Piękna pochwała buńczucznego egoizmu, cudowny opis słabości pychy, majestatyczny wgląd w ludzką niemożność wziesienia się ponad siebie i tylko sznureczka brak, który by to wszystko uwiązał albo za który można by ciągnąć truchło własnej wyniosłości.
Niestety! Byłem tak pijany, że nie wiedziałem, co czynię. Uczestnicy mieli ze mnie ubaw. Co do wiersza, to może ci chodzi o coś więcej, ale mnie o baloniki. Chodzi właśnie. Wyjaśnij, co autor miał na myśli. Dla mnie taka pierdółka
Na podróż wezbrało w beztroskę, z urwisowością dziecięcia, poetkę tę z czołowych. No dobrze jeśli jeszcze może być w myślach radośnie, jeśli to bez drugiego dna manierka.
Komentarze (17)
Na pochybel masz 5!
Piękna pochwała buńczucznego egoizmu, cudowny opis słabości pychy, majestatyczny wgląd w ludzką niemożność wziesienia się ponad siebie i tylko sznureczka brak, który by to wszystko uwiązał albo za który można by ciągnąć truchło własnej wyniosłości.
Baloniki się denerwują, a po co?
Dzięki za komentarz.
Kiedyś dawno temu, może nie tak dawno jednak. Na sylwestra dmuchałem prezerwatywy, jako baloniki. Zabawa była extra. Dmuchanie balonów ma sens.
To miałeś fajne zajęcie sylwestrowe... i sylwester przez to pewnie udany.
Niestety! Byłem tak pijany, że nie wiedziałem, co czynię. Uczestnicy mieli ze mnie ubaw. Co do wiersza, to może ci chodzi o coś więcej, ale mnie o baloniki. Chodzi właśnie. Wyjaśnij, co autor miał na myśli. Dla mnie taka pierdółka
Dałem jedynkę.
Bardzo dziękuję, to miłe z twojej strony.
Tak, to pierdółka i tylko o balony chodzi.
"O balony panny Mani" nie myśl dziewczynko o jakie balony ci chodzi, to my jesteśmy głupi. Poetka. To jest to! Szacun.
Coraz więcej baloników na tym świecie. Skutki widać
5
Też mi się tak wydaje... dzięki za wizytę.
Ode mnie też - za mocną puentę.
Dziękuję za przeczytanie i ślad.
nadmuchane
wzajemnym uznaniem
balony
w chwili marzeń trafione piorunem
Gdy burza ustanie, policzę groby ;)
A to jest naprawdę dobre...
Na podróż wezbrało w beztroskę, z urwisowością dziecięcia, poetkę tę z czołowych. No dobrze jeśli jeszcze może być w myślach radośnie, jeśli to bez drugiego dna manierka.
Oj, Yanku, czepiasz się beztroski, przypomnij sobie lepiej jak to fajnie było w dzieciństwie... niekończące się psoty... hahaha
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania