usunięte

jak w opisie

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (4)

  • Neli 05.05.2015

    śliczne, takie smutne ;/ 5 :D

  • KainaBref 06.05.2015

    dziękuję za uwagę, dla mnie piękno i happy end, to przeciwieństwo :)

  • Grilu 10.06.2015

    "Dla mnie piękno i happy end to przeciwieństwo." Dla mnie także :) Fajnie się czytało, fajny pomysł. Żadnych większych błędów nie zauważyłam, nie mam się do czego przyczepić :D Pozdrawiam!

  • KainaBref 10.06.2015

    Zapraszam dalej:)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania