Blask księżyca
Pewnego dnia,
Ona i on,
Spotkali się ostatni raz.
W blasku księżyca,
uśmiechnięci,
żartowali jak zawsze.
Lecz oni nie wiedzieli że,
To ostatnia chwila razem.
Wtedy by ją inaczej,
wykorzystali.
ref.
Każdego dnia i każdej nocy,
Oni myślą wciąż o sobie.
Oddaleni od siebie,
Nawet o kilka państw.
Ich miłość przetrwa.
Każdy dzień,
Bo ona prawdziwa zawsze jest.
W następy dzień.
Pewien terrorysta.
Porwał ją i na okup czekał.
Lecz jej rodzina,
Zapomniała.
O jej istnieniu.
Tylko on wciąż ją wspomina,
Wciąż wzdycha z miłości do niej.
Obiecał sobie że ja znajdzie,
Choć minęło tyle lat.
To przykład jest miłości.
Która nie zgaśnie po ich grób.
Komentarze (2)
Bardzo fajny tekst :) gdyby nie fakt ze mam dobry humor to pewnie bym się zasmucila a tak to po przeczytaniu się usmiechnelam ;) pewnie przez tą miłość. Tak więc po chwili zastanowienia stwierdziłam ze zostawię jednak 5 :)
Bardzo dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania