bejbi
Popatrz na żonkile bejbe, po czym uśnij sobie tu, na skrawku mojej niczyjej ziemi, słodko sobie śpij, i wyszeptaj mi do ucha kochanie kocham cię,
Bądź dla mnie tą jedyną, nim mróz zamrozi mnie i me ciało sobie zginie w jakichś pastelowych cieniach lub gdzieś. Bo gdziekolwiek ty dziś jesteś to daleko ode mnie ... temu piszę tyle wersów, by być bliżej cię, nie chcę już zapominać o płci bo wtedy warjuje , odbiera mi rozum, gdy długo jestem sam zapominam wtedy o tym kim jestem i po prostu nie ma mnie...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania