Bez sygnału _ pasja

na sygnale

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (42)

  • Tjeri 16.08.2020

    Urocze wykorzystanie tematu!
    Mam na myśli dwóch autorów, choć jednego bardziej...
    Namyślę się jeszcze..

  • Oj tam, oj tam nie wymiękaj, tylko podaj do wiadomości. Bo chcę wiedzieć, czy zgadłaś. hle, hle, hleh

  • Dekaos Dondi 16.08.2020

    Co za elegancki tekst. Jak mi się charakter zdąży zmienić, to też tak zrobię:)
    ''... czekał na wieku trumny''. →Pozdrawiam:)↔5

  • Też tak myślę, że dobra postawa hahhaha

  • DoremiDo Poprawione, a za elegancję podziękował

  • laura123 16.08.2020

    Postawiłabym na Tjeri.

  • Niezdecydowana? Wal śmiało w sam środek xD

  • Tjeri 16.08.2020

    A ja stawiam na Kocwiaczka stylizującego się na Pasję... Albo odwrotnie ?.
    Ale zostanę przy pierwszej opcji. Czyli Kocwiaczek.

  • Oh oho Tjeri w stylizację poszła i fajnie. Zabawa trwa tralalala

  • Pasja 17.08.2020

    Bardzo mi miło Tjeri, że ten uroczy tekst jest przypisywany w jakiś sposób do mnie. Pewnie o to chodzi w całej tej zabawie. ?

  • Pasja 25.08.2020

    Pudło, ale kierunek dobry?

  • laura123 16.08.2020

    Kocwiaczek ostatnio mnie zaskoczyła, coraz lepiej pisze. Nie wiem.

  • Nic nowego nie wymyśliłaś, zawsze dobrze pisała hahahah Of course

  • Jarema 16.08.2020

    Niepowtarzalny Styl z Opowi TWA

  • Jarema hahahah ale żal pupsko ściska. Szkoda ci, że nie możesz być w TWA

  • Jarema 16.08.2020

    Niepowtarzalny Styl z Opowi zwracam uwagę tylko, jakich metod trzeba się tu chwytać, żeby być pochwalonym.

  • Jarema coś majaczysz i nie wiesz do końca o czym. Masz coś mądrego do powiedzenia? Bo jeśli nie, to nie odzywaj się wcale i nie spiskuj niezdrowo. Of course

  • Kocwiaczek 17.08.2020

    Hmm... mam nadzieję, że za pozwoleniem autora:) – dziękuję przy tej okazji, to miłe, że tak uważasz :)

  • Kocwiaczek 17.08.2020

    Lauro :) A ty, Niepowtarzalny pochlebco, częściej dawaj komentarze z własnego nicka. Co do ciebie, Jerema – nie stosuję żadnych metod, ale myślę, że skoro o jakichś wiesz, to może nam je tutaj przedstawisz? Chętnie poczytam, co niby robię poza pisaniem. Może będzie to niezły materiał na jakiś tekst.

  • A. Hope.S 17.08.2020

    Kocwiaczek Ktoś wzywa Hope? do usług... ehhh Hope miała znów... no fajne wojenki :D

  • Kocwiaczek 17.08.2020

    A. Hope.S moja ty obrończyni. Spokojnie. Nic się nie dzieje... na razie:)

  • laura123 16.08.2020

    Tak? Widocznie z kimś ją pomyliłam.

  • Najprawdopodobniej x3

  • piliery 16.08.2020

    A kto wypisał akt zgonu? :(

  • Hahahahha, a to tajemnica Niepowtarzalnego xD Może ci ktoś wyjaśni

  • Dekaos Dondi 16.08.2020

    On był lekarzem i sam sobie wypisał, jeszcze ciepłą ręką.
    Kiedy umarł, akt zgonu nabrał sensu... i mocy prawnej, gdyż sporządził go lekarz.

  • piliery 16.08.2020

    To szczegół ale dość znaczący. Do poprawki. :)

  • Tjeri 16.08.2020

    I ja tak sobie dopowiedziałam.

  • Tjeri 16.08.2020

    W sensie jak DeDo wyjaśnił.

  • Pasja 17.08.2020

    piliery to tylko papier może znaczący dla żywych ? i sztuczka z aktem udała się autorowi, bo szczypta niedoskonałości się wkradła a było tak poukładane.

  • Kocwiaczek 17.08.2020

    pudelku – pudełku :)

    Fajne to. Sympatyczne takie. Przywiodła mnie dyskusja powyżej. Jeśli to stylizacja na mnie to świetnie się ją czytało. Lekko, kulturka zachowana w pełni. Ciekawe opisy i dużo szczegółów. Bardzom na tak. Pozdrawiam autora. Mam trzy typy, więc na razie poczekam, aż wyłonię tego jednego.

  • Ojojoj aż trzy typy. A może to praca zbiorowa hahahah

  • Kocwiaczek 17.08.2020

    Niepowtarzalny Styl z Opowi lepiej trzy typy niż trzech typów, a może i nie? :D

  • Pasja 17.08.2020

    Bardzo sprytnie i nad wyraz sympatycznie ujęty temat. I szacun dla Autora za pomysł. Jak spokojnie można się podporządkować śmierci. Mam typy i jeszcze się zastanowię na ujawnienie tego jedynego. Muszę przyznać, że dobrze się wystylizował jak to powiedziała Tjeri .
    Pozdrawiam

  • I znowu ma typy. Kobiety zmienne i dziwne są. Hłe, hłe, hłe

  • Kocwiaczek 24.08.2020

    Jednak Pasja (chociaż mam małe zawahanie ku Tjeri). Najwyżej stracę punkt za tak doskonały kamuflaż :)))

  • Pasja 25.08.2020

    Brawo? i małe zawahanie też znaczy wiele.

  • Shogun 24.08.2020

    Cóż, tutaj mam problem. Coraz trudniej typować, bo coraz lepiej się ukrywają haha :D ale ostatecznie postawię na Pasję :)

  • Pasja 25.08.2020

    Brawo!

  • Dekaos Dondi 24.08.2020

    Hmm... Kocwiaczek

  • Pasja 25.08.2020

    Pudło!

  • Pasja 24.08.2020

    Dekaos po raz drugi

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania