Bo w tej głowie, za dużo dróg
Odpuść :
- pierdolnij lufę
- tylko jedna płyta
- tylko jedna książka
- idź spać
Lub, po prostu usiądź, jak kiedyś
Nie dymaj dziewczyn
Umrzyj spokojnie i siedź
Wszystko wokół bez zmian.
Odpuść :
- pierdolnij lufę
- tylko jedna płyta
- tylko jedna książka
- idź spać
Lub, po prostu usiądź, jak kiedyś
Nie dymaj dziewczyn
Umrzyj spokojnie i siedź
Wszystko wokół bez zmian.
Komentarze (22)
Wszystkie wylane betonem.
"Niemiecki Windziarz 3 godz. temu
Ziew, nuda.
Ciągle i zawsze, płytkie rozumienie ograniczonego umysłu.
Podstawówka, ukończona z trudem na prowincji"
Ireneo, a o czym ten wiersz?
Grafomanka
"Grafomanka
nad wszystkimi kurwami losu albo chujami egzystencji"
Wiersz?
To taki sam rynsztok prymitywa podobnego tobie.
ireneo, ty nie czytasz poezji i nie wiesz nawet, ilu sławnych pisarzy posiłkowało się wulgaryzmami, czasami taka impresja jest niezbędna... xD
Ireneo chyba nie wie... xD
:)))) chacha, zdenerwowana para głupków u mnie, szach i mat . Nudny smak zwycięstwa. Jak zwykle.
Ireneo, to nie jest kolejny wiersz o żalu do świata, za to jaki jest.
Grafomanka, podpowiedź pierwsza do cz. pierwszej :)
- odpuść, czyli pozbycie się natrętnych myśli, obrazów, powidoków, pętli umysłu
Naprawdę uważasz, że ja mam się tutaj czym denerwować? Takim ireneo albo tobą? Paradne... xD
Można i tak. Dosadnie ale prawdziwie. Nie życzę tego jednak nikomu.
czujecie, że jest coś prawdziwego w moich wierszach i że są wstępem do świata o którym nie macie bladego pojęcia, pomogę ci przejść dalej w trzech podpowiedziach. mimo trudnej formy, noo nie są to głupiutkie kuplety
partyjnego fanatyka :) brniecie do końca, do ostatniej kropki. i nic. pusty łeb na końcu, tak samo jak na początku :))))
Chyba żartujesz... ten świat jest pochłonięty przez mrok, może początkowo umysł był jasny, otwarty na wiedzę, ale doświadczenie, złe wybory jakby pochłaniały duszę, dlatego nawet jeżeli jest w tej głowie jeszcze dużo dróg, to autodestrukcja nieunikniona.
Ponoć najlepiej zabijamy samych siebie...
Mania wielkości? Nie przesadzaj w samoocenie. To, że piszesz prawdziwie nie oznacza niczego więcej.
piliery, nie przeszkadzaj być mu geniuszem dla siebie... xD
Grafomanka, podpowiedź druga, do cz. drugiej :
- śmierć to opuszczenie świata, rzeczywiste czy nie to już zupełnie inna kwestia, ja mam swoją interpretację , ty pewnie masz swoją
- dobre ruchanko utrudnia rozwój duchowy, bardzo przywraca do życia, niestety :)
no , jak tam ? wiesz już o czym jest ten wiersz :)))
Nikt, kto pisze wiersze nie może przewidzieć jak zinterpretuje jego wiersz czytelnik, a w klucz do swojego wiersza nawet Szymborska nie weszła... zresztą, kiedy jest jedna interpretacja, jest źle, wiele - cudownie, bo trafia do wszystkich.
piliery :) jak tam ? kojarzysz słowo na em, liczenie, wdech wydech i inne głupoty, które wyczyniają ludzie, żeby się zrelaksować ?
grafi, tak czy siak, jesteś moia :))) i nie odświeżaj tak często tego wątku :))))
a niech nikt nie przychodzi, niech geniusz pozostanie sam na sam ze swoją wielkością... xD
chójtam, z Szymborską :))
nie odśwież(rz)aj :)))))
hahahahahahahah po takiej poezji można się jedynie odlać
czas do budy
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania