Biegnie sobie, biegnie.
Biegnie sobie, biegnie.
Kłamstwo przez świat.
Wszystko wkoło więdnie.
A ono śpiewa tak.
Jestem kiem jestem.
Będę kim będę.
Biegne przez świat.
Z wiatru pędę.
Dziś jestem tu.
Jutro tam będę.
Zniszczę czyjś los.
Zniszczę czyjeś życie.
Postaram się, by obudził się ktoś.
Z placzem o świcie.
I tak sobie biega kłamstwo od wieków.
Każdy się go boi.
Każdy przed nim ucieka.
Lecz go nie uniknie.
Bo taki los człowieka.
Komentarze (3)
Piąteczka
Masz 5
Dziękuje wam.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania