bilans
słowa słodko-gorzkie
w mig dały
podkowy nie szczęścia
pod oczami
i ciszę
w pustym pokoju
z widokiem na lęk
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
w tle niewidzialne
słowa słodko-gorzkie
w mig dały
podkowy nie szczęścia
pod oczami
i ciszę
w pustym pokoju
z widokiem na lęk
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
w tle niewidzialne
Komentarze (14)
No, jak najbardziej, szczególnie ostatnia zwrotka.
Lotos, dzięki. Takie jest życie, ale czy takie musi być...
Pozdrawiam.
Życie zmienia się
jak pogoda
kolejnym razem
słońca doda.
Pozdrawiam serdecznie
Miłego dnia
pogodzonym być trzeba i pomimo, pogodę ducha zachować. Łatwe to nie
jest...Nazbyt często w słoneczny dzień pada deszcz. Ale wciąż jeszcze mam
wewnętrzny parasol poczucia humoru. Tyle, że podniszczony nieco...
Andrew, dzięki za komentarz, serdeczności
Shira
Wiele słońca w duszy życzę. 🌻
andrew24, bardo dziękuję, bo parasol może się kiedyś nie otworzyć..
Skąd ta gorycz?
Pola, podsumowuję życie, moje wczoraj i moje dziś. A jak będzie jutro,
nie wiem. Ale mam w sobie optymistyczny pesymizm: Jutro będzie lepiej,
niż pojutrze... :)
Shira
to posiedzę w pobliżu
Polaroid, DZIĘKUJĘ. Wiem, że to mało...
Ale każda litera w tym słowie, jest większa, niż
zapisałam... Nie wątp...
Shira
nadal siedzę.
ja i tamten ogon..
Polaroid, bezcenne. Naprawdę Wielkie Dzięki
ps pozwoliłam sobie jeszcze dziś dodać na portalisko, najkrótsze opowiadanie
o życiu, ciekawe czy się ukaże... :)
Shira
poczekamy
Pola, to naprawdę najkrótsze opowiadanie świata. :)
Mnie na nim nie powinno zależeć, żeby na portalisku się pojawiło :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania