Boga żaden ateusz nie pokona
Zebrała się na opowi naczelna rada palantów
Jak pokonać w debacie religiantów
Do tego używają wszelkich bluzgów ateuszy
Żeby uczestnicy forum położyli po sobie uszy
Jednak Chrystus nasz Pan powiedział odwagi
Niech was nie wzruszają ich zniewagi
Was chroni myśl Boża natchniona
A Boga żaden ateusz nie pokona
Wyciągnęli z lamusa skałkowe armaty
Bo dostali od realisty ciężkie baty
Szukają potknięć ,że może coś nie tak powie
Jak faryzeusze chcą go pochwycić w mowie
Więc radzą w userni przestraszeni trolle
Żeby wyborów czasem nie wygrali katole
Jak to w Rumunii i za Wodą się zdarzyło
Że dla wyznawców Boga Słonce zaświeciło
Już gacie mają pełne smrodów
Jeszcze chwilę jak popuszczą odchodów.
Komentarze (52)
Realisto bóg ci rozum odebrał za życie pełne grzechu....
Sz. "Cogito ergo sum" - myślę więc jestem.( Kartezjusz)
Piszę więc myślę .
Chrystus powiedział; Nie zastanawiajcie się co będziecie mówić
To wszystko będzie wam w odpowiednim czasie przydane.
A kysz!!!
realista
Niestety, nie myślisz dlatego bałwanisz
Boga, pewnie że nie.
Oni nawet krasnoludków
nie potrafią pokonać.
Co tam krasnali
- jednemu nie potrafią dowalić.
Takie one gnojki,
tylko w gębie mocne som.
Bóg może spać spokojnie
do naturalnego zejścia
na makulaturę i złom.
I tak mu dopomusz buk😆🍌
ireneo. Nocny irek chodzi po piekle
Bo wszystkie boczki ma przypiekłe
Szuka gdzie by zażyć ochłody
Bo zapomniał ,że to Chrystus
jest źródłem żywej wody
Już się Piłat do roboty szykuje
I z niego nowy kebab gotuje
Więc nie wiem czy o tym wiecie
Że z własnej woli w piekle się pożrecie.
Na ziemi już dosyć narobiliście smrodu
Więc czym prędzej do piekła chodu
Tam na was diabli czekają
I pod kotłem duży ogień rozpalają.
Szukajcie ratunku ,A kysz!!!
Schowajcie się tam gdzie siedzi mysz.
realista
Prostactwo wylewasz w bełkocie debilowatego ortografa - Imiona należy pisać z wielkiej litery.
Z taką ilością IQ trudno odnosić się do treści więc pokusa zaistnienia korci atakować personalia autora
ireneo Tak żeś W-ci sam się umniejszył do małej litery "ireneo jam sam buk"
>Takie one gnojki, tylko w gębie mocne som.< jak ten zbuk
więc "Prostactwo wylewasz w bełkocie debilowatego ortografa"
A na twój chamski bełkot już za mała Kiszczaka szafa.
Aby wspomnienie po debilnym bełkocie zostało zapomniane
Wynoś się w podskokach, zanim Szatan połknie cię na śniadanie.
Poza tym nie mianuj się autorem
Jak twój czerep jest jest diabelskim wytworem
Nikt tu cię imiennie nie atakuje
Tylko twoje kretyństwo cytuje.
Drogie owieczki, dziś zapraszam na kebab 😁
Poncki. Zgłaszał się do podsmażenia boczków "ireneo jam sam buk"
wiec go dobrze przypiecz , a tym samym spłacisz mu piekielny dług.
realista Ależ, kebaba się z boczku nie robi eno z baraniny... owieczki trzeba brać na kebab!!!
Poncki Właśnie tu w stadzie płatnych POpapranych trolli ,
dokonało samoujawnienia stado baranów,
Którym nie miłe normalne życie
Tylko chcą zniknąć w czarnej dziurze -jako w niebycie
Przed tym wzniosłym aktem swojej wolnej woli
Postanowili na próbę podpiec sobie boczki dowoli
Może z tej baraniny będzie jakiś pożytek w kebabie
Bo tu na ziemi nie dają radości żadnej babie
Tylko ciągle o wzajemnej masturbacji
Przez to ich byt nie ma pozytywnej racji.
realista Czarna dziura nie jest niebytem, idioto. Przestań powtarzać brednie, skoro się nie znasz.
SwanSong Na temat bredni, to ustalono tu na opowi naukowo
Że większego idioty od troiki > SS, ireneo i Lotosa< nie znajdziesz nikogo
Jeżeli pobyt w Czarnej Dziurze pasuje ci bez szemrania
To wiedz ,że nawet wszelkie promieniowanie ona pochłania.
realista Łatwo poznać durnia po jego wypowiedziach. Nigdzie nie pisałem, że pasuje mi pobyt w czarnej dziurze, wiec masz już starcze problemy ze zrozumieniem. A o promieniowaniu chciałoby się napisać: "Naprawdę, durniu? Co ty nie powiesz!".
Jesteś dowodem, że jak religia wejdzie w mózg za mocno, to miejsca na rozum brakuje.
SwanSong Problem w tym, że masz mózg całkowicie zlasowany nienawiścią
Tak że do fałszu, to co nauka twierdzi , zaliczasz wszystko.
Wiedz o tym czarny baranie, że czarna dziura przez potężne ssanie
wszystko wchłania, że z dotychczasowego bytu nic nie zostanie.
Z całego Kosmosu do Ziemi dociera promieniowanie
Tylko z Czarnej Dziury nic się nie wydostanie.
Chyba ty jeden tam byłeś jako kosmita
Stąd twoja wiedza jest taka znakomita
Więc przekaż swą wiedzę wszystkim userom
Jak wyglądają kosmici na innych planetach.
SwanSong. realista jest takim samym oszołomem jak ircia, tylko, że ircia jest twoją aliantką, Kiedyś na taki alians mówiło się, że jest po lini partyjnej.
Czyli łykasz jej padlinę literacką.
Smacznego.
realista No i tu się, debilu, mylisz, bo coś się wydostaje z czarnej dziury. Doucz się, analfabeto, bo masz wiadomości sprzed kilku dekad.
Grain Ja nie czytam utworów Ireneo i rzadko mu odpowiadam, więc nie wiem, o co ci chodzi.
realista No, ale że taki głęboko wierzący Grain nazywa cię oszołomem ?
Grain Mały pedałku, jaki z ciebie psycholog, a gdyby realista był łukaszenką i zlewał z ciebie jak się produkujesz?
Lotos niedoróbko
Grain Hahaha... mały pedałku jak tam ukraińskie rakiety, latające w okolicach twojej rodziny? bardzo szybko je zauważyłeś martwiłeś się o rodzinę, a tam gdzie spadają ruskie, to twoja rodzina jest poza ich zasięgiem? Swoich nie ruszają czy jak? Znalazła taką pewna pani w lesie.
Lotos dno przebiłeś już dawno
SwanSong koniowi to powiedz ma duży łeb, wszystko przyjmie za pewnik
Grain Mały pedałku, wielki poeto, nie denerwuj się tak, Nawrocki wygra się tobą zaopiekuje jak należy, będziesz nareszcie szczęśliwy i taki dumny z siebie.
Grain Uważaj na słowa. Często ranią bardziej, niż czyny… Odrzekł mu Jezus: „Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?” (J 18, 23). Obyś był zimny albo gorący! A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust.(Ap 3,15- 16)
realista Czyli letni są potępieni?
Grain Taka prawda, czy ci się podoba, czy nie.
Lotos. Nie zadawaj faryzejskich pytań, na które nie chcesz znać odpowiedzi .
Przeczytaj Ewangelię Chrystusową a tam się dowiesz. Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do Królestwa Niebieskiego, lecz ten, kto spełnia wolę Mojego Ojca, który jest w Niebie. Nie przyszedłem bowiem po to, aby świat potępić, ale by świat zbawić. J12.Kto Mną gardzi i nie przyjmuje słów moich, ten ma swego sędziego: słowo, które wygłosiłem, ono to będzie go sądzić w dniu ostatecznym.
realista dzięki za odpowiedź, letni zostaną potępieni.
Lotos Jak zwykle chcesz zamiast Miłosierdzia Bożego wprowadzić zamordyzm i obarczyć tym Miłosiernego Boga. >Jezus usłyszał to i rzekł do nich: «Nie potrzebują lekarza zdrowi, lecz ci, którzy się źle mają. Nie przyszedłem powołać sprawiedliwych, ale grzeszników». Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami, mówi Pan. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje nad waszymi ..
realista No tak, więc letni są potępieni i pójdą do piekła. Grain nie jest letni, jest bardzo gorący, lubi seks i prawicowe ideologie, a ty łukaszenko co lubisz?
Lotos Bóg ci rozum odebrał za życie pełne grzechu....
realista Łukaszenka, to nie to, ale jestem letni i lubię być letni i pójdę do piekła.
Lotos Bóg ci rozum odebrał za życie pełne grzechu....
realista Łukaszenko, a o czym w wolnych chwilach tak naprawdę myślisz?
Lotos-Łukaszenko. Co cię wstrzymuje przed złożeniem hołdu swojemu idolowi. Niedawno w geście uwielbienia wolności taki gest wykonał z wielką pompą Sędzia WSA. Więc masz drogę utorowaną. Możesz też liczyć na pomoc celebrytów. A hoj!
realista realisto ile masz nicków? Zapewne jeden, ale że cię Grain atakuje, taki fanatyczny katolik, zapewne coś zauważył, że coś z tobą nie tak.
Lotos Każdy na tym forum wypisuje co mu się podoba wg jego wolnej woli. Świadczy to o pluralizmie i różnym spojrzeniu na te same sprawy. Moje odniesienia są adekwatne do innych komentarzy. Jednak nie toleruję bluźnierstwa Bogu i Ojczyźnie.
realista No, ale ja jestem letni, czyli potępiony, przez okrutnego Boga Jahwe, bo on nie lubi letnich, a ja wręcz przeciwnie. Lepiej nie zadawaj się z Jahwe, bo jak się zdenerwuje do rozgniecie cię swym boskim kciukiem.
Lotos Bóg jest Miłością ,Bóg jest Radością ,Bóg kocha nas. On szlak nam wyznacza i Sam prowadzi nas. Kto ci tak zlasował mózg ,że nie odróżniasz Dobra od zła ?
realista A w TV Republika powiedzieli, że zstąpił z nieba i zatrudnił się w rzeźni i zarżnął już tysiąc owiec.
realista ty się lepiej za faszysto za przyznawanie racji bytu nie bierz
Poncki .> ty się lepiej faszysto za przyznawanie racji bytu nie bierz<. Bóg jest Sędzią Sprawiedliwym , który za dodo wynagradza a za zło karze. Bóg jest Miłością.
Kto ci tak zlasował mózg ,że nie odróżniasz Dobra od zła ?
za dobro
Lotos Bóg ci rozum odebrał za życie pełne grzechu...
realista no, ale przecież wiesz, że zabije i nakłanianianie do zabijania to grzech, delikatnie mówiąc, a wiesz dobrze, że Jahwe tak postępował.
Lotos
Stary nienawistny paranoiku
Siedź w swoim zamkniętym kurniku
Macaj swoje zaburzone kur()y
A zważaj, abyś od koguta nie dostał bury
Bo każda wyrafinowana kwoka
Patrzy na przygodnego zboka z wysoka
realista jestem letni Jahwe mnie wypluje, niesamowite, ciekawe jakie ma usta?
Lotos Bóg ci rozum odebrał za życie pełne grzechu.
realista No, ale jak myślisz jakiego koloru Jahwe ma usta?
A czy można pokonać kogoś kto nie istnieje?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania