Bez tytułuAutor: nel55Czytano 524 razyData dodania: 15.07.2019
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 4
Zaloguj się, aby ocenić19
No, to jest cudne... piękny rym i zrozumiała treść - dla wszystkich. Takie trza pisać...
pacz i ucz się hi, hi
akwamen święte słowa :-D
TeodorMaj o siemaa Teo!
akwamen powoli wracam do opowijskiego piekiełka. A tak w między czasie podziwiam wszelaką "wielką twórczość" panny betti ;)
Kolejny ''wielbiciel'' - Boże, te chłopy, to mają bzika na moim punkcie - pomóż im Panie, proszę.
betti ja zawsze byłem Twoim skrytym wielbicielem :-D
A sił nadprzyrodzonych nie wzywaj bo i tak nie pomogą :-D
Eeee Czasem rytm się łamie Rytm, nie rym Prosty i fajny 4 Pozdrawiam Kapelusznik
Nie siadło
Dziwne.
strasznie fajna rymowanka
Fajne, zawadiackie xd Pozdrawiam
Pomysłowy wiersz rymowany. "To się liczy" Puenta podsumowuje pozornie bezplciowa treść.
Trochę w banał, pójście w łatwość. ale jakby podciągnąć pod radosne, to spoko.
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (15)
No, to jest cudne... piękny rym i zrozumiała treść - dla wszystkich. Takie trza pisać...
pacz i ucz się hi, hi
akwamen święte słowa :-D
TeodorMaj o siemaa Teo!
akwamen powoli wracam do opowijskiego piekiełka. A tak w między czasie podziwiam wszelaką "wielką twórczość" panny betti ;)
Kolejny ''wielbiciel'' - Boże, te chłopy, to mają bzika na moim punkcie - pomóż im Panie, proszę.
betti ja zawsze byłem Twoim skrytym wielbicielem :-D
A sił nadprzyrodzonych nie wzywaj bo i tak nie pomogą :-D
Eeee
Czasem rytm się łamie
Rytm, nie rym
Prosty i fajny
4
Pozdrawiam
Kapelusznik
Nie siadło
Dziwne.
strasznie fajna rymowanka
Fajne, zawadiackie xd
Pozdrawiam
Pomysłowy wiersz rymowany.
"To się liczy"
Puenta podsumowuje pozornie bezplciowa treść.
Trochę w banał, pójście w łatwość. ale jakby podciągnąć pod radosne, to spoko.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania