bilans

słowa słodko-gorzkie

w mig dały

 

podkowy nie szczęścia

pod oczami

 

i ciszę

w pustym pokoju

z widokiem na lęk

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

w tle niewidzialne

Średnia ocena: 3.1  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (14)

  • Lotos 6 dni temu

    No, jak najbardziej, szczególnie ostatnia zwrotka.

  • Shira 6 dni temu

    Lotos, dzięki. Takie jest życie, ale czy takie musi być...
    Pozdrawiam.

  • andrew24 6 dni temu

    Życie zmienia się
    jak pogoda
    kolejnym razem
    słońca doda.

    Pozdrawiam serdecznie
    Miłego dnia

  • Shira 6 dni temu

    pogodzonym być trzeba i pomimo, pogodę ducha zachować. Łatwe to nie
    jest...Nazbyt często w słoneczny dzień pada deszcz. Ale wciąż jeszcze mam
    wewnętrzny parasol poczucia humoru. Tyle, że podniszczony nieco...
    Andrew, dzięki za komentarz, serdeczności

  • andrew24 6 dni temu

    Shira
    Wiele słońca w duszy życzę. 🌻

  • Shira 6 dni temu

    andrew24, bardo dziękuję, bo parasol może się kiedyś nie otworzyć..

  • Polaroid 6 dni temu

    Skąd ta gorycz?

  • Shira 6 dni temu

    Pola, podsumowuję życie, moje wczoraj i moje dziś. A jak będzie jutro,
    nie wiem. Ale mam w sobie optymistyczny pesymizm: Jutro będzie lepiej,
    niż pojutrze... :)

  • Polaroid 6 dni temu

    Shira
    to posiedzę w pobliżu

  • Shira 6 dni temu

    Polaroid, DZIĘKUJĘ. Wiem, że to mało...
    Ale każda litera w tym słowie, jest większa, niż
    zapisałam... Nie wątp...

  • Polaroid 6 dni temu

    Shira
    nadal siedzę.
    ja i tamten ogon..

  • Shira 6 dni temu

    Polaroid, bezcenne. Naprawdę Wielkie Dzięki

    ps pozwoliłam sobie jeszcze dziś dodać na portalisko, najkrótsze opowiadanie
    o życiu, ciekawe czy się ukaże... :)

  • Polaroid 6 dni temu

    Shira
    poczekamy

  • Shira 6 dni temu

    Pola, to naprawdę najkrótsze opowiadanie świata. :)
    Mnie na nim nie powinno zależeć, żeby na portalisku się pojawiło :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania