Abc

Abc

Średnia ocena: 3.2  Głosów: 13

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (41)

  • befana_di_campi 20.10.2022

    Bardzo to brzydko ze strony jedynkowiczów. Autorki nie musi się akceptować, ale co winny jest wiersz?
    Dałam 5.

  • MartynaM 20.10.2022

    Niepotrzebnie zepsułas mi średnią... im niższa tym lepszy wiersz...

  • o nim pseud 20.10.2022

    A ja lubię Martynę i daję jedynkę, bo cóż Martyna winna że wiersz nie w moim guście ;)

  • MartynaM 20.10.2022

    Ani myślę ci zabraniac, jedynkuj na zdrowie...?

  • Lotos 20.10.2022

    No ciekawy wiersz, tylko Ty jako płatek róży jakoś mi nie pasujesz.

  • MartynaM 20.10.2022

    Myślałam o kolcach, ale jak to napisać? ?

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Dziś tego uczę się grać, pasuje do twojego wiersza.
    https://www.youtube.com/watch?v=qA1nGPM9yHA&list=RD5hid10EgMXE&index=2

  • MartynaM 20.10.2022

    No, masz... a ja już się cieszyłam, że wyjechałes z żoną na jakieś wyspy... rozczarowujesz mnìe tylko.?

  • Łukaszenko 20.10.2022

    posłuchaj piosenki, obejrzyj klip

  • MartynaM 20.10.2022

    Nie!!!

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM Na pitolo też ci wstawiłem

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Żebyś czuła się bezpieczniej

  • MartynaM 20.10.2022

    A po co?

    Boisz się śmierci?

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM Żeby poszerzyć tobie trochę horyzonty nygusku ;)

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Jeśli boisz się śmierci to niewarto żyć...

  • MartynaM 20.10.2022

    Łukaszenko, nic już nie będę poszerzać...a ty posluchaj sobie jak Sanah śpiewa poezję... zamiast mnie molestowac jakąś obojetną mi muzą.

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM No właśnie słucham sanah

  • MartynaM 20.10.2022

    O! To mnie zaskoczyłeś... pierwszy raz pozytywnie

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Muzyka dobra na spokojne czasy

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Dlatego masz słabość do Mar?

  • Łukaszenko 20.10.2022

    W pozytywnym znaczeniu Mar.

  • MartynaM 20.10.2022

    Łukaszenko, a co ciebie obchodzi do kogo i dlaczego mam słabość? Książkę piszesz?

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM Próbuję ciebie ubrać w logikę.

  • MartynaM 20.10.2022

    Siebie ubierz...

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM Nie ma szans.

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Bezlogiczne bydle jestem.

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Dlatego jeśli ubiorę ciebie w logikę, wreszcie zrozumiem że nie jesteś kobietą dla mnie.

  • Łukaszenko 20.10.2022

    :)

  • MartynaM 20.10.2022

    Łukaszenko, to ja ci i bez ubierania mówię jasno i wyraźnie, od samego początku chyba, że nie jestem dla ciebie.
    Koledzy pomogą ci na pewno wybrać jakąś miłą
    gąskę...

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM Jeszcze nie rozebrałem ciebie z całej abstrakcji.

  • MartynaM 20.10.2022

    Przynudzasz znowu... takie masz wytyczne od kumpli?

  • Łukaszenko 20.10.2022

    MartynaM Naturalna kolej rzeczy.

  • Łukaszenko 20.10.2022

    Jak w ostatnim tangu w Paryżu.

  • Józef Kemilk 20.10.2022

    "gdy boli
    nikt nie zagląda
    do luster."
    To jest fajne
    5

  • MartynaM 20.10.2022

    Dzieki, Jozefie, za przeczytanie.
    Pozdrawiam

  • Piotrek71 20.10.2022

    Dobra praca szczególnie początek ( jak dla mnie ). 5/5

  • MartynaM 20.10.2022

    Dziękuję, Piotruś, za komentarz.?

  • Dekaos Dondi 20.10.2022

    MartynaM↔Gdy światła ludzkiego życia, gasną na przejściach, to rodzą się "czarno–białe' emocje.
    A przecież dopiero "ostrość krawędzi" daje pełniejszy obraz.
    Biel jest wieloma kolorami, a czerń→brakiem koloru? ↔i to definiuje poczynania człowieka.
    A kolory codzienne, to... szarość życia.
    Tak ma subiektywka. Niekoniecznie słuszna:)
    Pozdrawiam?:)

  • MartynaM 21.10.2022

    Dziękuję, DD, za komentarz
    Pozdrawiam

  • Jacom JacaM 21.10.2022

    Od chodzenia gasną światła ? morze i racja

  • MartynaM 21.10.2022

    Od chodzenia robią się odciski... i tu, i tam.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania