Jarema coś majaczysz i nie wiesz do końca o czym. Masz coś mądrego do powiedzenia? Bo jeśli nie, to nie odzywaj się wcale i nie spiskuj niezdrowo. Of course
Lauro :) A ty, Niepowtarzalny pochlebco, częściej dawaj komentarze z własnego nicka. Co do ciebie, Jerema – nie stosuję żadnych metod, ale myślę, że skoro o jakichś wiesz, to może nam je tutaj przedstawisz? Chętnie poczytam, co niby robię poza pisaniem. Może będzie to niezły materiał na jakiś tekst.
piliery to tylko papier może znaczący dla żywych ? i sztuczka z aktem udała się autorowi, bo szczypta niedoskonałości się wkradła a było tak poukładane.
Fajne to. Sympatyczne takie. Przywiodła mnie dyskusja powyżej. Jeśli to stylizacja na mnie to świetnie się ją czytało. Lekko, kulturka zachowana w pełni. Ciekawe opisy i dużo szczegółów. Bardzom na tak. Pozdrawiam autora. Mam trzy typy, więc na razie poczekam, aż wyłonię tego jednego.
Bardzo sprytnie i nad wyraz sympatycznie ujęty temat. I szacun dla Autora za pomysł. Jak spokojnie można się podporządkować śmierci. Mam typy i jeszcze się zastanowię na ujawnienie tego jedynego. Muszę przyznać, że dobrze się wystylizował jak to powiedziała Tjeri .
Pozdrawiam
Komentarze (42)
Urocze wykorzystanie tematu!
Mam na myśli dwóch autorów, choć jednego bardziej...
Namyślę się jeszcze..
Oj tam, oj tam nie wymiękaj, tylko podaj do wiadomości. Bo chcę wiedzieć, czy zgadłaś. hle, hle, hleh
Co za elegancki tekst. Jak mi się charakter zdąży zmienić, to też tak zrobię:)
''... czekał na wieku trumny''. →Pozdrawiam:)↔5
Też tak myślę, że dobra postawa hahhaha
DoremiDo Poprawione, a za elegancję podziękował
Postawiłabym na Tjeri.
Niezdecydowana? Wal śmiało w sam środek xD
A ja stawiam na Kocwiaczka stylizującego się na Pasję... Albo odwrotnie ?.
Ale zostanę przy pierwszej opcji. Czyli Kocwiaczek.
Oh oho Tjeri w stylizację poszła i fajnie. Zabawa trwa tralalala
Bardzo mi miło Tjeri, że ten uroczy tekst jest przypisywany w jakiś sposób do mnie. Pewnie o to chodzi w całej tej zabawie. ?
Pudło, ale kierunek dobry?
Kocwiaczek ostatnio mnie zaskoczyła, coraz lepiej pisze. Nie wiem.
Nic nowego nie wymyśliłaś, zawsze dobrze pisała hahahah Of course
Niepowtarzalny Styl z Opowi TWA
Jarema hahahah ale żal pupsko ściska. Szkoda ci, że nie możesz być w TWA
Niepowtarzalny Styl z Opowi zwracam uwagę tylko, jakich metod trzeba się tu chwytać, żeby być pochwalonym.
Jarema coś majaczysz i nie wiesz do końca o czym. Masz coś mądrego do powiedzenia? Bo jeśli nie, to nie odzywaj się wcale i nie spiskuj niezdrowo. Of course
Hmm... mam nadzieję, że za pozwoleniem autora:) – dziękuję przy tej okazji, to miłe, że tak uważasz :)
Lauro :) A ty, Niepowtarzalny pochlebco, częściej dawaj komentarze z własnego nicka. Co do ciebie, Jerema – nie stosuję żadnych metod, ale myślę, że skoro o jakichś wiesz, to może nam je tutaj przedstawisz? Chętnie poczytam, co niby robię poza pisaniem. Może będzie to niezły materiał na jakiś tekst.
Kocwiaczek Ktoś wzywa Hope? do usług... ehhh Hope miała znów... no fajne wojenki :D
A. Hope.S moja ty obrończyni. Spokojnie. Nic się nie dzieje... na razie:)
Tak? Widocznie z kimś ją pomyliłam.
Najprawdopodobniej x3
A kto wypisał akt zgonu? :(
Hahahahha, a to tajemnica Niepowtarzalnego xD Może ci ktoś wyjaśni
On był lekarzem i sam sobie wypisał, jeszcze ciepłą ręką.
Kiedy umarł, akt zgonu nabrał sensu... i mocy prawnej, gdyż sporządził go lekarz.
To szczegół ale dość znaczący. Do poprawki. :)
I ja tak sobie dopowiedziałam.
W sensie jak DeDo wyjaśnił.
piliery to tylko papier może znaczący dla żywych ? i sztuczka z aktem udała się autorowi, bo szczypta niedoskonałości się wkradła a było tak poukładane.
pudelku – pudełku :)
Fajne to. Sympatyczne takie. Przywiodła mnie dyskusja powyżej. Jeśli to stylizacja na mnie to świetnie się ją czytało. Lekko, kulturka zachowana w pełni. Ciekawe opisy i dużo szczegółów. Bardzom na tak. Pozdrawiam autora. Mam trzy typy, więc na razie poczekam, aż wyłonię tego jednego.
Ojojoj aż trzy typy. A może to praca zbiorowa hahahah
Niepowtarzalny Styl z Opowi lepiej trzy typy niż trzech typów, a może i nie? :D
Bardzo sprytnie i nad wyraz sympatycznie ujęty temat. I szacun dla Autora za pomysł. Jak spokojnie można się podporządkować śmierci. Mam typy i jeszcze się zastanowię na ujawnienie tego jedynego. Muszę przyznać, że dobrze się wystylizował jak to powiedziała Tjeri .
Pozdrawiam
I znowu ma typy. Kobiety zmienne i dziwne są. Hłe, hłe, hłe
Jednak Pasja (chociaż mam małe zawahanie ku Tjeri). Najwyżej stracę punkt za tak doskonały kamuflaż :)))
Brawo? i małe zawahanie też znaczy wiele.
Cóż, tutaj mam problem. Coraz trudniej typować, bo coraz lepiej się ukrywają haha :D ale ostatecznie postawię na Pasję :)
Brawo!
Hmm... Kocwiaczek
Pudło!
Dekaos po raz drugi
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania