Bez tytułu.

v

Średnia ocena: 4.3  Głosów: 4

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (8)

  • Piotrek71 12.09.2022

    Sam sobie bym dał 1/5 ale tak jakoś mi się wyrwało, chyba pod wpływem chwili.

  • W ramach treningu. Albo czasło zbyt nostalgią i była konieczność.

  • Piotrek71 12.09.2022

    yanko wojownik 997 czasło nostalgią, przeglądałem fotki i tak jakoś.

  • zsrrknight 12.09.2022

    Dwa razy brakuje przecinka przy "bo" i w tym zdaniu: "Soboty, niedziele na Starówce lub w kinie a gdy padało przy planszówkach leciały." powinien być przecinek przed "a".
    A tak poza tym całkiem niezła miniaturka. Mocno nostalgiczne

  • Piotrek71 12.09.2022

    Dzięki, zaraz poprawię.

  • Piotrek P. 1988 13.09.2022

    Przypomniały mi się czasy, kiedy chodziłem do szkoły podstawowej, a potem do gimnazjum. Dużo dobrych wspomnień. Wiernie odtworzony klimat tamtych czasów.

    5, pozdrawiam ?

  • Piotrek71 13.09.2022

    Dziękuję :)

  • Abbie Faria 25.09.2022

    Siripons ma 8 liter, Anat - 4 , Pirnaw - 6 czyli średnia z wcześniejszych dwóch.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania