Błądzenie po samotności
Nim zajdzie północ,
obudzą się demony w samotnej rudości
prymitywnych obstrukcji.
Gdzieś tam, w oknie cieniem się poruszy
i zaciśnie w oczodołach łzy,
wysychającej pustki. Wyniosłej, zgubnej i głupiej.
Nigdy się nie przyzna i brnąć będzie do końca.
Komentarze (19)
Zawołaj Akwadara, niech cię pochwali... hahaha
Nie jestem tobą maleńka
No jak, wcześniej przyjaciel pierwszy przybiegł... a teraz czemu się czai?
Niech chwali... łaski nie robi... hahahaha
MartynaM biedna jesteś w tej skorupie podejrzliwości. Człowiek, który nie ma radości, sam sobie tworzy wokól siebie fantazje o szczęściu
A ty głupi jesteś, ale żyj w tej skorupce urojonej przebiegłości... żałosne to, ale jak lubisz... hahaha
MartynaM urojona, to ty jesteś, bo tworzysz wokół siebie bajki
Dlaczego biegasz za mną maleńka...Na próżno twoje umizgi ha ha ha
Ja? Kto tu tworzy bajkę z innego konta? Kto się boi z własnego pisać?
Jesteś tchórzem! Zawsze byłeś, ale przy wsparciu Akwadarka czułeś się jak bohater... biedny pajac!!!
MartynaM nie jesteś w moim typie lauro, betti, iwona itp itd
synergia odbytu, masaże pierścieniowe, zalecenia drożności, przenikliwej odbytności
Super zmotoryzowany masażysto!
"samotnej rudości prymitywnych instrukcji"?
Co ja czytam?
Brakuje wersu o srajtaśmie toczącej się przez szare życie w poszukiwaniu sepii...
Srajtaśma chyba niepotrzebna w takiej sytuacji, tylko podmycie
jerry bardzo trudny ten wiersz...hm...obstrukcja. oczodoły...hm....czytałam 5 razy może za mało?
Ewidentnie za mało maleńka
Jak to mawiał pewien intelektualista: "wszystko jest polityką ale polityka nie jest wszystkim". Samotna rudość wniknęła w politykę i chce być demonicznym milionem. Dla mnie jest chorym urojeniem człowieka, niezdolnego przewidywać przyszłość. Niestety marny ten zrudziały, skoncentrowany na sobie, homo politicus przez niezrozumienie faktu że czyny niosą za sobą skutki i w rezultacie tylko one się liczą przynosi sobie luksus egzystencjalny a swoim wyznawcom gorycz straty i rządzę odwetu. Dlatego dalej w pełni akceptuję Twoją prognozę obstrukcji. Jak widać wszystko zależy od kąta w którym stoimy.
Tak, masz dobry kierunek w postrzeganiu głębi rudości Brawo!
Bezmiar wymóżdżenia. Rudy to był Bytnar patriota, porównywanie go z ryżym /bo takie określenie padło/ jest typowe dla wymóżdżenia.
Odmóżdżenia są w modzie ostatnio
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania