Bo w tej głowie, za dużo dróg

Odpuść :

 

- pierdolnij lufę

- tylko jedna płyta

- tylko jedna książka

- idź spać

 

Lub, po prostu usiądź, jak kiedyś

Nie dymaj dziewczyn

Umrzyj spokojnie i siedź

 

Wszystko wokół bez zmian.

Średnia ocena: 3.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (22)

  • ireneo dwa lata temu

    Wszystkie wylane betonem.
    "Niemiecki Windziarz 3 godz. temu
    Ziew, nuda.
    Ciągle i zawsze, płytkie rozumienie ograniczonego umysłu.
    Podstawówka, ukończona z trudem na prowincji"

  • Grafomanka dwa lata temu

    Ireneo, a o czym ten wiersz?

  • ireneo dwa lata temu

    Grafomanka
    "Grafomanka
    nad wszystkimi kurwami losu albo chujami egzystencji"
    Wiersz?
    To taki sam rynsztok prymitywa podobnego tobie.

  • Grafomanka dwa lata temu

    ireneo, ty nie czytasz poezji i nie wiesz nawet, ilu sławnych pisarzy posiłkowało się wulgaryzmami, czasami taka impresja jest niezbędna... xD

  • Grafomanka dwa lata temu

    Ireneo chyba nie wie... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    :)))) chacha, zdenerwowana para głupków u mnie, szach i mat . Nudny smak zwycięstwa. Jak zwykle.

    Ireneo, to nie jest kolejny wiersz o żalu do świata, za to jaki jest.

    Grafomanka, podpowiedź pierwsza do cz. pierwszej :)
    - odpuść, czyli pozbycie się natrętnych myśli, obrazów, powidoków, pętli umysłu

  • Grafomanka dwa lata temu

    Naprawdę uważasz, że ja mam się tutaj czym denerwować? Takim ireneo albo tobą? Paradne... xD

  • piliery dwa lata temu

    Można i tak. Dosadnie ale prawdziwie. Nie życzę tego jednak nikomu.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    czujecie, że jest coś prawdziwego w moich wierszach i że są wstępem do świata o którym nie macie bladego pojęcia, pomogę ci przejść dalej w trzech podpowiedziach. mimo trudnej formy, noo nie są to głupiutkie kuplety
    partyjnego fanatyka :) brniecie do końca, do ostatniej kropki. i nic. pusty łeb na końcu, tak samo jak na początku :))))

  • Grafomanka dwa lata temu

    Chyba żartujesz... ten świat jest pochłonięty przez mrok, może początkowo umysł był jasny, otwarty na wiedzę, ale doświadczenie, złe wybory jakby pochłaniały duszę, dlatego nawet jeżeli jest w tej głowie jeszcze dużo dróg, to autodestrukcja nieunikniona.
    Ponoć najlepiej zabijamy samych siebie...

  • piliery dwa lata temu

    Mania wielkości? Nie przesadzaj w samoocenie. To, że piszesz prawdziwie nie oznacza niczego więcej.

  • Grafomanka dwa lata temu

    piliery, nie przeszkadzaj być mu geniuszem dla siebie... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    Grafomanka, podpowiedź druga, do cz. drugiej :
    - śmierć to opuszczenie świata, rzeczywiste czy nie to już zupełnie inna kwestia, ja mam swoją interpretację , ty pewnie masz swoją
    - dobre ruchanko utrudnia rozwój duchowy, bardzo przywraca do życia, niestety :)

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    no , jak tam ? wiesz już o czym jest ten wiersz :)))

  • Grafomanka dwa lata temu

    Nikt, kto pisze wiersze nie może przewidzieć jak zinterpretuje jego wiersz czytelnik, a w klucz do swojego wiersza nawet Szymborska nie weszła... zresztą, kiedy jest jedna interpretacja, jest źle, wiele - cudownie, bo trafia do wszystkich.

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    piliery :) jak tam ? kojarzysz słowo na em, liczenie, wdech wydech i inne głupoty, które wyczyniają ludzie, żeby się zrelaksować ?

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    grafi, tak czy siak, jesteś moia :))) i nie odświeżaj tak często tego wątku :))))

  • Grafomanka dwa lata temu

    a niech nikt nie przychodzi, niech geniusz pozostanie sam na sam ze swoją wielkością... xD

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    chójtam, z Szymborską :))

  • Niemiecki Windziarz dwa lata temu

    nie odśwież(rz)aj :)))))

  • Tytusek dwa lata temu

    hahahahahahahah po takiej poezji można się jedynie odlać

  • Tytusek dwa lata temu

    czas do budy

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania