Dwa razy brakuje przecinka przy "bo" i w tym zdaniu: "Soboty, niedziele na Starówce lub w kinie a gdy padało przy planszówkach leciały." powinien być przecinek przed "a".
A tak poza tym całkiem niezła miniaturka. Mocno nostalgiczne
Przypomniały mi się czasy, kiedy chodziłem do szkoły podstawowej, a potem do gimnazjum. Dużo dobrych wspomnień. Wiernie odtworzony klimat tamtych czasów.
Komentarze (8)
Sam sobie bym dał 1/5 ale tak jakoś mi się wyrwało, chyba pod wpływem chwili.
W ramach treningu. Albo czasło zbyt nostalgią i była konieczność.
yanko wojownik 997 czasło nostalgią, przeglądałem fotki i tak jakoś.
Dwa razy brakuje przecinka przy "bo" i w tym zdaniu: "Soboty, niedziele na Starówce lub w kinie a gdy padało przy planszówkach leciały." powinien być przecinek przed "a".
A tak poza tym całkiem niezła miniaturka. Mocno nostalgiczne
Dzięki, zaraz poprawię.
Przypomniały mi się czasy, kiedy chodziłem do szkoły podstawowej, a potem do gimnazjum. Dużo dobrych wspomnień. Wiernie odtworzony klimat tamtych czasów.
5, pozdrawiam ?
Dziękuję :)
Siripons ma 8 liter, Anat - 4 , Pirnaw - 6 czyli średnia z wcześniejszych dwóch.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania