trzymam kciuki,
głęboko w kieszeni
i to nie jest głośna nadzieja,
lecz cichy szelest,
którego nikt nie słyszy.
Bez tytułuAutor: zingaraCzytano 130 razyData dodania: 23.08.2025
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić19
Zob. mój wcześniejszy komentarz :)
Buziak
Dobre...!
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (3)
Zob. mój wcześniejszy komentarz :)
Buziak
Dobre...!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania