Muszę to napisać - bardzo oryginalny tekst, temat zaskakujący, styl elokwentny, ładny, jakbym rzeczywiście slyszał starszą, oczytaną, kulturalną panią. Dawno nie czytałem niczego tak ciekawego. Nawiedzona biblioteka. Gratuluję wyobraźni. A nawet jeśli źle to odczytałem, to akurat ta wersja najbardziej mi się podoba.
Pozdrawiam.
Generalnie - tekst bardzo dobry, natomiast czytelnik bardzo szybko odkrywa, że pani jest z zaświatów i ta przewidywalność trochę psuje całość, bo omijając środek chciałoby się przejść do zakończenia . Mimo tego jednak napisany z gracją i lekkością, a że nie jestem krytykiem to piąteczka
Komentarze (8)
Muszę to napisać - bardzo oryginalny tekst, temat zaskakujący, styl elokwentny, ładny, jakbym rzeczywiście slyszał starszą, oczytaną, kulturalną panią. Dawno nie czytałem niczego tak ciekawego. Nawiedzona biblioteka. Gratuluję wyobraźni. A nawet jeśli źle to odczytałem, to akurat ta wersja najbardziej mi się podoba.
Pozdrawiam.
Właściwa wersja. :) Dwa lata temu dostałam za to opowiadanie (na temat: biblioteka) pierwszą nagrodę.Pozdrawiam
Alijar, pozostaje mi tylko Tobie pogratulować ;)
Dali nagrodę nie wyszczególniając, dlaczego. W przeciwieństwie do Ciebie :)
Świetny pomysł, świetne wykonanie. Niesamowicie wciągająca i ciekawa historia. Wielkie, ogromne brawa.
Dziękuję. Myślę, że Ci się podobało, bo sama piszesz z podobnej perspektywy.
Generalnie - tekst bardzo dobry, natomiast czytelnik bardzo szybko odkrywa, że pani jest z zaświatów i ta przewidywalność trochę psuje całość, bo omijając środek chciałoby się przejść do zakończenia . Mimo tego jednak napisany z gracją i lekkością, a że nie jestem krytykiem to piąteczka
Dziękuję. Na ogó lubię odkrywanie kart dopiero w ostatnim zdaniu, tu nie miałam nic przeciwko temu, żeby czytelnik domyślił się wcześniej.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania