Bestia
pogrążony w smutku
pogrążony w bólu
w mrocznym świecie
żyje sam
po dokonanej zbrodni
patrzę w lustro
nie mogąc sobie
spojrzeć w twarz
pogrążony w smutku
pogrążony w bólu
w mrocznym świecie
żyje sam
po dokonanej zbrodni
patrzę w lustro
nie mogąc sobie
spojrzeć w twarz
Komentarze (6)
Patrzeć nie musisz, oczy zamknąć możesz,
wyciągnij ręce oczekując na karę w trwodze...
Dobre :-) :-) :-)
Krótkie :) ale i tak daje 4 :) czyżbys popełnił zbrodnię..? Hi hi hi ;)
Myślę, że bestia nie miałaby takich wyrzutów sumienia, by nie mogła sobie spojrzeć w twarz :(
I tu się mylisz Karola. Wiersz ten napisałem kilka lat temu, po spotkaniu pewnego niezwykłego człowieka. Był to były członek mafii, a dokładnie Łódzkiej Ośmiornicy. Człowiek ten bardzo mi pomógł w moim życiu. Pomagał jednak nie tyle z miłości, co z poczucia winy. Chciał, by inni zobaczyli w nim człowieka, ponieważ on sam już tego nie potrafił. Wyrządził w swoim życiu wiele zła, łącznie z morderstwem w porachunkach mafijnych. Przesiedział 34 lata w ZK, a po wyjściu skończył w psychiatryku cierpiąc na depresję, spowodowaną tym, iż nie potrafił sobie wybaczyć.
Z tego co napisałeś wynika, że właśnie mam rację i może jako pierwsza dostrzegłam w nim człowieka.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania