bógwiegdzie są granice...

tekst z NSzOpowi.

 

kolacja na przestrzał. skontrolowana wypucowana do białości

w skroniach buzuje wino. mocniejsze złociste czyste zmieszane

twarze twarze twarze krążące

 

niagary w krwiobiegu uderzają w ścianki przy których fotografują się

sławni i piękni. niepowtarzalne toalety pań muszki i zwisy

przedmowy przemowy i miny

 

fleszem po krwinkach płynących pod prąd. puls przyspiesza jakby

chciał wyskoczyć spod nadgarstka

wolność uderza

bryluje po dywanie czerwonym od win. gra w króla i królową dupek jak zwykle

kier i strzał. nie/dojedzona kolacja straszny lud

 

"Cisza dokoła, noc jasna, czyste niebo...".

 

gąski spieprzać do domu

a wilk pod kurantami pije wściekłe psy za ocean za мир

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 3

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (6)

  • Shira 2 miesiące temu

    Poetko, bo nią jesteś, chciałabym pod Twoim Utworem zostawić coś więcej, niż portalowych
    gwiazdek 5. Chciałabym zostawić niebo gwiazdami usłane. Nie wiem dlaczego przypomniał
    mi się van Gogh i... Gwiaździsta noc. Tylko trochę wiem...Za pół godziny przyjdą anioły w białych
    fartuchach, żeby mnie nieco ożywić. Wrócę tutaj, żeby resztę dopowiedzieć...Pa.

  • Pasja 2 miesiące temu

    Shira
    Jestem tylko kobietą piszącą chwilą.
    Dziękuję za miłe słowa i za gwiazdki, które tak naprawdę są bez znaczenia.
    To słowa są dla mnie najważniejsze.
    Niech anioły cię ożywiają i powrotu do zdrowia życzę.

    Miłego wieczoru

  • Sokrates 2 miesiące temu

    Pełnia obrazów przewija się czytając twój wiersz. Świetne, barwne skojarzenia. 5

  • Pasja 2 miesiące temu

    Sokrates
    Dziękuję ci za wnikliwe spojrzenie w obrazy i kolorystykę skojarzeń.

    Miłej nocki

  • Dusza_boli 2 miesiące temu

    Wchodzac w ten tekst można odczuć duszenie się przepychem i hałasem. Jest w tym coś jednocześnie fascynującego i odpychającego. Wytrawny utwór!

  • Pasja 2 miesiące temu

    Dzięki za wejście i skosumowanie treści.
    Przepych niestety fascynuje, ale też odpycha i prowadzi do upadku.

    Pozdrawiam

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania