bezbarwna przyszłość
pewien pan powiedział
wchodzę do przedszkola
a tam kolorowe kredki
zmieniające dzieciom płeć
w podświadomości
pewien pan powiedział
nikt nam nie powie
ze czarne jest czarne
a białe białe
kolor nie istnieje
ktoś powie
istnieje tylko jeden Pegasus
wszystko widzący i słyszący
Boga musisz się bać
człowieku marny
ktoś powie
Jarosław jedyną prawdą
kto w niego wierzy
zachowa życie
reszta będzie zgrzytać zębami
lud będzie krzyczał
na takie prawdy tylko kamienie
a Rydzyk na koniu z mieczem
oznajmi
kto bez grzechu niech pierwszy rzuci
Komentarze (17)
Przyszłość czeka nas kolorowa inaczej, jeśli nie sprzeciwimy się obecnej władzy. Ciekawie pokoloryzowałeś wolność, która i tak jest nam po części zabrana. I ten toruński piernik wywijający mieczem, grzechem się nie wstydzi szarżować, a innych kamieniami zastrasza. Wiara powinna pozostać tam, gdzie jej miejsce, a prawda wyjść do ludzi.
Pozdrawiam
Ty się dobrze czujesz Pasja, czy kropelki Ci podać? Wyłącz tefałszen, włącz myślenie.
Dzięki za komentarz, jak wczoraj zobaczyłem Rydzyka z mieczem, to musiałem coś napisać.
Noico1 hahaha...
NIepełnosprawni intelektualnie
Powitać gennniusszzszza, to niesamowite, że mnie odwiedziłeś, chociaż... byłem pewny, że się pojawisz.
Skąd takie debile intelektualne się biorą, to nie wiem Grain.
Noico1 A gdzie kamińe?, a Celina?
Noico1 odrzut z ZOMO
Grain albo jakieś popłuczyny po ORMO😍
Noico1 hahaha... No różni są ludzie, ty bronisz faszystów, zapewne w szafie masz hitlerowski mundur.
A teraz służą naziolom z Brukseli i Berlina Grain. To by wszystko wyjaśniało😀😀😀
Był wielki wybuch, czy nie?
o lotos adolfdziadek coś napisal
Witam czubusia.
czubuś pozdrawia z warjatkowa zdroju
Dobre. Trzeba o tym mówić(pisać) głośno.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania