Ktoś tu nie czytał regulaminu :) Przytaczam odpowiednie punkty:
(...)
§4 PRZEBIEG KONKURSU
– Czas na pisanie prac: 2-3 tygodnie z możliwością dostosowania terminu do zmiennych warunków przebiegu bitwy;
– gotowe prace prosimy o nadesłanie na adres e-mail SO. Dzięki temu oceniający będą mogli szybciej rozpocząć ocenianie, możliwa będzie również weryfikacja edycji tekstu w serwisie Opowi.pl po publikacji – jest to warunek konieczny;
– w wyznaczonym dniu publikacji prac wszystkie zgłoszone prace muszą zostać opublikowane przez autorów na portalu Opowi.pl;
(...)
Zgodnie z postem na forum, w wątku o bitwie czas bitwy (czas na pisanie prac) to 29.08 - 15.09, więc 15.09 to dzień publikacji prac :) Wcześniej mogą pojawić się na naszym e-mailu, a nie na Opowi – zgodnie z regulaminem. Chodzi o to, by prace pojawiły się oficjalnie w jednym dniu, aby uczestnicy i obserwatorzy bitw dopiero wtedy mogli je między sobą porównywać.
W imieniu Składu Oceniającego proszę o wycofanie pracy, postawienie kropy i ponowne wrzucenie jej w dniu 15.09 :)
Komentarze (11)
Ohoho, ołohoho :o Jesteś pewna, 60? Bo czasu jeszcze dużo. Finalnie, ostatecznie? :P Bo jak tak, to się biorę za to od razu :3
Jestem pewna jak nigdy :D Nie zwycięstwa, ale tego tekstu tak, w pewnym sensie. Powodzenia w czytaniu.
Praise the Sun, Szesiont \\[T]//, jadę z koksem :3
Jared, czekam!
Piękne z przeczytałem całe i jestem zachwycony
Nie wiem, co powiedzieć... Serio. Ta fragmentaryczność powaliła mnie na kolana. Wspaniałe. Ode mnie ogromna 5!
Ktoś tu nie czytał regulaminu :) Przytaczam odpowiednie punkty:
(...)
§4 PRZEBIEG KONKURSU
– Czas na pisanie prac: 2-3 tygodnie z możliwością dostosowania terminu do zmiennych warunków przebiegu bitwy;
– gotowe prace prosimy o nadesłanie na adres e-mail SO. Dzięki temu oceniający będą mogli szybciej rozpocząć ocenianie, możliwa będzie również weryfikacja edycji tekstu w serwisie Opowi.pl po publikacji – jest to warunek konieczny;
– w wyznaczonym dniu publikacji prac wszystkie zgłoszone prace muszą zostać opublikowane przez autorów na portalu Opowi.pl;
(...)
Zgodnie z postem na forum, w wątku o bitwie czas bitwy (czas na pisanie prac) to 29.08 - 15.09, więc 15.09 to dzień publikacji prac :) Wcześniej mogą pojawić się na naszym e-mailu, a nie na Opowi – zgodnie z regulaminem. Chodzi o to, by prace pojawiły się oficjalnie w jednym dniu, aby uczestnicy i obserwatorzy bitw dopiero wtedy mogli je między sobą porównywać.
W imieniu Składu Oceniającego proszę o wycofanie pracy, postawienie kropy i ponowne wrzucenie jej w dniu 15.09 :)
✉ skladoceniajacy@gmail.com ✉
Skoiastel, och, faktycznie.
Drżączko - czy praca zostanie jeszcze wrzucona?
Ja to bym bardzo chciała, aby wrzuciła, ponieważ zdążyłam już napisać ocenę :<
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania