.
.Autor: ondineCzytano 1418 razyData dodania: 03.02.2015
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 6
Zaloguj się, aby ocenić27
Bardzo ciekawe. Mam jednak nadzieję, że w kolejnym rozdziale co nieco się wyjaśni. Dobrze prowadzisz narrację. Czekam na kolejną część. Ode mnie 4 :)
Wciągające, a Oliver jest nie rozgniewany ale niegrzeczny :). Zostawiam 4
Na Anioła bardzo mnie to zaciekawiło chcę więcej daje 5
Dziękuję bardzo. :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (4)
Bardzo ciekawe. Mam jednak nadzieję, że w kolejnym rozdziale co nieco się wyjaśni. Dobrze prowadzisz narrację. Czekam na kolejną część. Ode mnie 4 :)
Wciągające, a Oliver jest nie rozgniewany ale niegrzeczny :). Zostawiam 4
Na Anioła bardzo mnie to zaciekawiło chcę więcej daje 5
Dziękuję bardzo. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania