To żiri konkursowe odrzuci Twoje dzieło, a tylko wygrana w konkursie gwarantuje gratisową promocję, bez profesjonalnej promocji żaden twórca nie ma szans zaistnieć na rynku wydawniczym, chyba że sam wszystko sfinansuje jak ojciec Lany Del Rey np. ?
Szpilka zgadza się, z tym nie dyskutuję. Może własne jury powołam, kto wie? Ja chcę zaistnieć nowelą Pobóg Welebor (w szerszej i lepszej wersji niż była tutaj), zresztą sam sfinansuję również. Po wiersze sami przyjdą ?
Jak będą czytelnicy Welebora, to może strzelę poematem o Weleborze, o rozmiarze Pana Tadeusza. Zobaczymy.
Komentarze (13)
'Uroczy xiężyc urokiem w sen zapadł;
Już nie odnaleźć po tej stronie świata
Jego lampionu. Trzeba zasnąć chyba,
Zanim śmierć zdyba.'
Powinno być 'zdybie', już nie odnajdziesz albo nie odnajdzie po tej stronie świata, bo z bezokolicznikiem niegramatycznie brzmi ?
Wcale nie brzmi niegramatycznie. A Mickiewicz napisał "motyl się kołysa" i też Go poprawiali ?
Dzięki za uwagi ?
Pobóg Welebor
Ale to był Mickiewicz, a my jako małe żuczki możemy też łamać uzus językowy, ale tylko w określonych sytuacjach, np. w limeryku ?
Szpilka, nie uznaję słów "nie wolno". Mickiewicz też nie, dlatego został Mickiewiczem.
Pobóg Welebor
To żiri konkursowe odrzuci Twoje dzieło, a tylko wygrana w konkursie gwarantuje gratisową promocję, bez profesjonalnej promocji żaden twórca nie ma szans zaistnieć na rynku wydawniczym, chyba że sam wszystko sfinansuje jak ojciec Lany Del Rey np. ?
Szpilka zgadza się, z tym nie dyskutuję. Może własne jury powołam, kto wie? Ja chcę zaistnieć nowelą Pobóg Welebor (w szerszej i lepszej wersji niż była tutaj), zresztą sam sfinansuję również. Po wiersze sami przyjdą ?
Jak będą czytelnicy Welebora, to może strzelę poematem o Weleborze, o rozmiarze Pana Tadeusza. Zobaczymy.
Z bezsnu przez sen w wieczną sień.
Dobrze jest znać cel swojej wędrówki, łatwiej się wędruje.
Pozdrawiam.
Dzięki, pozdrawiam również ?
Tylko śmierć bywa prawdziwa.+
Rzadko piszę o śmierci zwycięskiej, tutaj pasowało. Fajnie widzieć nową osobę.
Pozdrawiam ?
Po srebrnej nitce aż po krawędź świata. Przyjemność w czytaniu Twoich wierszy.5. Pozdrawiam ?
Bardzo się cieszę ?
Pozdrawiam również ?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania