Poprzednie części: Błędy
Błędy zawsze będą w naszych głowach
Spójrz na oczy,
Ile zła po świecie kroczy,
Ile jest morderców,
Fałszywych spadkobierców,
Tyle jest aborcji,
Być może nastoletnie decyzję,
A potem przez całe życie Cię to gryzie,
I jesteś w ciągłym kryzysie,
Odchodzi wszystko,
Chociaż niedawno było tak blisko,
Trzeba każdą decyzję ważyć,
Inaczej umysł Cię wyrzutami obdarzy,
Żyć nie umierać,
Smutki swe zbierać,
Zastanawiać się na sensem istnienia,
A potem nad śmiercią skinienia.
Komentarze (7)
Świetny wiersz, daje do myślenia ;) 5
Dziękuję :)
Wielkie przemyślenia nad którymi warto się zastanowić. 5
Dziękuję :(
:)*
Dam ci 5 bo... Może to już mówiłem ale piszesz rzeczywiste teksty które mówią o realnych i ciężkich tematach :) Tylko z tą aborcją to szczerze sam już nie wiem (taka nagonka w telewizji ) Trzeba ciągnąć życie dalej bo dzięki temu dowiemy się czy nasze błędy nie doprowadziły nas do miejsca w którym dziś się znajdujemy, czy owe błędy nie pozwoliły nam na jakąś radośc w naszych sercach (spokojnie już kończę :) ) Ale mimo to trzeba rozmyślać też nad podjęciem każdej decyzji mimo iz wiemy iż trzeba być czasem impulsywny :) Jak zwykle 5 (gdyby wiersz mnie nie tykał bym nie komentował ) :)
Dziękuję :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania