```

`

Średnia ocena: 3.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (33)

  • Bettina 15.08.2023

    Białe małżeństwo. Jak nie napisałeś o tym tu, to proszę, napisz.
    Wprawdzie nie jest temat dla mnie Interesujący jakoś mega, ale czytałam dyskusję i mam wrażenie, że nie znany.
    Potem. Jak zechcesz, napiszę, co sądzę.

  • Zenza 15.08.2023

    Przeciwnie Bettino. Myślałem o kobiecych i męskich fantazjach na temat seksu bez zobowiązań. Ona jest niby niedostępnym wierzchołkiem lodowej góry, a on draniem, co nie jest niczym niezwykłym u facetów. Oboje mają problem z emocjami, dlatego tak świetnie do siebie pasują.

  • Bettina 15.08.2023

    Zenza
    Oboje są dla siebie za młodzi.

  • Bettina 15.08.2023

    Kiedyś ktoś probował pożenić Dickinson i polskiego poetę i tak mi się nasunęło.

  • Zenza 15.08.2023

    Lubię Dickinson, polskiego poetę mniej.
    Za młodzi? Raczej niedojrzali.

  • MartynaM 15.08.2023

    Bardziej to wszystko wygląda na grę... kto silniejszy.

  • Zenza 15.08.2023

    Też mi się tak wydaje. Niby "nie zakochasz", a później świata poza sobą nie widzą. Ale na początku gra pozorów, niczym godowy taniec.

  • Bettina 15.08.2023

    Zenza
    Pamięć jest czasem ważniejsza.

  • Zenza 15.08.2023

    Bettina dlaczego tak często chcemy zapomnieć?

  • Bettina 15.08.2023

    Zenza
    Co?:)

  • Zenza 15.08.2023

    Bettina już nic. Tak mi się nasunęło.

  • Bettina 15.08.2023

    Zenza
    Tak.

  • plath 15.08.2023

    By nas nie bolało. Pardon

  • Zenza 15.08.2023

    Merci znaczy dziękuję.

  • Sufjen 16.08.2023

    Dobrze piszesz, panie Zenza. Sprawnie. Wszystkiego dobrego dla Ciebie. :) ;)

  • Zenza 16.08.2023

    Bardzo mnie cieszy Pański komentarz, oraz życzenia. Uśmiechu na co dzień dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Dekaos Dondi 16.08.2023

    Zenza↔Obrazowo napisane. Swoisty klimat, jest. A życie jak prąd. Ma swoje plusy i minusy, a ich przyciąganie,
    możliwe jest, lecz nie zawsze regułą. Można by teledysk nakręcić:)↔Pozdrawiam😆:)

  • Zenza 16.08.2023

    Można nakręcić, pod warunkiem, że zagrasz w nim główną rolę. Hy, hy.

  • Dekaos Dondi 16.08.2023

    Zenza↔Jam spłoszony wielce czerwonym dywanem, co może jeno wywróci świat, czymkolwiek on był, bodaj bezpiczną wycieraczką, do śladów nych😆:)

  • Zenza 16.08.2023

    Dekaos Dondi świat bezpieczną wycieraczką? Natychmiast porzuć tę myśl i wypłyń na szerokie wody. Tam, gdzie niebezpieczeństwa latają nisko jak armatnie kule, gdzie żywiej krąży krew.

  • Dekaos Dondi 16.08.2023

    Zenza↔Ano tak. Jam spłoszony, lecz waleczny, w miarę możliwości swych😆:):)

  • Bettina 16.08.2023

    Hej!

  • Bettina 16.08.2023

    Po słowacki tak, hej, hej!

  • Zenza 16.08.2023

    "Hej! szlachta, znacie Bieleckiego Jana?
    Dawniej w niewoli gnił u bisurmana".

    Hej, hej Bettina. Jak zawsze miło Cię widzieć w szampańskim nastroju.

  • Bettina 16.08.2023

    Zenza
    Nóg nie czuję, bo znów polazłam przez most. Rower muszę naprawić, bo już chyba straciłam lęk wysokości, może przejadę przez most?

  • Bettina 16.08.2023

    Nawet nie taki wysoki, ale jeden, na poziomie czwarte piętro, około 15 - 20 metrów ponad, dla mnie coś strasznie wysokiego

  • Bettina 16.08.2023

    HEj!

  • Bettina 16.08.2023

    Jak to przemyślałam on ma ponad 40 metrów wysokości. Może to jest klucz, wiedzieć, a nie sobie wyobrażać

  • Bettina 16.08.2023

    Że w połowie zejdę z roweru, nie będę mogła go zawrócić, bo wąsko, więc go zostawię, zablokuję przejazd, usiądę,,kurczowo trzymając się mostu i będzie musiała przyjechać policja i zdjąć mnie jak kota z drzewa.

  • Margerita 29.09.2023

    Masz naprawdę oryginalne porywania

  • Grafomanka 29.09.2023

    Uważaj, Mar, bo jak Cię porwie... 🤣

  • Grafomanka 29.09.2023

    Gdzie my Ciebie znajdziemy?

  • Margerita 29.09.2023

    Grafomanka ha jakbyście się poststeli to byście znaleźli

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania