bo co
Bezcelowość istnienia życia,
nie jest czymś co należy przezwyciężyć,
lecz czymś co powinniśmy świętować,
bo co jeżeli świat tak naprawdę
zapoczątkował wielki wybuch
płaczem?
Bezcelowość istnienia życia,
nie jest czymś co należy przezwyciężyć,
lecz czymś co powinniśmy świętować,
bo co jeżeli świat tak naprawdę
zapoczątkował wielki wybuch
płaczem?
Komentarze (3)
Rycz mała rycz
Płacz maleńka płacz
By powstał Nowy Świat..
la la la la la
Dzień dobry,
Przechodziłam, bo szukam Krzywego Domku
Widział pan może, bo się zgubłam w kosmosie.
aaaa w końcu rozszyfrowałem! DrV czyli Draco Volantus! Aaaaaa :)
Witaj na pokładzie
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania