Białe małżeństwo. Jak nie napisałeś o tym tu, to proszę, napisz.
Wprawdzie nie jest temat dla mnie Interesujący jakoś mega, ale czytałam dyskusję i mam wrażenie, że nie znany.
Potem. Jak zechcesz, napiszę, co sądzę.
Przeciwnie Bettino. Myślałem o kobiecych i męskich fantazjach na temat seksu bez zobowiązań. Ona jest niby niedostępnym wierzchołkiem lodowej góry, a on draniem, co nie jest niczym niezwykłym u facetów. Oboje mają problem z emocjami, dlatego tak świetnie do siebie pasują.
Zenza↔Obrazowo napisane. Swoisty klimat, jest. A życie jak prąd. Ma swoje plusy i minusy, a ich przyciąganie,
możliwe jest, lecz nie zawsze regułą. Można by teledysk nakręcić:)↔Pozdrawiam😆:)
Dekaos Dondi świat bezpieczną wycieraczką? Natychmiast porzuć tę myśl i wypłyń na szerokie wody. Tam, gdzie niebezpieczeństwa latają nisko jak armatnie kule, gdzie żywiej krąży krew.
Że w połowie zejdę z roweru, nie będę mogła go zawrócić, bo wąsko, więc go zostawię, zablokuję przejazd, usiądę,,kurczowo trzymając się mostu i będzie musiała przyjechać policja i zdjąć mnie jak kota z drzewa.
Komentarze (33)
Białe małżeństwo. Jak nie napisałeś o tym tu, to proszę, napisz.
Wprawdzie nie jest temat dla mnie Interesujący jakoś mega, ale czytałam dyskusję i mam wrażenie, że nie znany.
Potem. Jak zechcesz, napiszę, co sądzę.
Przeciwnie Bettino. Myślałem o kobiecych i męskich fantazjach na temat seksu bez zobowiązań. Ona jest niby niedostępnym wierzchołkiem lodowej góry, a on draniem, co nie jest niczym niezwykłym u facetów. Oboje mają problem z emocjami, dlatego tak świetnie do siebie pasują.
Zenza
Oboje są dla siebie za młodzi.
Kiedyś ktoś probował pożenić Dickinson i polskiego poetę i tak mi się nasunęło.
Lubię Dickinson, polskiego poetę mniej.
Za młodzi? Raczej niedojrzali.
Bardziej to wszystko wygląda na grę... kto silniejszy.
Też mi się tak wydaje. Niby "nie zakochasz", a później świata poza sobą nie widzą. Ale na początku gra pozorów, niczym godowy taniec.
Zenza
Pamięć jest czasem ważniejsza.
Bettina dlaczego tak często chcemy zapomnieć?
Zenza
Co?:)
Bettina już nic. Tak mi się nasunęło.
Zenza
Tak.
By nas nie bolało. Pardon
Merci znaczy dziękuję.
Dobrze piszesz, panie Zenza. Sprawnie. Wszystkiego dobrego dla Ciebie. :) ;)
Bardzo mnie cieszy Pański komentarz, oraz życzenia. Uśmiechu na co dzień dla Ciebie i Twoich bliskich.
Zenza↔Obrazowo napisane. Swoisty klimat, jest. A życie jak prąd. Ma swoje plusy i minusy, a ich przyciąganie,
możliwe jest, lecz nie zawsze regułą. Można by teledysk nakręcić:)↔Pozdrawiam😆:)
Można nakręcić, pod warunkiem, że zagrasz w nim główną rolę. Hy, hy.
Zenza↔Jam spłoszony wielce czerwonym dywanem, co może jeno wywróci świat, czymkolwiek on był, bodaj bezpiczną wycieraczką, do śladów nych😆:)
Dekaos Dondi świat bezpieczną wycieraczką? Natychmiast porzuć tę myśl i wypłyń na szerokie wody. Tam, gdzie niebezpieczeństwa latają nisko jak armatnie kule, gdzie żywiej krąży krew.
Zenza↔Ano tak. Jam spłoszony, lecz waleczny, w miarę możliwości swych😆:):)
Hej!
Po słowacki tak, hej, hej!
"Hej! szlachta, znacie Bieleckiego Jana?
Dawniej w niewoli gnił u bisurmana".
Hej, hej Bettina. Jak zawsze miło Cię widzieć w szampańskim nastroju.
Zenza
Nóg nie czuję, bo znów polazłam przez most. Rower muszę naprawić, bo już chyba straciłam lęk wysokości, może przejadę przez most?
Nawet nie taki wysoki, ale jeden, na poziomie czwarte piętro, około 15 - 20 metrów ponad, dla mnie coś strasznie wysokiego
HEj!
Jak to przemyślałam on ma ponad 40 metrów wysokości. Może to jest klucz, wiedzieć, a nie sobie wyobrażać
Że w połowie zejdę z roweru, nie będę mogła go zawrócić, bo wąsko, więc go zostawię, zablokuję przejazd, usiądę,,kurczowo trzymając się mostu i będzie musiała przyjechać policja i zdjąć mnie jak kota z drzewa.
Masz naprawdę oryginalne porywania
Uważaj, Mar, bo jak Cię porwie... 🤣
Gdzie my Ciebie znajdziemy?
Grafomanka ha jakbyście się poststeli to byście znaleźli
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania