Bezpłodność
Zakochał się raz poeta w poezji
Dniami i nocami dla niej śpiewał
Długimi latami na randkę prosił.
Uległa dnia pięknego ta dama
Siedzieli zakochani pod gwiazdami
Słowami wyznawał jej miłość i wierność.
Niesieni emocjami w łóżku się spotkali
Leżeli przywdziani jak Adam i Ewa
Szczęśliwi w swych ramionach usnęli.
Poeta czekał dniami i nocami
Poezja w łzach fakt oświadczyła
,,Wiersza nie urodzę boś poeta bezpłodny"
Komentarze (19)
Szczęśliwi* Fajny tekst. Pozdrawiam
Dzięki :)
Chyba dla poety był to głęboki cios, całościowo bardzo mi się podobało, jak to w twoim stylu :D 5 :)
Cios prosto w ,,pióro"
Można jeszcze metodą invitro spróbować. Pozdrawiam 5
Następnym razem!
Puenta, humor, lekko i jeszcze raz puenta. Mrówka Docenialska 5 ;)))
Zacnie :)
Niby można wiersz potraktować z humorem, ale jest w nim też coś z dramatu i ja chyba tak go odebrałam, aż smutno mi się zrobiło. Bardzo przemówił do mnie ten tekst i zostawiam wielką piątkę.
Jednak taki mój styl. Trochę dramatu nawet i w humorze :)
Coś chyba o tobie. Przykre, acz ciekawe. 5
Bywasz subtelnie ironiczny, Mości Buczyborze:)
Pisałem go z myślą o Tobie mój przyjacielu
Fajny tekst, powiem szczerze nie tego się spodziewałem po tytule. Piąteczka :)
Czasem zaskoczę
Któtko, zwięźle, z humorem i na temat :)
5
Dość głęboki tekst. Jest w nim coś niezwykłego. Daję 5! ;) Pozdrawiam.
Fajny pomysł. Słowa dobrze się ze sobą komponują. 5, pozdrawiam.
Ten bardzo fajny
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania