram się stawiać przecinki, ale to wciąż wiedza tajemna.

  • Joan Tiger 08.05.2024

    Poboli i przestanie. Zero używek - do kolejnego. Fajnie napisane i wyraziste opisy. 5. :)

  • Jan Nowaczyński 08.05.2024

    Zero używek. Chyba, że małe piwko. No dobra, do piwa papieros. Ale nie więcej, niż paczka. Należy dbać o siebie. Dziękuję Joannno. Gdybyś była zainteresowana dalszym "odwykiem" to zapraszam serdecznie.

  • Sufjen 08.05.2024

    Porządnie napisane, nie ma się do czego przyczepić.

  • Jan Nowaczyński 08.05.2024

    Dziękuję Sufjen.

  • andrew24 dwa lata temu

    Jest ok, płynnie. Ciekawie,
    jeśli codzienność taka potrafi być.

    Pozdrawiam serdecznie 5*
    Miłego dnia

  • Zenza dwa lata temu

    Ona taka jest, a to są jej opisy.
    Zaskoczyłeś mnie Andrew. Bożych błogosławieństw.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania