jak w opisie
usunięteAutor: KainaBrefCzytano 518 razyData dodania: 04.05.2015
Średnia ocena: 4.7 Głosów: 3
Zaloguj się, aby ocenić14
śliczne, takie smutne ;/ 5 :D
dziękuję za uwagę, dla mnie piękno i happy end, to przeciwieństwo :)
"Dla mnie piękno i happy end to przeciwieństwo." Dla mnie także :) Fajnie się czytało, fajny pomysł. Żadnych większych błędów nie zauważyłam, nie mam się do czego przyczepić :D Pozdrawiam!
Zapraszam dalej:)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
śliczne, takie smutne ;/ 5 :D
dziękuję za uwagę, dla mnie piękno i happy end, to przeciwieństwo :)
"Dla mnie piękno i happy end to przeciwieństwo." Dla mnie także :) Fajnie się czytało, fajny pomysł. Żadnych większych błędów nie zauważyłam, nie mam się do czego przyczepić :D Pozdrawiam!
Zapraszam dalej:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania