Bez tytułu

 

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • betti 15.07.2019

    No, to jest cudne... piękny rym i zrozumiała treść - dla wszystkich. Takie trza pisać...

  • akwamen 15.07.2019

    pacz i ucz się hi, hi

  • TeodorMaj 15.07.2019

    akwamen święte słowa :-D

  • akwamen 15.07.2019

    TeodorMaj o siemaa Teo!

  • TeodorMaj 15.07.2019

    akwamen powoli wracam do opowijskiego piekiełka. A tak w między czasie podziwiam wszelaką "wielką twórczość" panny betti ;)

  • betti 15.07.2019

    Kolejny ''wielbiciel'' - Boże, te chłopy, to mają bzika na moim punkcie - pomóż im Panie, proszę.

  • TeodorMaj 15.07.2019

    betti ja zawsze byłem Twoim skrytym wielbicielem :-D

  • TeodorMaj 15.07.2019

    A sił nadprzyrodzonych nie wzywaj bo i tak nie pomogą :-D

  • Kapelusznik 15.07.2019

    Eeee
    Czasem rytm się łamie
    Rytm, nie rym
    Prosty i fajny
    4
    Pozdrawiam
    Kapelusznik

  • Canulas 15.07.2019

    Nie siadło

  • Dziwne.

  • Ciekawy1 15.07.2019

    strasznie fajna rymowanka

  • Fajne, zawadiackie xd
    Pozdrawiam

  • Neurotyk 16.07.2019

    Pomysłowy wiersz rymowany.


    "To się liczy"

    Puenta podsumowuje pozornie bezplciowa treść.

  • Anonim 16.07.2019

    Trochę w banał, pójście w łatwość. ale jakby podciągnąć pod radosne, to spoko.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania