Poprzednie częściBez tytułu 1

Bez tytułu 2

Słowa to tylko słowa,

Ukrytych w nich znaczeń wiele,

A mimo to boli głowa,

Od jazgotu. Powiem śmiele!

 

Mistrzów poezji i prozy,

Na pęczki można liczyć,

Tylko skóra cierpnie od zgrozy,

No i należy sobie pokwiczyć:

 

O błędach w konstrukcji,

O treści pompatycznej,

O błędach w interpunkcji

I braku poezji poetycznej.

 

Tylko co kogo to obchodzi,

Kiedy w tym wszystkim serca brak,

Bo może poetą nie będę,

Ale człowiekiem już tak!

Następne częściBez tytułu 3

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (28)

  • ówczesny 14.08.2017

    Re, Nerd

  • Nerd 14.08.2017

    Dzięki za odwiedziny :)

  • Jola 14.08.2017

    Świetne!

  • Nerd 14.08.2017

    Dziękuję :)

  • betti 14.08.2017

    Świetnie Nerd, że wróciłeś, bo Nuncjuszowi psycholog potrzebny, ma problem z opanowaniem. Jesteś człowiekiem, pomóż drugiemu...

  • Nerd 14.08.2017

    Może mu psycholog nie potrzebny, tylko otworzyły mu się oczka. Wiesz betii co za dużo to nie zdrowo. Cierpliwość do pewnych ludzi każdemu z czasem się kończy.

  • betti 14.08.2017

    Jemu się oczka świeciły tylko, a otworzyła puszka Pandory... ratuj go, szkoda chłopa!

  • Pan Buczybór 14.08.2017

    Czyli drążymy znowu w tej samej dziurze. Dziwna strategia, ale całkiem ciekawa. 5

  • Nerd 14.08.2017

    Pomysłów mi brak :P A tak szczerze to chyba z pisania przerzucę się z lenistwa na komentowanie.

  • Pan Buczybór 14.08.2017

    Nerd Ja też mam ostatnio pustkę w głowie. Coś tam może wleci, jakiś fajny pomysł, ale na razie... słabo.

  • betti 14.08.2017

    Nerd może to dobry pomysł,,,

  • betti 14.08.2017

    Pan Buczybór ja pracuję nad reportażem. Temat dał mi Nuncjusz. Myślę, że będzie ciekawy.

  • Pan Buczybór 14.08.2017

    betti Ta. Bardzo ciekawy pomysł. Jak skończysz możesz wstawić na Opowi. Czytelników będzie sporo.

  • Nuncjusz 14.08.2017

    ja chyba też się skuszę, skoro jestem inspiracją tak genialnego (jak domniemywam) Dzieła!

  • RubyCrystal 14.08.2017

    betti, tym razem mój konik, więc chętnie rzucę okiem. Teraz ja mogę pochwalić się edukacją, praktyką i szlifem z mentorem w temacie dziennikarstwa prasowego. Niecierpliwie oczekuję ;)

  • Nerd 14.08.2017

    Nuncjusz i tu się mylisz :P Inspiracją nie jesteś ty, ale wszechobecne zjawisko obecne wśród wiekich poetów, ale cóż... Pozdrawiam.

  • betti 14.08.2017

    RubyCrystal nie ma sprawy, gdy skończę oddam Ci go pod ocenę... tylko pamiętaj, ze tutaj jedynie chwalimy...

  • betti 14.08.2017

    Nerd przykro mi to pisać, ale znowu się mylisz... za często jak na tak dobrego psychologa albo chociaż psychologa...

  • Nerd 14.08.2017

    betti już ci pisałem, za bardzo manipulujesz emocjami innych. A ile jestem wart doskonale wiem, nie musisz mnie uświadamiać :P

  • Kostka 14.08.2017

    Lepiej weź ją na kozetkę

  • Kostka 14.08.2017

    Boże Elka reporterka

  • Powiem Nerd bardzo trafiony tekst, z resztą to już wiesz na pewno. Fajnie,że znów jesteś ;) leci 5

  • Nerd 14.08.2017

    Ochłonąłem więc jestem... no i w robocie luzy, więc trochę mam więcej czasu :P

  • Nerd trochę mi się ckniło ;) z Tobą czy bez g burze i tak szaleją,więc to na pewno nie Ty byłeś przyczyną:) jak na powrót nieźle wystartowałeś. widać,że pisałeś nie na szybko, bo tak wszystko fajnie poskładało się... jak Twoje opowiadanie? Naskrobałeś coś ?

  • Nerd 14.08.2017

    Maurycy Lesniewski nie, nie mam weny. Ale postaram się.

  • Nerd tamtego Twojego opowiadania szkoda by nie pociągnąć, bo ciekawe. A Ty wiesz, że byłeś, znaczy jesteś ze mną w piekle? Mam nadzieję,że nie masz za złe,że wybrałem Cię na kompana w opowiadaniu ?

  • Nerd 14.08.2017

    Maurycy Lesniewski daj link to przeczytam :) I nie mam za złe ci tego.

  • Zerknij 1 Między jawą i piekłem,tutaj , No nie jesteś w najlepszej formie pokazany, ale to bardzo początek... :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania